ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.01.2024
Просмотров: 25
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар | |||||
Пән: Қазақ тілі Т2 | Бөлім: Мамандықтар әлемі | ||||
Күні : 6.12.2022 | Педагогтің аты-жөні: Калилаева С.А | ||||
Сынып: 4 "Д" | Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : | ||||
Сабақтың тақырыбы: Дизайнер | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары | 4.3.1.1* мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты тауып/шолып/белгі қойып оқиды. 4.3.3.1* мәтіннің жанрын (мақал-мәтелдер, бата, аңыз, мысал, өсиет әңгімелердің) жанрлық ерекшеліктерін және көмекші сөздердің қолдауымен пайымдау мәтінін анықтайды | ||||
Сабақтың мақсаты : | Оқушылардың барлығы: мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты тауып/шолып/белгі қойып оқиды.Мәтіннің жанрын (мақал-мәтелдер, бата, аңыз, мысал, өсиет әңгімелердің) жанрлық ерекшеліктерін және көмекші сөздердің қолдауымен пайымдау мәтінін анықтайды | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақтың кезеңі | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы | Ертеңгілік шеңбер. «Мен саған тілеймін» Үй тапсырмасын тексеру Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. | Барлық оқушылар бір-біріне шеңбер бойы жақсы тілек айтады. Мысалы: Саған денсаулық тілеймін! Саған жақсы көңіл күй тілеймін! | Қолпаштау | | |
Сабақтың ортасы | 1.Тыңда. Қайтала. Сөздікпен таныстыру: Жаңа сөздер: Сәнгер, мата, сән үлгісі, сән үйі, тапсырыс. Жаңа сөздерді дұрыс айтуға дағдыландыру жаттығуы: 1-тапсырма. Мәтінді тыңда және саусағыңмен жүргізіп отырып оқы Гребенников Даниил Тапсырма Жаңа сөздерді дәптерге көшіріп жаз Сұрақтарға жауап бер Жазылым. Оқылым Айтылым 2-тапсырма. Сөйлемді аяқта. Үлгіні қолдан Мәтінді қайталап оқы. Қимылды білдіретін сөздерді тап. Оның қандай мағынада тұрғанын айтып бер. Жазылым. Айтылым 3-тапсырма.Сөздерді дұрыс айт және жаз Оқылым. Жазылым 4-тапсырма. Сөйлемдерді оқы. Мағыналық айырмашылығын тап. Кестеге бөліп жаз | Тыңдалым,айтылым. Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мәтінді тыңдайды, оқиды. Жаңа сөздерді дәптерге көшіріп жазады. Сұрақтарға жауап береді 2-тапсырма. Үлгіні қолданып,сөйлемді аяқтайды. Мәтінді қайталап оқиды. Қимылды білдіретін сөздерді табады. Оның қандай мағынада тұрғанын айтып береді. Сөздерді дұрыс айтады және жазады. Сөйлемдерді оқиды. Мағыналық айырмашылықтарын табады. Сөйлемдерді кестеге бөліп жазады. | «Бас бармақ» Дескриптор Мәтінді тыңдайды, оқиды. Дескриптор Жаңа сөздерді дәптерге көшіріп жаз Жазу сауаттылығын сақтайды. Дескриптор: Үлгіні қолданып, сөйлемді аяқтайды. Мәтінді қайталап оқиды. Қимылды білдіретін сөздерді табады.Оның қандай мағынада тұрғанын айтып береді. «Бас бармақ» Дескриптор Сөйлемдерді оқиды. Мағыналық айырмашылықтарын табады. Сөйлемдерді кестеге бөліп жазады. | Оқулық 9-10 бет | |
Сабақтың соңы | Үйге: 5-тапсырма | | |||
| Рефлексия. «Сабақтан алған әсерім» стратегиясы. | | |||
Бағалау | Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды баллды қояды | |