Файл: Музыка пнінен кнтізбелік таырыпты жоспар (5 сынып).docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.12.2023
Просмотров: 69
Скачиваний: 5
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Музыка» пәнінен күнтізбелік – тақырыптық жоспар (5 сынып)
Пәннің оқу жүктемесі аптасына 1 сағат, оқу жылында 36 сағат.
"Музыка" пәнінің 5-сыныпқа арналған базалық мазмұны:
1) Қазақ халқының музыкалық мұрасы: Қазақ халық әнінің әуенділігі. Айтыс өнері. Күй құдіреті. Жобаны жоспарлау және құрастыру. Жобаның нәтижесін таныстыру;
2) Қазақтың дәстүрлі тұрмыс-салт әндері және заманауи музыка: Қазақ халқының тұрмыс-салт әндері. Жаңғырған салт-дәстүр әндері. Халық музыкасының интерпретациясы. Халық музыкасын өндеу (интерпретация). Жобаны жоспарлау және құрастыру. Жобаның нәтижесін таныстыру;
3) Әлем халықтарының музыкалық дәстүрі: Түркі халықтарының музыкалық дәстүрі. Шығыс халықтарының музыкалық дәстүрі. Еуропа халықтарының музыкалық дәстүрі. Жобаны жоспарлау және құрастыру. Жобаның нәтижесін таныстыру;
4) Музыка тілі – достық тілі: Қазақстан халықтарының музыкасы. Бір шаңырақ астында. Менің – Отаным! Жобаны жоспарлау және құрастыру. Жобаның нәтижесін таныстыру;
5) Өлкетану: Туған өлке симфониясы.
5-сыныптағы «Музыка» пәнінде қазақ халқының ұлттық құндылықтары (күй, айтыс, тұрмыс-салт әндері) таныстырумен ғана шектелмей,
театрландырылған сабақтар өткізу ұсынылады. Пәнге деген қызығушылықтарын арттыру үшін интерактивті тақталарды қолдану арқылы өткен тақырыптарды қорытындылау ұсынылады.
Күнтізбелік-тақырыптық жоспар.
Музыка пәні 5-сынып
Аптасына 1 сағат, барлығы 36 сағат
р/с | с/с | Ауыс палы Тақы рып | Сабақтың тақырыбы | Оқу мақсаты | Cағат саны | Күндері | Ескерту | |||
І тоқсан (8 сағат) | ||||||||||
1 | 1 | Қазақ халқының музыкалық мұрасы | Қазақ халқы әнінің әуенділігі | 5.1.1.1 – музыканың түрін, стилі мен жанрын, музыкалық көркемдеуші құралдарды анықтау, тыңдалған шығарманы талдау; 5.1.2.1 – дәстүрлі халық әндері мен аспаптық музыка-ның жанры мен стилін, айтыстың түрлерін анықтау; | 1 | 07.09.22 | | |||
2 | 2 | Қазақ халқы әнінің әуенділігі (жалғасы) | 5.1.2.2 –дәстүрлі әншілік мектептердің және халық композиторларының шығармаларын салыстыру | 1 | 14.09.22 | | ||||
3 | 3 | Айтыс өнері | 5.1.2.1 – дәстүрлі халық әндері мен аспаптық музыканың жанры мен стилін, айтыстың түрлерін анықтау; 5.1.2.2 - дәстүрлі әншілік мектептердің және халық композиторларының шығармаларын салыстыру; | 1 | 21.09.22 | | ||||
4 | 4 | Айтыс өнері (жалғасы) | 5.1.3.1 – түрлі әндерді орындау барысында музыканың көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу; 5.1.3.3 – музыкалық шығармалардың қарапайым үзінділерін музыкалық аспаптарда бірлесіп орындау | 1 | 28.09.22 | | ||||
5 | 5 | Күй құдіреті | 5.1.1.1 - музыканың түрін, стилі менжанрын, музыкалықкөркемдеуші құралдарды анықтау, тыңдалған шығарманы талдау; 5.1.2.4 –ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминалогияны пайдалану | 1 | 05.10.222 | | ||||
6 | 6 | Күй Құдіреті (жалғасы) | 5.1.3.3 – музыкалық шығармалардың қарапайым үзінділерін музыкалық аспаптарда бірлесіп орындау | 1 | 12.10.22 | | ||||
7 | 7 | Жобаны жоспарлау және құрастыру | 5.2.1.1 – музыкалық шығармашық жұмыстарды жасау үшін идеялар ұсыну, жоспарлау және материал жинақтау; 5.2.2.1 –музыкалық көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, қарапайым композициялар шығару және импровизация жасау; | 1 | 19.10.22 | | ||||
8 | 8 | Жобаның нәтижесін таныстыру | 5.3.1.1 өз жұмысын шығармашылықпен көрсету, критерияларға сәйкес бағалау және өзінің жұмысын жақсарту үшін ұсыныстар енгізу | 1 | 26.10.22 | | ||||
ІІ тоқсан ( 8 сағат) | ||||||||||
9 | 1 | Қазақ халқының дәстүрлі тұрмыс-салт әндері және заманауи музыкасы | Қазақ халқының тұрмыс-салт әндері | 5.1.1.1 музыканың түрін, стилі менжанрын, музыкалықкөркемдеуші құралдарды анықтау, тыңдалған шығарманы талдау; 5.1.3.1 –түрлі әндерді орындау барысында музыканың көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу | 1 | 09.11.22 | | |||
10 | 2 | Қазақ халқының тұрмыс-салт әндері (жалғасы) | 5.1.3.2 – қазақ халқының дәстүрлі тұрмыс-салт әндерінің орындау тәсілдерін заманауи интепретациясымен салыстыру; | 1 | 16.11.22 | | ||||
11 | 3 | Жаңғырған салт-дәстүр әндері | 5.1.1.1 музыканың түрін, стилі мен жанрын, музыкалық көркемдеуші құралдарды анықтау, тыңдалған шығарманы талдау; 5.1.3.1 – түрлі әндерді орындау барысында музыканын көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу; | 1 | 23.11.22 | | ||||
12 | 4 | Халық музыкасы-ның интерпрета- циясы | 5.1.3.2-қазақ халқының дәстүрлі тұрмыс-салт әндерінің орындау тәсілдерін заманауи интерпретациямен салыстыру 5.2.2.2 компьютерлік бағдарламаларды қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялау және интерпретация жасау | 1 | 30.11.22 | | ||||
13 | 5 | Халық музыкасын өндеу | 5.2.2.1 –музыкалық көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, қарапайым композициялар шығару және импровизация жасау; 5.2.2.2 – компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялау және интерпретация жасау | 1 | 07.12.22 | | ||||
14 | 6 | Жобаны жоспарлау және құрастыру | 5.3.1.1 өз жұмысын шығармашылықпен көрсету, критерияларға сәйкес бағалау және өзінің жұмысын жақсарту үшін ұсыныстар енгізу; 5.2.2.2 – компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялау және интерпретация жасау | 1 | 14.12.22 | | ||||
15 | 7 | | Жобаның нәтижесін таныстыру | 5.3.1.1 өз жұмысын шығармашылықпен көрсету, критерияларға сәйкес бағалау және өзінің жұмысын жақсарту үшін ұсыныстар енгізу; | 1 | 21.12.22 | | |||
16 | 8 | Бекіту | 5.2.2.2 – компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялау және интерпретация жасау | 1 | 28.12.22 | | ||||
III-тоқсан (10 сағат) | ||||||||||
17 | 1 | Әлем халықтарының музыкалық дәстүрі | Түркі халықтардың музыкалық дәстүрі | 5.1.1.1 – музыканың түрін, стилі мен жанрын, музыкалық көркемдеуші құралдарды анықтау, шығарманы талдау; 5.1.1.2 – әлем халықтары музыкалық аспаптарын жасалуы мен дыбысталуына қарай топтастыру, түрлі контекстерде салыстыру; | 1 | 11.01.23 | | |||
18 | 2 | Түркі халықтардың музыкалық дәстүрі (жалғасы) | 5.1.2.3 – әлем халықтары музыкалық дәстүрлерінің ерекшеліктерін анықтау; 5.1.3.1 – түрлі әндерді орындау барысында музыканын көңіл-күйі мен көркем бейнесінжеткізу; | 1 | 18.01.23 | | ||||
19 | 3 | Түркі халықтардың музыкалық дәстүрі (жалғасы) | 5.1.3.3 – музыкалық шығармалардың қарапайым үзінділерін музыкалық аспаптарда бірлесіп орындау 5.1.1.2 – әлем халықтары музыкалық аспаптарын жасалуы мен дыбысталуына қарай топтастыру, түрлі контекстерде салыстыру | 1 | 25.01.23 | | ||||
20 | 4 | Шығыс халықтарының музыкалық дәстүрі | 5.1.1.1 – музыканың түрін, стилі мен жанрын, музыкалық көркемдеуші құралдарды анықтау, шығарманы талдау 5.1.2.3 – әлем халықтары музыкалық дәстүрлерінің ерекшеліктерін анықтау | 1 | 01.02.23 | | ||||
21 | 5 | Шығыс халықтарының музыкалық дәстүрі (жалғасы) | 5.1.1.2 – әлем халықтары музыкалық аспаптарын жасалуы мен дыбысталуына қарай топтастыру, түрлі контекстерде салыстыру; 5.1.3.1 – түрлі әндерді орындау барысында музыканын көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу | 1 | 08.02.23 | | ||||
22 | 6 | Еуропа халықтарының музыкалық дәстүрі | 5.1.1.1 – музыканың түрін, стилі мен жанрын, музыкалық көркемдеуші құралдарды анықтау, шығарманы талдау; 5.1.1.2 – әлем халықтары музыкалық аспаптарын жасалуы мен дыбысталуына қарай топтастыру, түрлі контекстерде салыстыру; | 1 | 15.02.23 | | ||||
23 | 7 | Еуропа халықтарының музыкалық дәстүрі (жалғасы) | 5.1.2.3 – әлем халықтары музыкалық дәстүрлерінің ерекшеліктерін анықтау 5.1.3.1 – түрлі әндерді орындау барысында музыканын көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу; | 1 | 22.02.23 | | ||||
24 | 8 | Еуропа халықтарының музыкалық дәстүрі (жалғасы) | 5.1.3.1 - әнді орындау барысында музыканың көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу 5.1.3.3 – музыкалық шығармалардың қарапайым үзінділерін музыкалық аспаптарда бірлесіп орындау | 1 | 01.03.23 | | ||||
25 | 9 | Жобаны жоспарлау және құрастыру | 5.2.1.1 – музыкалық шығармашық жұмыстарды жасау үшін идеялар ұсыну, жоспарлау және материал жинақтау; 5.2.2.1 -музыкалық көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, қарапайым | 1 | 08.03.23 | 08.03.23 мереке күні 15.03.23 кіріктірілді | ||||
26 | 10 | Жобаның нәтижесін таныстыру | 5.3.1.1 өз жұмысын шығармашылықпен көрсету, критерияларға сәйкес бағалау және өзінің жұмысын жақсарту үшін ұсыныстар енгізу; 5.1.2.4 – ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминологияны пайдалану | 1 | 15.03.23 | | ||||
IV-тоқсан (10 сағат) | ||||||||||
27 | 1 | | Қазақстан халықтарының музыкасы | 5.1.1.1 – музыканың түрін, стилі мен жанрын, музыкалық көркемдеуші құралдарды анықтау, шығарманы талдау; | 1 | 29.03.23 | | |||
28 | 2 | Қазақстан халықтарының музыкасы (жалғасы) | 5.1.2.3 – қазақ халқының және әлем халықтары музыкалық дәстүрлерінің ерекшеліктерін анықтау; 5.1.2.4 – ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминологияны пайдалану | 1 | 05.04.23 | | ||||
29 | 3 | Музыка тілі – достық тілі | Қазақстан халықтарының музыкасы (жалғасы) | 5.1.3.1 түрлі әндерді орындау барысында музыканын көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу | 1 | 12.04.23 | | |||
30 | 4 | Бір шаңырақ астында | 5.1.3.1 түрлі әндерді орындау барысында музыканын көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу. 5.2.2.1 –музыкалық көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, қарапайым композициялар шығару және импровизация жасау; | 1 | 19.04.23 | | ||||
31 | 5 | Өз елім! | 5.1.1.1 - музыканың түрін, стилі мен жанрын, музыкалық көркемдеуші құралдарды анықтау, тыңдалған шығарманы талдау; | 1 | 26.04.23 | | ||||
32 | 6 | Өз елім! (жалғасы) | 5.1.3.1 - түрлі әндерді орындау барысында музыканын көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізу; | 1 | 03.05.23 | | ||||
33 | 7 | Жобаны жоспарлау және құрастыру | 5.2.1.1 - музыкалық шығармашық жұмыстарды жасау үшін идеялар ұсыну, жоспарлау және материал жинақтау; 5.2.2.1 - музыкалық көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, қарапайым композициялар шығару және импровизация жасау; | 1 | 10.05.23 | | ||||
34 | 8 | Жобаны таныстыру | 5.3.1.1 - өз жұмысын шығармашылықпен көрсету, критерияларға сәйкес бағалау және өзінің жұмысын жақсарту үшін ұсыныстар енгізу | 1 | 17.05.23 | | ||||
35 | 9 | Өлке тану | Туған өлкемнің симфониясы | 5.1.2.1 дәстүрлі халық әндері ("Менің туған өлкемнің 30 әні мен әуені" аудиокаталогын құрастырудың бастапқы дағдыларын) және аспаптық музыканың жанры мен стилін, айтыстың түрлерін анықтау 5.1.1.1 музыкалық жанрын, стилін, түрін және көркемдеуші құралдарды анықтау, тыңдалған шығарманы (туған өлкедегі музыкалық өнердің ерекшеліктері туралы түсінігінің болуын) талдау; | 1 | 24.05.23 | | |||
36 | 10 | 1 | 31.04.23 | |
«Музыка» пәнінен күнтізбелік – тақырыптық жоспар (6 сынып)
Пәннің оқу жүктемесі аптасына 1 сағат, оқу жылында 36 сағат.
"Музыка" оқу пәнінің 6-сыныпқа арналған базалық мазмұны келесі бөлімдерден тұрады:
1) Классикалық музыканың үздік туындылары: Орган музыкасы. Симфониялық музыка. Опера өнері. Балет өнері. Қазақстанның кәсіби музыкасы. Жобаны жоспарлау және құрастыру. Жобаның нәтижесін таныстыру;
2) Заманауи музыка мәдениеті: Эстрадалық музыка. Заманауи музыкалық жанрлар. Джаз музыкасы. Жобаны жоспарлау және құрастыру. Жобаның нәтижесін таныстыру;
3) Музыка және өнер түрлері: Музыка және поэзия. Музыка және бейнелеу өнері. Музыка және театр. Музыка және кино. Жобаны жоспарлау және құрастыру. Жобаның нәтижесін таныстыру;
4) Музыка – өмір тынысы: Интеллектуалды музыка. Жан жадыратар әуен. Музыка және технология. Дыбыстау және музыкамен көркемдеу. Жобаны жоспарлау және құрастыру. Жобаның нәтижесін таныстыру;
5) Өлкетану: Туған жердің таланттары.
