ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 05.12.2023
Просмотров: 18
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бекітілді:
Оқу ісінің меңгерушісі:
Сабақ №4 | Пәні: Сауатты жазайық | Сыныбы:1 «Б» Күні:28.09.2022 жыл | |||
Ерубаева Лида Кенжебаевна | |||||
Тақырыбы: Әріп жазуға дайындық элементтері | |||||
Сабаққа негізделген оқу мақсаты: | | ||||
Тілдік мақсат | Оқушылардың жазу дағдысын көркемдеу, сұлу жазуға машықтандыру. Өз ойын ауызша да, жазбаша да сауатты жеткізе білуін жетілдіру. Ауызекі және жазба тілде қарым- қатынас жасау дағдыларын дамыту, орфографиялық дағдылар мен көркем жазу дағдыларын қалыптастыру. | ||||
Оқушының сабаққа қамтылуы | Барлық оқушылар: Топта, жеке жұмыс істеуді үйренеді; Жаңа білім туралы ақпараттарды біледі; Адам өміріне маңыздылығын түсінеді. | ||||
Оқушылардың басым бөлігі: Тақырыпты күнделікті өмірмен байланыстыра алады, тапсырмаларды түсінеді. | |||||
Кейбір оқушылар: Өз бетімен жұмыс жасау барысында белсенділік танытады; еркін сөйлейді. | |||||
Күтілетін нәтиже | -әріптерді каллиграфия талаптарына сай жазуға дағдыланады; -әріптер сырын толық игеруге мүмкіндік алады; -грамматикалық тапсырмаларды орындай алуға машықтанады; -шығармашылық тапсырмаларды орындап үйренеді. - сауатты жазу дағдылары қалыптасады; | ||||
Алдыңғы тақырып /үй тапсырмасы/ | Сызықтарды параллель жүргізу | ||||
Жоспар | |||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар | Ресурстар | |||
Басталуы /Миға шабуыл/ Қызығушылықты ояту | Сәлемдесу, журнал толтыру. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. | Оқушының жұмыс дәптері | |||
Ортасы Мағынаны тану | 1- тапсырма 2- тапсырма 3-тапсырма. Қарапайым қаламмен суретті ары қарай жалғастыр | ||||
Соңы /Ой қозғау/ "Кім жылдам?" | Әріп элементтерімен танысады. (Оқушылыр тақырып бойынша бір-біріне сұрақ қояды) | ||||
Кері байланыс | "Екі жұлдыз, бір тілек" | ||||
Бағалау | Смайликпен бағалау | ||||
Қосымша ақпарат | Ғаламтордан, газет-журналдардан таңдаған тақырыптары бойынша мәліметтер жинау | ||||
Саралау | |||||
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу мақсаттары орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма ? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | | ||||
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды? Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды? Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |