ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 21.11.2023
Просмотров: 21
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Пәні: | Математика | ||||
Күні: | 25.11.2022 | ||||
Бөлім: | «Менің отбасым және достарым», «Бізді қоршаған әлем» | ||||
Педагогтің аты-жөні: | Шильдебаева Жетпискул Беисовна | ||||
Сынып: 1 | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | 10-ға дейінгі сандарды қосу және азайту / Достарыммен бірге санаймын | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.1.2.4 біртаңбалы сандарды ондықтан аттамай қосу кестесін құру, білу және қолдану; 1.1.2.3 қосудың ауыстырымдылық қасиетін қолдану, 0 –дің қасиетін қолдану | ||||
Сабақтың мақсаты | көрсетілген сан шығу үшін бос орындарға сандар жазады мысалдарың мәнін есептеп, кесте бойынша тексереді | ||||
Құндылықтар | денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету | ||||
Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. «Үш шапалақ» әдісі Көңіл күйіміз қандай? (1 шапалақ) Сабаққа дайынбыз ба? (2 шапалақ) Сабақты ойдағыдай аяқтаймыз ба ?(3 шапалақ) | Оқушылар сабаққа назар аударады. Балалар шапалақ соғады | | | |
Сабақтың ортасы (4 мин) 8 мин | «Ой қозғау» Мысалдар жазылған бір түсті карточкаларды таңда. Жауабын айт. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау 10 – ға дейінгі сандардың құрамын қайталайсың, қосып - азайтасың Бейнефильм 1-тапсырма Топтық жұмыс «Ойлан, топтас, бөліс» әдісі Көрсетілген сандар шығуы үшін әр қабаттағы бос орындарға сандар тап. Дескриптор: -бос орындарға сандар жазады -мәнін есептеп, түсіндіреді | Мысалдар жазылған бір түсті карточкалардағы мысалдардың мәнін есептейді. 1. бос орындарға сандар жазады 2.мәнін есептеп, түсіндіреді | Мадақтау Білім зарядтарымен бағалау (жауабына қарай) | Оқулық 94-95 беті Доп Таратпа Дәптер қаламсап | |
8 мин Сергіту сәті 2 минут | 2- тапсырма Жеке жұмыс «Жаз, есепте, тексер» әдісі Мысалдарды жаз. Мысалдардың мәнін есепте. Кесте бойынша тексер. Дескриптор: - мысалдарды жазады -мысалдардың мәнін есептейді -кесте бойынша тексереді «Дене мүшелері сөйлейді» | 1. мысалдарды жазады 2.мысалдардың мәнін есептейді 3.кесте бойынша тексереді жаттығуды қайталап жасайды | «Басбармақ» арқылы бір-бірін бағалау | Дәптер қаламсап https://youtu.be/kKiyFs4B6IE | |
Сабақтың соңы 13 мин | 3 –тапсырма Топтық жұмыс «Мен зерттеушімін» әдісі 1 - топ 7 санының құрамы 2-топ 8 санының құрамы 3 – топ 9 санының құрамы 4-топ 6- санының құрамы Дескриптор:
| 1. сандардың құрамын анықтайды. 2.тиісті сандарды таңдап жазады. | «Комментарий» Арқылы | Таратпа қаламсап | |
Рефлексия 7 мин | «Білім заряды» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (8,9,10 заряд) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(5,6,7) Бүгінгі сабақты түсінбедім (1,2,3,4) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. | «Комментарии» арқылы | Зарядтар, «Білім заряды» таратпасы |