Файл: Заттарды химиялы формулалары жне рекция тедеулері Педагогті Т. А..docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 04.12.2023

Просмотров: 16

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Бөлім:

Заттардың химиялық формулалары және рекция теңдеулері

Педагогтің Т.А.Ә.

Саяқова А.Е.

Күні:

13.04

Сынып:7 Ә

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Молекула құрамындағы атомдардың массалық үлестерін анықтау

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

8.2.3.1 -заттар құрамындағы элементтердің массалық үлесін табу, элементтердің массалық үлесі бойынша заттардың формуласын шығару

Сабақтың мақсаты

  1. Заттар құрамындағы элементтердің массалық үлесін таба алады.

  2. Элементтердің массалық үлесі бойынша заттардың формуласын шығарады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы


Ұйымдастыру кезеңі: - Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу.

Психологиялық ахуал туғызу. Оқушыларға карточка үлестіру. Ойын барысын түсіндіру «ХИМИК, МАТЕМАТИК, ФИЗИК, БИОЛОГ»

Бір-біріне оқушылар мадақтау сөздерін айтады.

Қол шапалақ. Мадақтау

Ойын карточкалары

Сабақтың ортасы

Үй тапсырмасын сұрау. Миға шабуыл әдісі.

Жаңа сабақты мұғалім түсіндіреді.

  1. Тапсырма. Әр оқушы жеке жұмыс жасайды. Тапсырма парақтары үлестіріледі.


Сабақ барысында таңдалған оқушылар тақтаға шығып ойын тапсырмларын орындайды.

Өзге оқушылар өзара ақылдасып кімнің МАТЕМАТИК пен ФИЗИК екенін анықтау керек.

Оқушылар қойылған сұрақтарға тез жауап беру керек
Оқушылар берілген тапсырмаларды орындайды.



Әр дұрыс жауапты мұғалім бағалап отырады.

Орындалған дұрыс тапсырма санына қарай бағаланады





Сабақтың соңы


Сабақты қорытындылау. Сабақта оқушылардың жинаған зерттеулеріне қарай тезірек сабақты түсінгендеріне байланысты ерекше мадақтау жасап,әрқайсысына жеке- жеке рефлексия жасау.

Ойынды қорытындылау ХИМИК пен БИОЛОГ – ты анықтау.

Үй тапсырмасы. Тақырып соңындағы сұрақтарға жауап беру


Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды.