ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.01.2024
Просмотров: 29
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бекітемін:
Білім беру ұйымының атауы: | |
Пәні: | Алгебра |
Педагогтың аты – жөні: | Урманова Айымгүл Сарықызы |
Күні: | 01.02.2023 |
Сынып: | 7 «А» |
Сабақтың тақырыбы: | Қысқаша көбейту формулалардың көмегімен өрнектерді түрлендіру |
Бөлім: | |
Бөлімше : | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: | 7.1.2.14 |
Сабақтың мақсаты: | |
Бағалау критерийі: | |
Ойлау дағдысының деңгейі: | Білу,түсіну,қолдану |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Ұйымдастыру 5 мин. Сабақтың басы 8мин | Ұйымдастыру кезеңі: 1. Білім алушымен амандасу, түгелдеу. 2. «Көңіл күй»әдісі.әдісін пайдаланып, оқушылар бір- бірінен көңіл-күйлерін сұрау арқылы психологиялық ахуал туғызады. Үй тапсырмасын тексеру. Оқушылар үй тапсырмасын Wordwall платформасы арқылы жауап береді. Амандасу суреттері бойынша оқушылар топқа бөлінеді. 1-Білу 2-Түсіну 3-Қолдану | Оқушылар үй тапсырмасын Wordwall платформасындағы берліген сұрақтар арқылы жауап береді. Амандасу суреттері бойынша оқушылар өздері таңдаған суреттер арқылы топқа бөлінеді. | Бір-біріне тілек жолдау. Оқушыларды дескриптор негізінде формативті бағалау шкаласы 1-10 балл | Үй тапсырмасын сұрау - Случайное колесо (wordwall.net) А мандасу суреттері | ||
Сабақтың ортасы 20-мин | «Миға шабуыл» әдісі Жаңа сабақты меңгеру. Тапсырма№1 Дескриптор: | Сұрақ қою арқылы ой қозғау мақсатында Оқушылар ой пікірлерін жеткізу.. Сабақтың тақырыбымен мақсаты ,ашылады. Мағынаны білу үшін суретті сөйлетеді, ой бөліседі, өз білгенін айтады; Оқушылар формуларға мұқият қарап сипаттау арқылы сабақ тақырыбы ашылады. Оқушылардан түсінгендерін сұрау | | | ||
7 минут 20 минут | Тапсырма №2 «Кім жылдам» әдісі Дұрыс тамақтанудың рационын құру. Дескриптор: Тапсырма №3 Дескриптор: | | Топта бір-бірін бағалайды. Оқушыларды дескриптор негізінде формативті бағалау шкаласы 1-8 балл . | Оқулықпен жқмыс Жұмыс дәптері | ||
| Үйге тапсырма | .
| Оқушыларды дескриптор негізінде формативті бағалау шкаласы 1-2 балл Оқушыларды дескриптор негізінде формативті бағалау шкаласы 1-4 балл | | ||
Бағалау | Бағалау парағы «Қалам» дүкені | Оқушылар өздерінің есімдері жазылған стакандарды алып, қоржынға салады. | | | ||
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 3 мин. | Рефлексия «Бір сұрақ 3 жауап» | | Сабақ туралы кері байланыс жазады. өз ой-пікірін жеткізу арқылы сабақты қорытындылайды. | |