Файл: Шебер саба Таырыбы бп азастан мектептерінде ндылыа негізделген білім беру тиімді деп есептейді. Пн малімі.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 30.11.2023

Просмотров: 30

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Бекітемін

«№8 мектеп-лицей» ШЖҚ МКК директоры

________________Г.Е.Айтимова

«______»________________2023ж


Шебер сабақ

Тақырыбы: БП: Қазақстан мектептерінде құндылыққа негізделген білім беру тиімді деп есептейді.

Пән мұғалімі: Ахатай Сымбат Шәкірқызы

Сыныбы: 8-10

Астана қаласы, 2023 жыл


Педагогтің аты-жөні

Ахатай Сымбат Шәкірқызы

Күні: 16.05.2023




Сынып: 8-10

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

БП: Қазақстан мектептерінде құндылыққа негізделген білім беру тиімді деп есептейді.

Сабақтың мақсаты

ҚР мектерінде құндылыққа негізделген білім берудің тиімділігін талқылау;

Қолданылатын ресурстар

Интернет ресурстары , бейнежазбалар, топ ережесі.

Керекті құрал жабдықтар

Флипчарт қағаздары, стикерлер, түрлі-түсті маркерлер, қаламдар, суреттер, интербелсенді тақта

Сабақтың өту барысы

Мұғалімнің іс-әрекеті

Тыңдаушылардың іс-әрекеті

Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру

(8 мин)


Амандасу

Психологиялық ахуал құру. «Шаттық шеңбері» әдісі арқылы жағымды көңіл-күй қалыптастыру.
Сабақтың алғашқы минуттарында, педагог оқушыларды шаттық шеңберіне шақырады.

Карточка беру арқылы, позицияларын анықтайды.


Сыныпта жағымда психологиялық ахуал қалыптасады

Мұғаліммен амандасады.

Шаттық шеңберіне тұру арқылы, бір-біріне сәттілік тілейді.

Карточка таңдайды, позицияларын анықтайды.

Сабақтың барысы
20 мин


Педагог резолюцияны (қарарды) жариялайды.

1-тапсырма

Мұғалім резолюция туралы ақпарат береді.

Төрешіні, тайм-киперді жариялайды.Төреші, ойыншыларды шақырады.
2-тапсырма

Үкімет тобының бірінші спикері құндылыққа негізделген білім берудің тиімділігін атап өтеді.
3-тапсырма

Оппозиция тобының бірінші спикеріне сөз кезегі беріледі. Миссиясы: құндылыққа негізделген білім беру жүйесінің артықшылықтары мен кемшіліктерін көрсету.

4-тапсырма

Сараптама:

Сараптама кезеңінде оппозицияның екінші спикері ойынның кейстерін төрешіге қайталап, барлық ойынға сараптама жасайды. Берілетін уақыт:5 мин



Оқушылар мен ата-аналар позицияларын анықтайды.

Қарармен танысады.

Үкімет позициясының бірінші спикері өз позициясын қорғап, кейсын таныстырады.

Оппозиция тобының бірінші спикері үкімет позициясына қарсы шыға отырып, өз кейсін таныстырады.

Оппозиция тобының бірінші спикерлері, құндылыққа негізделген білім берудің артықшылықтары мен кемшіліктерін атап, шетел мектептерінің білім беру жүйесімен салыстырады.

Бекіту

7 мин

Кері байланыс:

Төреші ойынға анализ жасайды. Жеңімпазды анықтап, парламентарияға жариялайды.

Жеңімпаздармен танысады.
Қол алысады.