Файл: за мерзімді жоспарды тарауы Колледж 16 Апаратты процестер мен жйелер.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 10.01.2024
Просмотров: 18
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Колледж: №16 Ақпараттық процестер мен жүйелер Күні: ______________ Мұғалімнің аты-жөні: Муталханова М. Топ: Ф-30 Қатысқандар: Қатыспағандар: | ||||
Сабақтың тақырыбы | § 3.11 Blockchain технологиясы | |||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу программасына сілтеме) | Қазақстандағы цифрландыру үрдісінің қазіргі тенденцияларын білу | |||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушы: Блокчейн тарихын біледі Көпшілік оқушы: Блокчейн қалай жұмыс істейтіндігін біледі Кейбір оқушы: Блокчейн технологиясы қаржы саласының басты үш маңызды рөлін біледі | |||
Ойлау дағдылары | Білу, түсіну, қолдану, талдау, | |||
Бағалау критерийі | Блокчейн қалай жұмыс істейтіндігін анықтайды. Блокчейн технологиясы қаржы саласының басты үш маңызды рөлін талдайды | |||
Тілдік мақсаттар | Пәндік лексика және терминология: Blockchain-блокчеин | |||
Диалог /жазбаша жұмысқа қажетті пайдалы фразалар топтамасы Blockchain дегеніміз – ... Криптовалюта дегеніміз-... | ||||
Құндылықтарға Баулу | Топта бірлесіп жұмыс істеу, топ ережесіне бағыну, бір-бірінің пікірін тыңдау | |||
Пәнаралық байланыс | Ағылшын, орыс тілдерінде сөздер қолданылады | |||
Алдыңғы білім | Қазақстанда цифрландыру процесінің ағымдағы үрдісі | |||
Сабақтың барысы | ||||
Сабақтың жоспарланған Кезеңдері | Уақыт | Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |
Сабақтың басы | 3мин 10мин | Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Студенттер тілек айтады. Бірінші студент бір тілек айтады, қандай әріптен аяқталса, келесі студент сол әріптен басталатын тілек айтады. Топқа біріктіру: «Сандар» әдісі Студенттер үшке дейін санау арқылы топтарға бірігеді. Өткен сабақты пысықтау: «Сұхбат алу» Орнынан үш студент тұрады. Екі студент бір- бірімен өтілген тақырыптар бойынша сұхбат құрады. Үшінші студент түсінгенін әңгімелейді. Студенттер іс-әрекеттерін ауызша мадақтау, ынталандыру. | Сандар |
Сабақтың ортасы | 10мин 10мин 10мин 10мин 10 мин | «Миға шабуыл» әдісі
«Джигсо» әдісі Студенттер парақшамен жұмыс істейді. Түсінгендерін ортада талқылайды. Мұғалім білімдерін толықтырады. Ауызша мадақтау, ынталандыру 1-тапсырма. «Құрылысшы» ойыны Тақырып бойынша мәтін қиындылары беріледі. Оқушылар берілген мәтіннің қиындыларын құрастырады. Дескриптор: Блокчеин технологиясы қызметін біледі. Фигуралар арқылы бағалау 2-тапсырма.
Блокчеин технологиясын қолдану аясын талдайды, анықтайды. Фигуралар арқылы бағалау 3-тапсырма.
Дескриптор: Алдыңғы қатарлы криптовалюталардың Оқушылардың жұмыстарын топ студенттері шапалақ арқылы бағалайды. «шапалақ» әдісі. | Ноутбук Оқулық |
Сабақтың соңы | 10мин 7мин | Тест тапсырмасы Өздерін бағалайды Кері байланыс: «Мұғалімге хат» әдісі Оқушылар сабақ туралы түсінгендерін және сұрақтарын қағазға жазып қалдырады. | А4 парағы |
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырма бересіз? | Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
Бірлескен жұмыс, жеке жұмыс арқылы сабақты меңгерту. Шаттық шеңбері, «Сандар» – топқа біріктіру, «Сұхбат алу» әдісі бойынша өткен тақырыпты пысықтау, Миға шабуыл әдісі, «Джигсо», «Құрылысшы» ойыны, деңгейлік тапсырмалар, «Тест» әдісі, кері байланыс орнату: «Мұғалімге хат» | Шәкіл бойынша «Сызғыш» әдісін қолдану, ауызша, жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру. | Компьютермен жұмыс кезіндегі қауіпсіздік ережелерін еске түсіру |
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың арысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері\ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |