Файл: Атбе аласы ш тілде оытатын 21 орта мектепгимназиясы бастауыш сынып малімі Маясарова Рабига Мухамбетовна.doc
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 30.11.2023
Просмотров: 11
Скачиваний: 2
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша жасалынған қысқа мерзімді сабақ жоспарлары
Ақтөбе қаласы Үш тілде оқытатын №21 орта мектеп-гимназиясы
бастауыш сынып мұғалімі
Маясарова Рабига Мухамбетовна
Көркем еңбек,2-сынып
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 7 -бөлім.Қоршаған орта Мектеп №21 ОМГ Күні:03.04.2018 жыл Мұғалім: Сынып: 2 «Ә» Қатысқандар Пәні көркем еңбек Қатыспағандар | | |||
Сабақтың тақырыбы | Жануарларды бейнелейміз. | |||
Оқу мақсаты | 2.2.3.1 Әр түрлі тәсілдер мен материалдарды және компонеттерді өлшеу, белшілеу, қию, пішінін келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру. | |||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: Жануарларды бейнелейтін суретшіні анималист деп аталатынын біледі. Көптеген оқушылар: Жануарлар мен құстардың дене құрылысы, суретшілер жануарларды қалай бейнелейтінін үйренеді. Кейбір оқушылар: Жануарларды әр түрлі жолмен бейнелеуді үйренеді. | |||
Бағалау критерийлері | Анималист суретшілердің жұмыстарын анықтай алады. Сызбаны толықтырады. Суретті толықтырып сала алады. | |||
Құндылықтарды дарыту | Жеке, топта жұмыс жасауда адамгершілік қасиеттеріне баулу. | |||
Алдыңғы білімдер | Жануарлардың алатын орны. | |||
Сабақ барысы | | |||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақта жоспарланған іс-әрекет | |||
Басы | І. Ұйымдастыру кезеңі. Жануарлар туралы жұмбақтарды шешеді. | |||
Ортасы | Оқулықпен жұмыс. Мұғалімнің ақпараты: Жануарларды бейнелейтін суретшіні анималист деп атайды. Жануарларды түрлі заттарды қолдана отырып, бейнелеп көрсетуге болады. Оқулықтағы суреттерді талдау. Дәптермен жұмыс. 21- беттегі 1,2 деңгейдегі тапсырмаларды талдау. Ажырату. 18-19- беттегі 2,3 деңгейдегі тапсырмаларды толықтыру. Қалыптастырушы бағалау тапсырмасы. | |||
Соңы | Оқушылардың жұмыстарын саралау, салыстыру. | |||
Саралау. Оқушыларға қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау. Оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | |||
Оқушыларға жеке көмек пен қолдау көрсету | Сабақ барысында мадақтау сөздер айту арқылы бағалау. Оқушылардың жауаптарына, іс-әрекеттеріне бақылау жүргізіп, түртіп алу арқылы бағалау. Кері байланыс беру арқылы бағалау. |