Файл: ыса мерзімді жоспар Пн аза тілі Т2 Блім Болашаты мамандытары.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 11.01.2024

Просмотров: 12

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.




Қысқа мерзімді жоспар

Пән: Қазақ тілі Т2

Бөлім: 8. Болашақтың мамандықтары

Күні : 19.01.2022.

Педагогтің аты-жөні: Ахметжарова Н.М.

Сынып: 6

Қатысқан оқушылар: 8 Қатыспаған оқушылар :

Сабақтың тақырыбы: Кімге ұқсағың келеді?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

6.2.6.1 - тірек сөздерге сүйеніп, сюжетті суреттердің желісі бойынша әңгіме құрастыру


Сабақтың мақсаты :

Барлық оқушылар: тірек сөздерге сүйеніп, сюжетті суреттердің желісі бойынша әңгіме құрастыра алады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

3 минут


3 минут

Психологиялық ахуал қалыптастыру

Кімге ұқсағым келеді? Сұрағына жауап бер

Үй жұмысын тексеру

Мәтін мазмұны бойынша кластер құрастыру

Оқушылар болашақта кім болғысы келетіні болжау.

Мәтінді оқып, мазмұны бойынша құрастырылған кластерін оқиды.

«Бас бармақ» әдісі арқылы оқушыларды бағалау
«Стикерлер» әдісі

Слайд
оқулық
Интербелсенді тақта

Стикерлер

Сабақтың ортасы

5 минут

8 минут

6 минут

7 минут


Айтылым . Суретпен жұмыс . Ойтүрткі
Берілген сөздердің қандай мамандықтармен байланысы бар екендігін айту.

Зауыт, ғарыш, құқықтану.

Жазылым

1- тапсырма

Жеке жұмыс

.


.

3-тапсырма

Оқылым.

Сөздерді қойып жаз.


Айтылым

Суреттер көре отырып, қандай мамандықтармен байланысын айтады.

Жазылым

Суретке

қара. Сөздерден cөйлем құра. Мамандық, жас дарын, ұлттық құндылық,

құрметтейді, сый-

лайды, көмектеседі,

сүйеді, жақсы қарым-

қатынас, танымал, атақты.

Оқылым

Оқы. Тақырып қой.Тірек сөздерді тап.

Әлемде мамандық өте көп. Маған гуманитарлық сала, өнер саласының мамандықтары ұнайды. Себебі бұл саланың мамандары өнерді сақтауға, ұлттық мәдениетті дамытуға қызмет етеді. Жас ұрпаққа біліммен тәрбие береді. Абай айтқандай, ≪Адамның жақсы болуы жақсы ұстаздан≫.

Менің анам . Менің әкем Менің ағам . Менің тәтем .



«Бас бармақ» әдісі

Дескриптор

-Топтастырады

«Стикерлер»

«Ауызша кері байланыс»

Дескриптор

5 балл

-Суреттің орнына сөз жазады.

-сөйлем құрастырып жазад.


Оқулық, суреттер

АКТ,портрет, суреттер, тірек сызбалар


Презентация, суреттер

оқулық


Слайд

Оқулық


Презентация, сурет


Сабақтың соңы

3 минут

Үй тапсырмасын беру : «Менің ұқсағым келетін адамым» тақырыбына эссе жазу




Кері байланыс



 Өз деңгейлерін анықтайды.

Сабақтағы жетістіктерім Оның себептері Сабақтағы жетістіктерім Оның себептері




Бағалау

Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды.

Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі.