Файл: 4 кн психопедагогикалы баылау нсау психопедагогикалы баылау бекітілген сыныпты екі оушысы мен пн маліміне тмендегідей 3 жадайда жасалады..docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 01.12.2023
Просмотров: 37
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
4 – күн ПСИХО-ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БАҚЫЛАУ
Нұсқау: психо-педагогикалық бақылау бекітілген сыныптың екі оқушысы мен пән мұғаліміне төмендегідей 3 жағдайда жасалады.
1-ші оқушының аты-жөні: Жамбылбек Дінмұхаммед
2-ші оқушының аты-жөні: Дарханұлы Хақназар
Пән мұғалімінің аты-жөні: Ражапова Дамира
1 жағдай
Мақсаты: оқушылар мен пән мұғалімнің сабақ кезіндегі өзара қарым-қатынас ықпалын анықтау.
Бақылау уақыты: 40 мин
Пәні: Алгебра
Бақылау сәті | Пән мұғалімнің іс-әрекеті | 1-ші оқушының іс-әрекеті | 2-ші оқушының іс-әрекеті |
Ұйымдастыру | Мұғалім карточка таратып топқа бөледі | Өз орындарына барады | Өз орындарына барады |
Үй тапсырмасын тексеру | Барбан әдісімен сұрайды | Жауап береді | Жауапты толықтырады |
Жаңа материалды түсіндіру | Презентация көмегімен түсіндіреді | Тақырып бойыша тапсырма орындайды | Сұрақ қояды |
Қорытындылау, үйге тапсырма беру | Тест | Орындап келеді | Орындап келеді |
-
жағдай
Мақсаты: оқушылар мен пән мұғалімнің үзіліс кезіндегі өзара қарым-қатынас ықпалын анықтау.
Үзіліс уақыты: 10 мин
Бақылау сәті | Мұғалімнің іс-әрекеті | 1-ші оқушының іс-әрекеті | 2-ші оқушының іс-әрекеті |
Үзіліс кезі | Мұғалім сыныппен қоштасады | Кесте бойынша пән кабинетіне барады | Кесте бойынша пән кабинетіне барады |
3жағдай
Мақсаты: оқушылар туралы пән мұғалімінің пікірін білу және бақылау нәтижесімен салыстыру.
Пән мұғалімінінің пікірі | Бақылау нәтижесі | Салыстыру |
Жоғары деңгейде | Жамбылбек Дінмұхаммед: 20\10 Дарханұлы Хақназар: 20\19 | Ең жақсы оқитын мен ең төмен оқитынның арасындағы балл |
Педагогикалық жағдаят
Мақсаты: кәсіби практика барысында өзің куә болған кез-келген бір жағдаятты талдау және оның шешу жолдарын анықтау.
Жағдаяттың орын алған уақыты: 10:00
Сынып оқушыларының арасында | Сынып пен мұғалім арасында | Оқушы мен мұғалім арасында |
Қоңырау кезінде дәлізбен келе жатып Сіз сыныптың екі баласының төбелесіп жатқанын көрдіңіз. Бұл жағдайды Сіздің байқап койғаныңыз да оларды тоқтатпады. Сіз тоқтатуды талап етсеңіз де олар төбелесті жалғастыра берді | Сабақтың басында немесе сабақтың соңында, сіз бірнеше сабақ жүргізгеннен кейін, оқушылар сізге былай дейді: «Мен ойлаймын, сіз педагог ретінде бізге ешнәрсе үйрете алмайсыз». | Алдыңғы қатарда отыратын оқушының басында бит өріп жүргенін көріп қалсаңыз |
Шешу жолдары | ||
Ажыратып қайдай жағдай болғанын сұрақ Екеуініңде қателіктерін айтып достасулар сұрар едім. | Сендер мені жақсылап тыңдасаңдар берген тапсырмаларды уақылы орындап қайталап жүрсеңдер Мен сендерге барынша жоғары деңгейде үйретемін деп айтамын | Жеке шығарып айту керек Содан соң ата-анасына бір ауыз ескерткен жөн деп ойлаймын. |