ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 22.11.2023
Просмотров: 25
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
кезеңдері /уақыт | | | | |
Сабақтың басы Ұйымдасты ру кезеңі:/5мин Сыныпта көңілді ахуал орнату: Қызығушы лықты ояту Өткен сабақты пысықтау /7мин Миға шабуыл/ 2мин | Сәлемдесу, түгендеу Миға шабуыл стратегиясы арқылы өткен сабақ пен жаңа сабақты ұштастырып проблеманы бірге шешу | Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі. . Оқушылар берілген сұрақтар бойынша пікірлерін еркін жеткізеді. Тестілеу дегеніміз? | Қошемет көрсету | |
Сабақтың ортасы Мағынаны тану/15мин | . | Практикалық есептер шығару 1 есеп 01001111011 4 2есеп 3 500 3 есеп 4 есеп | Смайлик арқылы ҚБ | Информатик а 8 сынып оқулығы компьютер |
Ұзақмерзімді жоспардың тарауы: Мектеп: Проактикалық программалау Күні: 19.05.2023 Мұғалімнің аты-жөні:Сулейменова Сынып: 8б.в Қатысқандар: Қатыспағандар: | |||||
Сабақтың_тақырыбы___Практикалық_тапсырмалар'>Сабақтың тақырыбы | Практикалық тапсырмалар | ||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары | 8.3.1.1 Python программалау тілінде тапсырма модельдерін жасау; 8.3.2.1 алгоритмнің трассировкасын жүзеге асыру. | ||||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушы: есептің шарты мен программа кодын анықтау; Көпшілік оқушылар: программа трассировкасын анықтау; Кейбір оқушылар: программаны тестілеудің маңыздылығын тұжырымдау. | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақтың жоспарланған | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
| | Дескриптор:
| | |
Сабақтың соңы Ой толғаныс Сабақты бекіту/7мин Кері байланыс: /2мин | «Эссе» стратегиясы «Смайликтер» әдісі. | Оқушылар тарау бойынша алған білімдері туралы эссе жазады. Оқушылар сабақтан алған әсерлерін смайликтерді көрсету арқылы білдіреді | Өздерін-өзі бағалайды | А4 парағы Смайликтер |