Файл: азастан Республикасы Оуаарту министрлігі Білім беру йымыны атауы 263 орта мектеп кмм.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 22.11.2023
Просмотров: 22
Скачиваний: 2
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Білім беру ұйымының атауы №263 орта мектеп КММ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Қылмыстықпроцестіңміндеттері мен принциптері
Пәні: | Құқық негіздері | ||||||||||
Бөлім: | Іс жүргізу құқығының негіздері Қылмыстық іс жүргізу құқығының негіздері Қылмыстық іс жүргізу құқығының негіздері | ||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | Әнесов Б | ||||||||||
Күні: | 26.04.2023 | ||||||||||
Сынып: 10 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Қылмыстықпроцестіңміндеттері мен принциптері | ||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 10.4.1.1 - қылмыстық процестің негізгі міндеттері мен қағидаттарын түсіндіру | ||||||||||
Сабақтың мақсаты |
| ||||||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||||
Ұйымдасты ру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Сәлемдесу, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Талқылау ұйымдастыру. Сәлемдесу. Жағымды ахуал орнату I. Миға шабуыл". Суреттерді көрсету арқылы сабақ тақырыбына шығу.
Сабақтың оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне тоқталып өту. | Оқушылар өз жауаптарын ұсынады ЕББҚ оқушыны өзін сыныптан шеттетілгендей сезінбеуі үшін мұғалімнің үстеліне жақын, мінез-құлқы жайлы балалардың тобына орналастыру. | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | Суреттер презентация | |||||||
Жаңа білім | Терминмен жұмыс: Қылмыстық құқық- Қылмыстық процесс- Криминальды процесс Зерттеу сұрақтары: Қылмыстық құқықты білудің маңыздылығы неде? Зерттеу мен талдау Компьютер ойнауға ақша таба алмай отырған Ерлан мен Марат біраз ақылдасты. Ерланның есіне асханадағы ақша майдалатқан Қайрат есіне түсті. Сол Қайратты қорқытып, ақшасын тартып ал керектігін Маратқа айтты. Сол мезетте келе жатқан Қайратты Марат алдап шақырды. Ойында ештене жоқ Қайратты Ерлан артынан келіп бас салып, ақша тауып беруін талап етті. Алғашқыда ойын екен деп ойлаған ол, ақшасының жоқ екенін айтса да, соңынан бұл істің қалжың емес екенін ұғып, қалтасындағы бар ақшасын бере салды. Аман-есен құтылғанына қуанған ол анасына айтатындығын ескертті. Ерлан мен Марат егер бұл істі біреуге айтса, онда жақсылық болмайтынын Қайратқа жақсылап ұғындырды.
ЕББҚ оқушы (есту, көру, ойлау қабілеті) тапсырманы саралау арқылы орындайды.
__________________________________________________________________________________ ЕББҚ: оқушыға жеке жұмыс кезінде қасындағы сыныптастары және мұғалім диалог арқылы қолдау жасайды | Жағдаятпен жұмыс. Жұмыс жасау арқылы қылмыстың негізгі белгілерін анықтау Оқушылар анықтамасын айтады.Қылмыстың төрт белгісін табады Оқушылар қылмыстық процестің міндетін біледі; Қылмыстық процестің қағидатын түсіндіреді | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
-Анықтамасын біледі; -Қылмыстың төрт белгісін табады Дескриптор: Қылмыстық процестің міндетін біледі; Қылмыстық процестің қағидатын түсінеді | Жалпы білім беретін мектептің жаратылыстану-математика бағытындағы оқулық Алматы "Мектеп" 2015 Қосымша 1 Үлестірмелі қағаздар | |||||||
Бекіту Кері байланыс | Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма "Қылмыссыз қоғам-заман тыныштығы" 100 сөзден тұратын эссе жазу
| Сабақтың тақырыбын қорытындылау Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | «Ең үздік жауап» Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | Ақпараттық карточка А4, конспект |
