Файл: Таныстыру, талдау жне баалау Білім мен білік оржыны.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 22.11.2023
Просмотров: 77
Скачиваний: 3
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бекітемін: _____________
Бөлімі: | Атақты тұлғалар | ||||
Педагогтің аты-жөні: | Құралова Динара | ||||
Күні: | 02.03.2023 | ||||
Сыныбы: 3 «а» | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Таныстыру, талдау және бағалау Білім мен білік қоржыны | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 3.2.2.2 жұмысты орындау үшін әртүрлі әдістер мен материалдарды ұсыну 3.3.3.1 шығармашылық жұмысты бағалау және жақсартуға идеяларды ұсыну | ||||
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар жасай алады: • өзінің шығармашылық жұмысының идеясын, жасалу жолдары мен қолданған материалдары туралы айта алады; Оқушылардың көбі жасай алады: • Алған білімі бойынша жоба жасап, мұғалімнің көмегімен түсіндіре алады. Оқушылардың кейбірі жасай алады: • Тақырыпқа байланысты қосымша тапсырмаларды орындай алады. | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Ұйымдастыру, өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру 8 мин | Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал: «Жылы лебіз» Өткен материалды меңгергендерін тексеру мақсатында слайд-презентациядағы сұрақтарға жауап береді. А. Портрет деген не ? Ә. Портреттің түрлерін ата. Б. Портретке жақтаушаны қалай жасайсың? | «Жылы лебіз» әдісі арқылы оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыра-ды. Оқушылар тақтадағы сұрақтарға жауап береді. | Дескриптор: Өнер, оның түрлері, жанрлары туралы материалдар-ды еске түсіреді, айтады. Жалпы балл -2 | Интербел-сенді тақта, слайд-презента-ция | |
Жаңа білім 15 мин 2 мин Бекіту 15 мин | Білім дағдысы: Білу (D) Мұғалім экранда берілген сурет арқылы оқушыларға ортақ бір сұрақ тастайды. Бұл әдіс оқу мақсатын және сабақтың мақсаттарын оқушылармен бірлесе айқындауға мүмкіндік береді. Кейін жаңа сабақты түсіндіру мақсатында тақырыпқа байланысты видео көрсетеді https://youtu.be/H0uwPW0dFfs Мұғалім презентация көмегімен видеоның мағынасын ашып, сабақты түсіндіреді. 1-тапсырма Білім дағдысы: Қолдану Белсенді оқыту: Оқушылар портрет түрлерінінің бірін таңдап сурет салады. 2-тапсырма Білім дағдысы: Түсіну Оқушылар атақты өнер тұлғалары туралы мағлұматты талдайды. | Берілген суретке қарап тақырыпқа байланысты өз ойларын айтады. Оқушылар видеомен танысады. оқушыларға көзбен көріп сабақты ұғынуға мүмкіндік береді. | Бұл Тақырыпқа байланысты айтылған тұжырымды ойға мақтау ретінде «Жарайсың», «Керемет» деген сөздермен мадақтау. | Презента-ция , бейне материал, оқулық 3-сынып | |
Оқушыларға тапсырма беріледі. Оқушылар портрет түрлерінінің бірін таңдап сурет салады. | Дескриптор: -Портрет түрлерін атайды. - Портрет түрлерін білдеретін белгілерді біледі, суретін салады. -Атақты тұлғалардың портреттерін біледі. Жалпы балл -7 | Интербел-сенді тақта 3-сынып оқулығы | |||
Кері байланыс 5 мин | Кері байланысты «Менің сөзім» әдісі арқылы береді. Оқу тапсырмасы: портреттерін аяқтау. | Оқушылар «Менің сөзім» әдісі арқылы кері байланыс жасайды. | ҚБ қойылады. | |