6-сыныптағы «Музыка» пәнінде білім алушының музыкалық танымын, ой-өрісін кеңейту үшін музыка тарихына, әдебиетіне ерекше назар аудару, ән
орындаудан көрі, музыка тыңдау, талдау, аспапта ойнау бөлімдеріне баса мән беру ұсынылады.
«Музыка» пәні аясы шеңберінде домбыра тартып үйрену сабағын енгізу ұсынылады, сабақ барысында білім алушылар қазақ күй өнерінің тарихымен, күйші-дәстүрлі әншілердің шығармашылығы жайлы мәліметтермен қатар, домбыра аспабының шығу тарихы мен құрылымымен тереңірек танысып, аспапты тартып үйренеді.
Күнтізбелік-тақырыптық жоспар.
Музыка пәні 6- сынып
Аптасына 1 сағат, барлығы 36 сағат
р/с | с/с | Ауыспалы тақырыптар | Сабақтың тақырыбы | Оқу мақсаттары | Сағат саны | Мерзімі | Ескерту | |||||||||
| 1-тоқсан 9 сағат | |||||||||||||||
1 | 1 | КЛАССИКАЛЫҚ МУЗЫКАНЫҢ ҮЗДІК ТУЫНДЫЛАРЫ | Орган музыкасы | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; 6.1.2.1 классикалық музыка жанрлары мен түрлерін 6.1.3.1 әуеннің көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізе отырып, екі дауысты немесе канон элементтерін пайдаланып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау | 1 | 06.09.22 | | |||||||||
2 | 2 | Симфониялық музыка | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау;
6.1.2.1 классикалық музыка жанрлары мен түрлерін анықтау | 1 | 13.09.22 | | ||||||||||
3 | 3 | Опера өнері | 6.1.2.1 – классикалық музыка жанрлары мен түрлерін анықтау; 6.1.3.1 – әуеннің көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізе отырып, екі дауыспен,немесе канон элементтерін қолдана отырып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау; 6.1.3.2 – әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндердің орындау тұрлерін салыстыру; | 1 | 20.09.22 | | ||||||||||
4 | 4 | Балет өнері | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; 6.1.2.1 классикалық музыка жанрлары мен түрлерін анықтау; 6.1.2.3 көркем бейнені құруда музыка және өнердің басқа түрлерінін көркемдеуші құралдарын салыстыру | 1 | 27.09.22 | | ||||||||||
5 | 5 | Қазақстанның кәсіби музыкасы Дәстүрлі күйшілік өнер | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; | 1 | 04.10.22 | | ||||||||||
6 | 6 | Қазақстанның кәсіби музыкасы Дәстүрлі әншілік өнер | 6.1.1.2 оркестрлер түрлеріндегі музыкалық аспаптардың дыбысталуын ажытару, оларды топтар бойынша жіктеу; 6.1.3.1 әуеннің көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізе отырып, екі дауысты немесе канон элементтерін пайдаланып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау; | 1 | 11.10.22 | | ||||||||||
7 | 7 | Қазақстанның кәсіби музыкасы Жазбаша кәсіби музыка | 6.1.3.3 музыкалық шығармалардың қарапайым үзінділерінің сипатын жеткізу, партия бойынша және (немесе) ансамбльмен аспаптарда орындау; | 1 | 18.10.22 | | ||||||||||
8 | 8 | Жобаны жоспарлау және құрастыру | 6.2.1.1 музыкалық-шығармашылық жұмыс жасау үшін идеялар ұсыну, жоспарлау және музыкалық материалға интерпретация жасау; 6.2.2.1 музыкалық көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау | 1 | 25.10.23 | (18.10.22) | ||||||||||
ІІ-тоқсан 8 сағат | ||||||||||||||||
9 | 1 | ЗАМАНАУИ МУЗЫКА МӘДЕНИЕТІ | Эстрадалық музыка Шетел эстрадасы | 6.1.2.2 эстрада музыкасының жанрлары мен бағытын анықтау; | 1 | 08.11.22 | | |||||||||
10 | 2 | Қазақ эстрадасы |
отырып, екі дауысты немесе канон элементтерін пайдаланып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау; 6.1.3.2 әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндердің орындау түрлерін салыстыру | 1 | 15.11.22 | | ||||||||||
11 | 3 | Заманауи музыкалық жанрлар | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; | 1 | 22.11.22 | | ||||||||||
