Файл: Білім беру йымыны атауы А. С. Пушкин атындаы орта мектеп Пні.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.12.2023
Просмотров: 26
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Білім беру ұйымының атауы | А.С.Пушкин атындағы орта мектеп | |||||
Пәні: | АЛГЕБРА | |||||
Бөлім: | | |||||
Педагогтің аты-жөні: | Шаханбаева Д.А. | |||||
Күні: 07.02.22 Ж | | |||||
Сынып: 9А | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Тригонометрия формулалары | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.2.4.3 бұрыштардың қосындысы мен айырымының, жарты және қос бұрыштың тригонометриялық формулаларын қорытып шығару және қолдану; | |||||
Сабақтың мақсаты | Жарты және қос бұрыштың тригонометриялық формулаларын біледі; Жарты және қос бұрыштың тригонометриялық формулаларын қорытып шығарады; Жарты және қос бұрыштың тригонометриялық формулаларын қолданады. | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс | ||
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру 5МИН Жаңа білім 10МИН Бекіту 25МИН Кері байланыс 5МИН | I. Ұйымдастыру кезеңі Сыныппен амандасып, оқушылардың сабаққа қатысын, сынып тазалығын қадағалаймын. «Мен сіздерге сенемін» психологиялық тренингін жүргіземін. Оқушылардың қызығушылығы мен зейінін шоғырландырамын. Үй жұмысын тексеру Әр топтың басшылары үй жұмысын тақтадағы дұрыс жауаппен сәйкестедіріп тексереді, өз тобындағы үй жұмыстарының дұрыстығына қарай « + ; » қою арқылы бағалайды. Сабақ тақырыбы мен мақсаттары айқындалады. Оқушыларға бағалау парақтары ұсынылады. І. Ауызша жаттығулар (Сыныппен жұмыс) Мақсат: есептер шығаруда бұрыштардың қосындысы мен айырымының формулаларын қолдану дағдысын қалыптастыру Тапсырма жауаптары экранға шығарылады. Әр оқушы өз жауаптарын өздері бағалайды. ІІ. Саралау тапсырмалары. Жұптық жұмыс. Мақсат: Өткен тақырыптар бойынша дағдыны қалыптастыру. Әр жұпқа тапсырмалар беріледі. Әр жұп өз жұмыстарын басқа жұппен салыстырып бағалайды. Соңынан тапсырмалар тақтада талқыланады. ІІІ. Қалыптастырушы бағалау 1А жаттығуы бойынша жеке жұмыс, әр оқушы өз жетістіктерін көрсетеді Сабақты қорытындылау. Үйге тапсырма: № Сөйлемді толықтыр. бүгінгі сабақта мен....түсіндім, ...білдім, ....көзімді жеткіздім. мен өзімді.....үшін мақтар едім. сабақтан соң маған........келді. бүгін маған..........сәті түсті. | «Жақсы тілек- жан жылуы» оқушылар бір-бірлеріне тілектер айтып, жақсы көңіл күймен сабақты бастайды. Осы әдіс арқылы бір-біріне тілек айтып,жақсы көңіл күй сыйлайды. Мақсаты: Оқушылар бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру. Тиімділігі: Оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл -күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. Ал капитандар қалған топ мүшелерін таңдап алады. Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Мысалдар келтіреді. Дескриптор. -функцияны нөлге тенестәреді -мәндерін табады 3-балл Бағалау: Әрбір дұрыс жауапка 1 балл қойылады Әр топ өз міндеттерін орындайды. Әр топ өздерінің абзацтарын оқиды, бір-бірімен, жұппен, топпен өзара талқылайды | Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісіарқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!» талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру Тапсырма бойынша жұптық жұмыс жасайды Жұптық талқылау жасайды Тапсырмалардың нәтижелерін салыстырады Оқулықпен жұмыс жасайды талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру | |