Файл: ыса мерзімді саба жоспары дістемелік бірлестік жетекшісіні атыжні.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 25.10.2023
Просмотров: 11
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Әдістемелік бірлестік жетекшісінің аты-жөні _______
| | |||||
Пәні: Информатика | Оқытушының аты-жөні: | |||||
Күні: | Сынып: 11 | Оқушылар саны: | ||||
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі | Бөлім | |||||
Сабақтың тақырыбы | Стартапты қалай іске қосуға болады | |||||
Алдыңғы білім | | |||||
Оку максаты | | |||||
Сабақтың мақсаттары | | |||||
Бағалау критерийлері | | |||||
Тілдік мақсаттар | - пәндік лексика және терминология: стартап, бизнес періштелер, стартап-инкубаторлар, жоба - Диалог пен жазу үшін пайдалы өрнектер: стартапты бастау ... | |||||
Мәндерді енгізу | Ынтымақтастық, құрмет, жауапкершілік | |||||
Пәнаралық байланыстар | Пән | Кезең | ||||
Ағылшын тілі | Кейбір терминдерді түсіндіру | |||||
Дифференциация | - белгілі бір студенттен күтілетін нәтижеде; - студентке жеке қолдау көрсетуде; - оқушылардың жеке қабілеттерін ескере отырып, оқу материалы мен ресурстарды таңдауда. | |||||
АКТ қолдану дағдылары | Интернет-ресурстарды пайдаланып ақпаратты іздеу | |||||
Денсаулық және қауіпсіздік | Денсаулық сақтау технологиялары. ойынды жасауда Қолданылған физикалық минуттар және белсенді әрекеттер. Осы сабақта қауіпсіздік ережелерінен алынған заттар. | |||||
Сабақ барысында | ||||||
Сабақтың басталуы 5 минут | Жоспарланған сабақ әрекеттері 1. Ұйымдастыру сәті. Студенттерге сәлем! Проблемалық жағдай жасаңыз: - Адамдарға көмектесе алатын пайдалы идеялармен қаныққан кезде не істеу керек? Студенттер өз нұсқаларын ұсынатын пікірталасты жүргізеді Сабақтың тақырыбын хабарлау, оқу мақсаттарымен және бағалау критерийлерімен таныстыру. | Ресурс | ||||
сабақтын ортасында 4 минуты 5 минут 6 минут 8 минут 10 минут | Жаңа материалды меңгеру. Мұғалім оқушыларға стартаптың не екенін түсіндіреді және оларды ынталандырады. Стартап дегеніміз не? Іске қосу сөзі ағылшын тіліндегі стартаптан алынған, аудармасында «бастау» деген мағынаны білдіреді Қысқаша айтқанда, стартап - бұл идеяны білдіретін және даму үшін материалдық және басқа құндылықтарды қажет ететін жоба. Егер стартап сәтті болса, бұл құрылтайшыларға сәттілік пен даңқ әкеледі. Келесі кезекте студенттер суретті қарастыруға шақырылады: Сызбаны қарап шыққаннан кейін мұғалім оқушылардан: - Стартапты іске қосу кезеңінде не қосар едіңіз немесе өзгертер едіңіз? Оқушылар өз көзқарастарымен бөліседі және осы сурет бойынша пікірталас болады. Әрі қарай мұғалім біздің елімізде стартаптарды дамытуға қандай жағдайлар жасалатынын түсіндіреді. Зерттеу жұмысы -Интернет ресурстарды қолдана отырып, салықтық қолдаудың не екенін зерттеңіз -Қазақстандағы стартаптарды дамытудың мемлекеттік бағдарламаларын зерттеу - Іскер періштелер кім, стартап акселераторлары деген не? Осыдан кейін мұғалім зерттеу жұмысына байланысты сұрақтар қояды. Мұғалімнің бағалауы. Тәжірибелік жұмыс -Стартаптардың ең танымал бағыттарын бөліп көрсетеді -Стартапты коммерциялық деңгейге жеткізу үшін нақты қадамдар жасаңыз -Біздің еліміздегі сәтті стартаптардың тізімін және сипаттамасын жасаңыз Өзін-өзі бағалау. Өзара бағалау. | https://qiwi.io/dI5 https://qiwi.io/dI6 https://qiwi.io/dI7 startup.techgarden.kz astanahub.com startup.kase.kz/startup | ||||
Сабақтың соңы 2 минут | Рефлексия. | | ||||
Сабақ туралы рефлексия Сабақ мақсаттары / оқу мақсаттары шынайы болды ма? Барлық студенттер AC-ге қол жеткізді ме? Егер жоқ болса, неге болмайды? Сабақта саралау дұрыс па? Сабақтың уақытша кезеңдері өтті ме? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? | Осы бөлімді сабақ туралы ой толғау үшін пайдаланыңыз. Сол бағаннан сабағыңызға қатысты маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||
Жалпы ұпай Сабақтың қандай екі жағы жақсы өтті (оқытуды да, оқуды да ойлаңыз)? 1: 2: Сабақты не жақсартуы мүмкін (оқытуды да, оқуды да ойлаңыз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып туралы не білдім немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері / қиындықтары туралы не білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу керек? |