12 | 4 | Заманауи музыкалық жанрлар Стильдер | 6.1.3.1 әуеннің көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізе отырып, екі дауысты немесе канон элементтерін пайдаланып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау; 6.2.2.1 музыканың көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау | 1 | 29.11.22 | | ||||||||||
13 | 5 | Әлемдік джаз музыкасы | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; | 1 | 06.12.22 | | ||||||||||
14 | 6 | Қазақстанның джаз музыкасы | 6.2.1.1 музыкалық-шығармашылық жұмыс жасау үшін идеялар ұсыну, жоспарлау және музыкалық материалға интепретация жасау; | 1 | 13.12.22 | | ||||||||||
15 | 7 | Жобаны жоспарлау және құрастыру | 6.2.1.1 музыкалық-шығармашылық жұмыс жасау үшін идеялар ұсыну, жоспарлау және музыкалық материалға интепретация жасау;
аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау; 6.2.2.2 компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялау және интерпретация жасау | 1 | 20.12.22 | | ||||||||||
16 | 8 | Жобаны таныстыру | 6.3.1.1 шығармашылық көрсетілімнің бағдарламасын таныстыру, оларды критерийлерге сәйкес бағалау, өзінің және өзгелердің жұмысын жақсарту үшін түрлі ұсыныстар енгізу; 6.1.2.4 ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминологияны пайдалану | 1 | 27.12.22 | | ||||||||||
ІІІ – тоқсан 10 сағат | ||||||||||||||||
17 | 1 | МУЗЫКА ЖӘНЕ ӨНЕР ТҮРЛЕРІ | Музыка және поэзия | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; 6.1.2.3 көркем бейнені құруда музыка және өнердің басқа түрлерінін көркемдеуші құралдарын салыстыру | 1 | 10.01.23 | | |||||||||
18 | 2 | Музыка және поэзия | 6.1.3.1 әуеннің көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізе отырып, екі дауысты немесе канон элементтерін пайдаланып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау; 6.2.2.1 музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау | 1 | 17.01.23 | | ||||||||||
19 | 3 | Музыка және бейнелеу өнері | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; | 1 | 24.01.23 | | ||||||||||
20 | 4 | Музыка және бейнелеу өнері | 6.1.2.3 көркем бейнені құруда музыка және өнердің басқа түрлерінін көркемдеуші құралдарын салыстыру; 6.2.2.1 музыкалық көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау | 1 | 31.01.23 | | ||||||||||
21 | 5 | Музыка және театр | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; 6.1.2.3 көркем бейнені құруда музыка және өнердің басқа түрлерінін көркемдеуші құралдарын салыстыру; | 1 | 07.02.23 | | ||||||||||
22 | 6 | Музыка және театр | 6.1.3.1 әуеннің көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізе отырып, екі дауысты немесе канон элементтерін пайдаланып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау; 6.1.3.3 музыкалық шығармалардың қарапайым үзінділерінің сипатын жеткізу, партия бойынша және (немесе) ансамбльмен аспаптарда орындау | 1 | 14.02.23 | | ||||||||||
23 | 7 | Кино және музыка | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; 6.1.2.3 көркем бейнені құруда музыка және өнердің басқа түрлерінін көркемдеуші құралдарын салыстыру | 1 | 21.02.23 | | ||||||||||
24 | 8 | Кино және музыка | 6.1.3.1 әуеннің көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізе отырып, екі дауысты немесе канон элементтерін пайдаланып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау; 6.2.2.2 компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялаужәне интерпретация жасау | 1 | 28.02.23 | | ||||||||||
25 | 9 | Жобаны жоспарлау және құрастыру | 6.2.1.1 музыкалық-шығармашылық жұмыс жасау үшін идеялар ұсыну, жоспарлау және музыкалық материалға интепретация жасау;
аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау; 6.2.2.2 компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялаужәне интерпретация жасау | 1 | 07.02.23 | | ||||||||||
