ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.01.2024
Просмотров: 46
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
-------------------------------------------------
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Бөлім: | 11.Қазақстандағы ұлттар достастығы | ||||||||||||||
Педагогтің Т.А.Ә.: | | ||||||||||||||
Күні: | | ||||||||||||||
Сынып: 5 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Мен не үйрендім? БЖБ № 7 | ||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: | 5.1.6.1 тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру 5.4.4.1 мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер жасау | ||||||||||||||
Сабақтың мақсаты: | тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап береді, мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер жасайды | ||||||||||||||
ЕБҚ үшін | тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап береді, мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер жасайды | ||||||||||||||
Ойлау дағдылар деңгейі: | білу жіне түсіну, қолдану | ||||||||||||||
Сабақтың барысы | |||||||||||||||
Сабақтың кезеңі/ уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс | |||||||||||
Сабақтың басы 2 минут | Сәлемдесу Психологиялық жағымды ахуал орнату және топқа бөлу. «Көңіл-күйім» әдісін қолдану арқылы сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. Кабинеттің төрт бұрышына смайликтер жапсырылады. Смайликтер түрлі көңіл-күйді бейнелейді. Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру | Оқушылар өз көңіл-күйіне сәйкес келетін смайликтің жанына барады. Бір-біріне жақсы тілектер айтады Апта күндерін атайды Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен танысады | ҚБ «Қошеметтеу» | | |||||||||||
3 минут | 1. 1. Айтылым 1-тапсырма Қазақтың қандай әндері мен әншілерін білесің? Диаграмманы толтыр Қазақ әншілері | 1-тапсырма Қазақтың қандай әндері мен әншілерін білесің? Диаграмманы толтырады Қазақ әндері | ҚБ «Жарайсың! Керемет!» деген сөздермен ынталандыру | 1 | |||||||||||
Сабақтың ортасы 5 минут | ІІ. Топтық жұмыс. 3-тапсырма Диаграммада берілген маңызды деректерді анықта. Осы мәліметтерді пайдаланып, диалог құрыңдар Дескриптор: Диаграммада берілген маңызды деректерді анықтайды. Осы мәліметтерді пайдаланып, диалог құрастырады | Диаграммада берілген маңызды деректерді анықтайды. Осы мәліметтерді пайдаланып, диалог құрастырады
ЕББҚ оқушылар барлық оқушылармен топтасып, тапсырманы орындайды | ҚБ «Смайликтер» | 3 | |||||||||||
2 минут | Сергіту сәті | | | | |||||||||||
Сабақтың соңы 23 минут | БЖБ №7 тапсырмаларын түсіндіреді | БЖБ №7 тапсырмаларды орындайды | ҚБ «Мадақтау» | | |||||||||||
3 минут | Үйге: 102 бет 4-тапсырма | ||||||||||||||
3 минут | Рефлексия: «Білім баспалдағы» Оқушылар өз деңгейлерін анықтайды |