Файл: Білім беру йымыны атауы Пні.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 11.01.2024

Просмотров: 31

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Бекітемін:

Білім беру ұйымының атауы:




Пәні:

Алгебра

Педагогтың аты – жөні:

Урманова Айымгүл Сарықызы

Күні:

01.02.2023

Сынып:

7 «А»

Сабақтың тақырыбы:

Қысқаша көбейту формулалардың көмегімен өрнектерді түрлендіру

Бөлім:




Бөлімше :




Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

7.1.2.14

Сабақтың мақсаты:




Бағалау критерийі:




Ойлау дағдысының деңгейі:

Білу,түсіну,қолдану




Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар



Ұйымдастыру

5 мин.


Сабақтың басы

8мин

Ұйымдастыру кезеңі:

1. Білім алушымен амандасу, түгелдеу.

2. «Көңіл күй»әдісі.әдісін пайдаланып, оқушылар бір- бірінен көңіл-күйлерін сұрау арқылы психологиялық ахуал туғызады.

Үй тапсырмасын тексеру.

Оқушылар үй тапсырмасын Wordwall платформасы арқылы жауап береді.

Амандасу суреттері бойынша оқушылар топқа бөлінеді.

1-Білу

2-Түсіну

3-Қолдану

Оқушылар үй тапсырмасын

Wordwall платформасындағы берліген сұрақтар арқылы жауап береді.

Амандасу суреттері бойынша оқушылар өздері таңдаған суреттер арқылы топқа бөлінеді.


Бір-біріне тілек жолдау.

Оқушыларды дескриптор негізінде формативті бағалау шкаласы

1-10 балл




Үй тапсырмасын сұрау - Случайное колесо (wordwall.net)

А мандасу суреттері



Сабақтың ортасы

20-мин

«Миға шабуыл» әдісі

Жаңа сабақты меңгеру.

Тапсырма№1

Дескриптор:

Сұрақ қою арқылы ой қозғау мақсатында

Оқушылар ой пікірлерін жеткізу..

Сабақтың тақырыбымен мақсаты ,ашылады.

Мағынаны білу үшін суретті сөйлетеді, ой бөліседі, өз білгенін айтады;

Оқушылар формуларға мұқият қарап сипаттау арқылы сабақ тақырыбы ашылады.

Оқушылардан түсінгендерін сұрау








7 минут


20 минут

Тапсырма №2

«Кім жылдам» әдісі

Дұрыс тамақтанудың рационын құру.

Дескриптор:

Тапсырма №3


Дескриптор:




Топта бір-бірін бағалайды.

Оқушыларды дескриптор негізінде формативті бағалау шкаласы

1-8 балл
.


Оқулықпен жқмыс

Жұмыс дәптері





Үйге тапсырма


.



.







Оқушыларды дескриптор негізінде формативті бағалау шкаласы

1-2 балл

Оқушыларды дескриптор негізінде формативті бағалау шкаласы

1-4 балл



Бағалау

Бағалау парағы «Қалам» дүкені

Оқушылар өздерінің есімдері жазылған стакандарды алып, қоржынға салады.







Сабақтың соңы

Ой толғаныс.

Рефлексия

3 мин.

Рефлексия «Бір сұрақ 3 жауап»




Сабақ туралы

кері байланыс жазады.

өз ой-пікірін жеткізу арқылы сабақты қорытындылайды.