26 | 10 | Жобаның әтижелерін таныстыру | 6.1.2.4 ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминологияны пайдалану 6.3.1.1 шығармашылық көрсетілімнің бағдарламасын таныстыру, оларды критерийлерге сәйкес бағалау, өзінің және өзгелердің жұмысын жақсарту үшін түрлі ұсыныстар енгізу | 1 | 14.02.23 | | ||||||||||
ІY тоқсан 9 сағат | ||||||||||||||||
27 | 1 | МУЗЫКА - ӨМІР ТЫНЫСЫ | Интеллектуалды музыка | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; | 1 | 28.03.23 | | |||||||||
28 | 2 | Интеллектуалды музыка | 6.1.2.4 ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминологияны пайдалану | 1 | 04.04.23 | | ||||||||||
29 | 3 | Жан жадыратар әуен | 6.1.1.1 туған өлкенің жыршы-термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стилі мен жанрларын, сонымен қатар, өнердің өзге түрлері мен байланысын анықтау; 6.2.2.1 музыкалық көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау; | 1 | 11.04.23 | | ||||||||||
30 | 4 | Жан жадыратар әуен | 6.1.3.1 әуеннің көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізе отырып, екі дауысты немесе канон элементтерін пайдаланып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау; 6.1.2.4 ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминологияны пайдалану | 1 | 18.04.23 | | ||||||||||
31 | 5 | Музыка және технология | 6.1.2.4 ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминологияны пайдалану; 6.1.3.1 әуеннің көңіл-күйі мен көркем бейнесін жеткізе отырып, екі дауысты немесе канон элементтерін пайдаланып, әртүрлі стильдегі және жанрдағы әндерді орындау; 6.2.2.1 музыкалық көркем құралдарын, музыкалық аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау | 1 | 25.04.23 | | ||||||||||
32 | 6 | Дыбыстау және музыкалық өрлеу |
отырып, музыкалық композициялар шығару және импровизация жасау; 6.2.2.2 компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялаужәне интерпретация жасау; 6.1.2.4 ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминологияны пайдалану | 1 | 02.05.23 | | ||||||||||
33 | 7 | |||||||||||||||
1 | 09.05.23 | 09.05.23 мерекелік күні 10.05.23 күніне ауыстырылады | ||||||||||||||
34 | 8 | Жобаны жоспарлау және құрастыру | 6.2.1.1 музыкалық-шығармашылық жұмыс жасау үшін идеялар ұсыну, жоспарлау және музыкалық материалға интепретация жасау;
компьютерлік бағдарламаларды (Audacity, Soundation, Windows Movie Maker, Киностудия) қолдана отырып, музыкалық композицияларды редакциялаужәне интерпретация жасау | 1 | 16.05.23 | | ||||||||||
35 | 9 | Жобаның нәтижесін таныстыру | 6.1.2.4 ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминологияны пайдалану; 6.3.1.1 шығармашылық көрсетілімнің бағдарламасын таныстыру, оларды критерийлерге сәйкес бағалау, өзінің және өзгелердің жұмысын жақсарту үшін түрлі ұсыныстар енгізу; | 1 | 23.05.23 | | ||||||||||
36 | 10 | Өлке тану | Туған өлкемнің симфониясы | 6.1.1.1 Туған өлкенің жыршы термеші, әнші және сазгерлерінің шығармашылығы туралы тыңдаған музыкалық шығарманы талдау және өнердің түрлері, стильі мен жанрларын, сонымен қатар өнердің өзге түрлерімен байланысын анықтау | 1 | 30.05.23 | |
Ә/б отырысында қаралды Хаттама № 1 ________________________ А.А.Бозгоева «______»______________2022 ж | «Келісілді» Директордың ОЖЖ орынбасары ________________________ Ж.К.Болатова «_______»_____________2022 ж | «Бекітемін» Ақкөл ЖОББМ басшысы ____________________ Р.К.Турумтаев «_____» _________2022 ж |
«Павлодар облысының білім беру басқармасы,
Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің
Ақкөл жалпы орта білім беру мектебі»
КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
Тақырыптық-күнтізбелік жоспар
Қазақстан тарихы
пәні
Сынып: 8
Мұғалім: Зияш Қаршыға Ақсунғатұлы
Барлығы: 72 сағат аптасына 2 сағ.