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Білім беру ұйымының атауы №263 орта мектеп КММ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Қылмыстық процесс субъектілері
Бөлім: | Іс жүргізу құқығының негіздері | |||||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | Әнесов Б | |||||||||||||||||||||
Күні: | 10.05.2023 | |||||||||||||||||||||
Сынып: 10 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Қылмыстық процесс субъектілері | |||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 10.4.1.2 - қылмыстықпроцесссубъектілерінажырату | |||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Қылмыстық процесс субъектілерінің рөлін анықтайды | |||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||||||
Ұйымдасты ру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Сәлемдесу. Жағымды ахуал орнату І. Үй тапсырмасын пысықтау мақсатында "Сәйкестендіру" тапсырмасын орындату
Миға шабуыл жасай отырып, өткенді еске түсіру Сабақтың тақырыбын айтып, оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне тоқталу. | Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын орындайды; ЕББҚ оқушыны өзін сыныптан шеттетілгендей сезінбеуі үшін мұғалімнің үстеліне жақын, мінез-құлқы жайлы балалардың тобына орналастыру. | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | Мұғалім презентациясы | ||||||||||||||||||
Жаңа білім | Презентация арқылы қылмыстық процесстің субъектілеріне тоқталу. Қылмыстың субъектісі деп- қылмыс жасаған адам. Ол ең алдымен есі дұрыс адам болуға тиіс, ал есі дұрыс адам қылмыстық жауапқа тартылмайды. Міндетті түрде белгілі бір жаста болу керек. Қылмыстық процесске қатысушылар: 1. Қылмыстық процеске қатысушы мемлекеттік органдар мен лауазымды адамдар (прокурор, тергеу бөлімінің бастығы, тергеуші, анықтау органы, анықтау органының бастығы, анықтаушы). 2. Өз құқықтары мен мүдделерін немесе өздері білдіретін құқықтар мен мүдделерді қорғап процеске қатысушылар (күдікті, айыпталушы, қорғаушы, жәбірленуші, жеке айыпталушы, азаматтық талапкер, азаматтық жауапкер, кімелеттік жасқа толмаған айыпталушының (күдіктінің) заңды өкілдері, жәбірленушінің, азаматтық талапкер мен жеке айыптаушының өкілдері, азаматтық жауапкердің өкілдері). 3. Дәлелдемелер ұсыну бойынша міндеттерін орындайтын (куәгерлер мен сарапшылар), сот шешімдерін орындауға қатысатын мекемелер мен ұйымдар ЕББҚ оқушылар негізгі термин сөздерді мәтіннен анықтайды; Зерттеу сұрақтары:
Зерттеу мен талдау Суреттердің арасындағы байланысты табыңыздар. ЕББҚ оқушыға суреттер/иллюстрациялар ұсынылады; Жағдаятты оқып, қылмыстық процесстің субъектілерін анықтаңыздар және төменде берілген кестені толтырыңыздар Кәмелет жасқа толмаған Айдаров пен Қасенов және ағасы Ақсақаловпен өзара келісе отырып, темір жол вокзалында почта вагонында ұрлық жасады, дегенмен ұрланған затты сату кезінде ұсталды.Прокурор айыптаушылық қорытынды жасап, істі сотқа өткізді. Сот сот отырысының болатын күнін белгіледі, дегенмен айыпталушылардың қорғашылары болмағандықтан, соттың ұсынысы бойынша адвокаттар коллегиясы Максутов пен Сәдуақасовты қорғаушылар ретінде жіберді. Максутов кәмелетке толмағандар Айдаров пен Қасеновты қорғауға тиіс болса, Сәдуақасов Ақсақаловты қорғауды өз міндетіне алды. Сот отырысының дайындық кезеңінде сотталушылар Айдаров пен Қасенов қорғаушылардан бас тартты. Сотталушы Ақсақалов қорғаушы Сәдуақасовтан бас тартып, өзін қорғауды өзінің кәсіпорнының заңгері Нұрлыбековаға сеніп тапсыратынын мәлімдеді. Сот Ақсақаловтың өтінішін қанағаттандырып, кәмелетке толмағандар Айдаров пен Қасеновтың қорғаушысы болып, Максутовтың қалатынын бекітті.
ЕББҚ оқушылар маңызды тірек сөздерді жазып алады; | Оқушылар мәтінмен жұмыс жасайды Оқушылар жағдаятты оқып, қылмыстық процесстің субъектілерін анықтаңыздар және төменде берілген кестені толтырады Тақырыптық жағдаяттар шешеді | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады Дескриптор: Білім алушы:
| Жалпы білім беретін мектептің жаратылыстану-математика бағытындағы оқулық Алматы "Мектеп" 2015 Тараптпа материалдар Ақпараттық мәтіндер | ||||||||||||||||||
Бекіту Кері байланыс | Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма "Қылмыстық процесс субъектілері атты тақырыпта постер жасау
| Сабақтың тақырыбын қорытындылау Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | Критерийлері:Ақпараттарды тиімді қолдана алуы; Рәсімделуінің көрнекілігі Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | Ақпарат тық карточка А4, конспект |
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Білім беру ұйымының атауы №263 орта мектеп КММ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Қылмыстық іс жүргізу құқығындағы сот талқылауының негіздері
Пәні: | Құқық негіздері | |||||
Бөлім: | Іс жүргізу құқығының негіздері | |||||
Педагогтің аты-жөні: | Әнесов Б | |||||
Күні: | 24.05.2023 | |||||
Сынып: 10 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Қылмыстық іс жүргізу құқығындағы сот талқылауының негіздері | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 10.4.1.3 - Қазақстан Республикасының Қылмыстық іс жүргізу кодексіне сәйкес сот талқылауының негіздері бойынша білімін шығармашылық түрде көрсету | |||||
Сабақтың мақсаты | Қазақстан Республикасының Қылмыстық іс жүргізу кодексіне сәйкес сот талқылауының негіздері бойынша білімін шығармашылық түрде көрсету | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Ұйымдасты ру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Сәлемдесу. Сыныпқа жағымды ахуал орнату. Оқушыларды сергіту сәті. Оқушыларға бүгінгі болатын тақырыпты суреттер арқылы болжам жасату. Қандай жауапкершілік? Суреттен көріп тұрғандарыңдай бүгінгі сабақ қандай болуы мүмкін? Сабақ тақырыбы,оқу мақсаттары мен таныстыру. | | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | Мұғалім презентациясы | ||
Жаңа білім | Топтық жұмысты орындау бойынша нұсқаулық. Әр тапсырманы түсіндіру, тапсырмаларды орындау бойынша уақытты белгілеу. Топтық жұмысты орындау барысында оқушылармен жеке жұмыс жасау, жұмысты орындауларын қадағалау. Оқушыларды Қылмыстық іс жүргізу кодексіне сәйкес бағытталған заңдарды анықтап (құқықтық концепциялар, бағдарламалар, заңдар) таныстырады. ЕББоқушыға тапсырма шығарылып беріледі. Топтық жұмыс тапсырмаларын орындау: 1-топ Салыстырмалы кестені толтыру. 2-топ Сызба құрастыру. 3-топ ҚР ҚК мен ҚІЖК қолдана отырып есеп шығару. 4-топ Сұрақтарға жауап беру. 5-топ Жағдаят құрастыру, арыз бен қаулы үлгісін толтыру. Оқушыларға қылмыстың жекелеген түрлеріне қатысты мәтін таратып, талдауды сұрау. ҚР Қылмыстық кодекстің баптарына сүйене отырып, жаза түрін анықтайды. Сондай-ақ, оқушылар қылмыстық жазаны ауырлататын және жеңілдететін мән-жайларды ескеруі тиіс. Берілген мәтін бойынша оқушылар арасында жағдаяттар құрастырылып сол бойынша«Сот процесі» рөлдік ойынын ұйымдастырылады.«Сот процесінің» қатысушыларын белгілгілеу қажет (сот, прокурор, қорғаушы, айыпталушы, жәбірленуші, куәгер, тергеуші және т.б). Жазбаша тапсырма. «Сот процесіндегі» шығарылған үкім әділетті ме және оның қоғамдықмәні неде? ЕББҚ оқушыға қолдау көрсету мақсатында суреттің үлкен нұсқасын ұсынамын. | Оқушылар тапсырманы түсіндіру, тапсырмаларды орындау бойынша уақытты белгілеу. Топтық жұмысты орындау барысында оқушылармен жеке жұмыс жасайды Әр топ өздерінің қарастырған мәселелері бойынша қорытынды жасайды. Жұптық жұмыс жасауда ЕБҚ оқушыларға жұпты таңдауда қолдау көрсетіледі | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады Дсекриптор: Қазақстан Республикасының Қылмыстық іс жүргізу кодексіне сәйкес сот талқылауының негіздерін анықтайды; Қазақстан Республикасының Қылмыстық іс жүргізу кодексіне сәйкес сот талқылауының негіздерінің ерекшеліктерін ажыратады; ЕББҚ оқушы өз таңдауы бойынша қалаған сұрағына жазбаша жауап жазады. ЕББҚ оқушыға мадақтау арқылы қолдау көрсетіледі. | Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексi http://adilet.zan.kz/kaz/docs/K970000167_/k970167_.htm ҚР Қылмыстық кодексі, ҚР Қылмыстық іс жүргізу кодексіне негізделуін сұраңыз. Сынып кабинетін сот процесіне лайықты етіп дайындаңыз. | ||
Бекіту Кері байланыс | Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма Қылмыстық іс жүргізу тәжірибені зерттеп, Сингапур, Малайзия, Швеция, Канада және т.б. мемлекеттердің озық тәжірибесін Қазақстанға енгізуге ұсыныс жасау. Қиын болды… Бүгін мен білдім… | Сабақтың тақырыбын қорытындылау Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | «Ең үздік жауап» Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | Ақпараттық карточка А4, конспект |
Білім беру ұйымының атауы | | |||||
Пәні: | Құқық негіздері | |||||
Бөлім: | Іс жүргізу құқығының негіздері | |||||
Педагогтің аты-жөні: | | |||||
Күні: | | |||||
Сынып: 10 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Азаматтық процестің міндеттері мен принциптері | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 10.4.2.1 - азаматтық процестің негізгі міндеттері мен принциптерін талдау | |||||
Сабақтың мақсаты | Құқықтық саладағы азаматтық іс жүргізудің ерекшелігін анықтау; Азаматтық іс жүргізудің міндеттері мен қағидаларын жіктеу; | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Ұйымдасты ру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Ой салу
Осы сұрақтарға байланысты оқушылармен пікірталас ұйымдастырады. Оқушылармен зерттеу сұрақтарын таныстырады: Зерттеу сұрақтары:
| Жаңа тақырыптың мазмұнын ашу үшін оқушыларға жаңа тақырыпқа қатысты суреттер көрсетіліп төменде берілген сұрақтарға жауап береді: | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | з.ғ.д. М.А. Аленов, з.ғ.к., А.С. Мадиярова . Азаматтық іс жүргізу құқығы: Оқу құралы. – Астан, 2011. – 443б. | ||
Жаңа білім Азаматтық іс жүргізудің ерекшеліктері | Зерттеу мен талдау 1-тапсырма Берілген мәтін бойынша азаматтық іс жүргізудің кемінде үш ерекшелігін жазыңыз: ЕББҚ маңызды кездесетін термин сөздерді атайды не жазып көрсетеді 2-тапсырма: Азаматтық іс жүргізудің кемінде төрт міндетін бөліп жазыңыз: Азаматтық іс жүргізу міндеттері бөліп жазыңыз ЕББҚ маңызды кездесетін термин сөздерді атайды не жазып көрсетеді 3-тапсырма Төменде берілген баптың мағынасын ашып түсіндіріп жазыңыз: 4-бап. Азаматтық сот ісін жүргізудің міндеттеріАзаматтардың, мемлекеттің және заңды тұлғалардың бұзылған немесе даулы құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін қорғау және қалпына келтіру, азаматтық айналымда және жария-құқықтық қатынастарда заңдылықты сақтау, дауды бейбіт жолмен реттеуге жәрдемдесу, құқық бұзушылықтардың алдын алу мен қоғамда заңға және сотқа құрметпен қарауды қалыптастыру азаматтық сот ісін жүргізудің міндеттері болып табылады. 5-бап. Азаматтық сот ісін жүргізу қағидаттары 1. Азаматтық сот ісін жүргізу осы тарауда жазылған қағидаттар негізінде жүзеге асырылады. 2. Азаматтық сот ісін жүргізу қағидаттарын бұзу оның сипаты мен елеулілігіне қарай шығарылған сот актілерінің күшін жоюға әкеледі. Қазақстан Республикасының Азаматтық процестегі заңнамасы арқылы өз ойларыңызды жеткізіп жазыңыз: ЕББҚ оқушы өз таңдауы бойынша қалаған сұрағына жазбаша жауап жазады. | Оқушылар мәтін бойынша азаматтық іс жүргізудің кемінде үш ерекшелігін жазады Оқушылар азаматтық іс жүргізудің кемінде төрт міндетін ажыратып жазады Оқушылар азаматтық сот ісін жүргізудің міндеттері баппарын талқылайды; Тақырыптық жағдаяттар шешеді Жұптық жұмыс жасауда ЕБҚ оқушыларға жұпты таңдауда қолдау көрсетіледі | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады Критерийлері:
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады ЕББҚ оқушы өз таңдауы бойынша қалаған сұрағына жазбаша жауап жазады. ЕББҚ оқушыға мадақтау арқылы қолдау көрсетіледі. | Слайд Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях. Астана 2015. Слайд Основы государства и права Казахстана. Хрестоматия. 2-допол., перераб. Изд.- Алматы: Атамұра, 2004. – 272 с. http://lib.turan-edu.kz/ З.Х. Баймолдина. Гражданское процессуальное право Республики Казахстан | ||
Бекіту Кері байланыс | Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма Азаматтық процестің міндеттері мен принциптері Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Маған ... бұл болашақта қажет болады Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды | Сабақтың тақырыбын қорытынды лау Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | «Ең үздік жауап» Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | Ақпарат тық карточка А4, конспект |
1 2 3 4 5 6
Білім беру ұйымының атауы | | ||||||||||||||||||||||||||||||
Пәні: | Құқық негіздері | ||||||||||||||||||||||||||||||
Бөлім: | Іс жүргізу құқығының негіздері | ||||||||||||||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | | ||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: | | ||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: 10 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Азаматтық процестің субъектілері | ||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 10.4.2.2 - азаматтық процестің негізгі міндеттері мен принциптерін талдау; 10.4.2.3 - кәмелетке толмағандардың азаматтық процеске қатысу ерекшеліктерін анықтау | ||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Кәмелетке толмағандардың азаматтық іс жүргізу процесіне қатысу ерекшеліктерін анықтау Тұлғалардың азаматтық процеске қатысу барысын анықтау | ||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | |||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||||||||||||||||||||||||
Ұйымдасты ру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Қызығушылықты ояту.
Оқушыларға жаңа тақырып бойынша сабақ мақсаттары мен бағалау критерийлерін таныстырып түсіндіріп болғаннан кейін деректік мәтін және тапсырмалары бойынша жұмыс жасауды тапсырады. | Берілген суреттерге қарап, сұрақтарға жауап беріп, болжам жауаптарын айтады | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | з.ғ.д. М.А. Аленов, з.ғ.к., А.С.Мадиярова . Азаматтық іс жүргізу құқығы: Оқу құралы. –Астан, 2011. – 443б. | |||||||||||||||||||||||||||
Жаңа білім | Зерттеу мен талдау 1-тапсырма Берілген мәтін бойынша кестені толтырыңыз:
ЕББҚ оқушыға дереккөздің форматын үлкейтіп, қолдау жасау 2-тапсырма Азаматтық процеске байланысты шағын эссе жазыңыздар: «Азаматтық процестегі қатысушылардың негізгі алға қойған мәселелері" атты 60-70 cөзден тұратын эссе.
ЕББҚ оқушы (есту, көру, ойлау қабілеті) тапсырманы саралау арқылы орындайды. | Оқушылар берілгенмәтін бойынша кестені толтырады; Азаматтық іс жүргізудегі құқықтық қатынастың субъектілерін кестеге жазады; Жұптық жұмыс жасауда ЕБҚ оқушыларға жұпты таңдауда қолдау көрсетіледі | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады Критерийлері: Оқушы ойының ашық болуы Дәлелдермен және фактілемен келітре отырып жазу 60-70 сөз ЕББҚ оқушы өз таңдауы бойынша қалаған сұрағына жазбаша жауап жазады. ЕББҚ оқушыға мадақтау арқылы қолдау көрсетіледі. | Слайд Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях. Астана 2015. Основы государства и права Казахстана. Хрестоматия. 2-допол., перераб. Изд.- Алматы: Атамұра, 2004. – 272 с. | |||||||||||||||||||||||||||
Бекіту Кері байланыс | Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма Азаматтық процестің субъектілері Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Маған ... бұл болашақта қажет болады Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды | Сабақтың тақырыбын қорытындылау Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | «Ең үздік жауап» Оқушылар бағалай критерий лерімен өз деңгейлерін бағалайды | Ақпарат тық карточка А4, конспект |
1 2 3 4 5 6