Негізгі құжат:
-
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 348 бұйрығымен бекітілген Жалпы орта білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарты; -
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2022 жылғы 12 тамыздағы № 365 бұйрығымен бекітілген Негізгі орта және жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспарлары -
2022-2023 оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері туралы әдістемелік нұсқау хат. Астана, 2022 ж.; -
Пән бірлестігінің отырысында қаралып, бекітуге ұсынылды. Хаттама №1
2022-2023 оқу жылы
Ә/б отырысында қаралды Хаттама № 1 ________________________ А.А.Бозгоева «______»______________2022 ж | «Келісілді» Директордың ОЖЖ орынбасары ________________________ Ж.К.Болатова «_______»_____________2022 ж | «Бекітемін» Ақкөл ЖОББМ басшысы ____________________ Р.К.Турумтаев «_____» _________2022 ж |
«Павлодар облысының білім беру басқармасы,
Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің
Ақкөл жалпы орта білім беру мектебі»
КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
Тақырыптық-күнтізбелік жоспар
Дүниежүзі тарихы
пәні
Сынып: 10
Мұғалім: Зияш Қаршыға Ақсунғатұлы
Барлығы: 36 сағат аптасына 1 сағ.
Негізгі құжат:
-
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 348 бұйрығымен бекітілген Жалпы орта білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарты; -
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2022 жылғы 12 тамыздағы № 365 бұйрығымен бекітілген Негізгі орта және жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспарлары -
2022-2023 оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері туралы әдістемелік нұсқау хат. Астана, 2022 ж.; -
Пән бірлестігінің отырысында қаралып, бекітуге ұсынылды. Хаттама №1
2022-2023 оқу жылы
Ә/б отырысында қаралды Хаттама № 1 ________________________ А.А.Бозгоева «______»______________2022 ж | «Келісілді» Директордың ОЖЖ орынбасары ________________________ Ж.К.Болатова «_______»_____________2022 ж | «Бекітемін» Ақкөл ЖОББМ басшысы ____________________ Р.К.Турумтаев «_____» _________2022 ж |
«Павлодар облысының білім беру басқармасы,
Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің
Ақкөл жалпы орта білім беру мектебі»
КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
Тақырыптық-күнтізбелік жоспар
Құқық негіздері
пәні
Сынып: 11
Мұғалім: Зияш Қаршыға Ақсунғатұлы
Барлығы: 36 сағат аптасына 1 сағ.
Негізгі құжат:
-
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 348 бұйрығымен бекітілген Жалпы орта білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарты; -
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2022 жылғы 12 тамыздағы № 365 бұйрығымен бекітілген Негізгі орта және жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспарлары -
2022-2023 оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері туралы әдістемелік нұсқау хат. Астана, 2022 ж.; -
Пән бірлестігінің отырысында қаралып, бекітуге ұсынылды. Хаттама №1
2022-2023 оқу жылы