ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.12.2023
Просмотров: 19
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлімі: | Атом ядросы | ||||||||||||||||||||||||||||
Педагогтің Т.А.Ә. | Kadyrbek Gulshat | ||||||||||||||||||||||||||||
Күні: | 16.05.2023 | ||||||||||||||||||||||||||||
Сынып 9 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы | Элементар бөлшектер. ББЖБ №8 | ||||||||||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 9. 6.3 элементар бөлшектерді жіктеу | ||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар істей алады: Элементар бөлшектерді біледі Көптеген оқушылар істей алады:Элементар бөлшектерді жіктейді. Кейбір оқушылар істей алады:Кварк құрамын жіктеп атай алады. | ||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері | Оқушы
| ||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Оқушылар өздерінің түсініктерін көрсететін жаңа сөздерді пайдаланулары керек. Олар терминдерді түсіну және қолдану керек. Арнайы пәндік лексика мен терминология: Сөздік
| ||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту |
| ||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Математика, химия | ||||||||||||||||||||||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Есептер мысалын АКТ көмегімен ұсыну | ||||||||||||||||||||||||||||
Бастапқы білім | Жарықтың толқындық қасиеті |
Сабақтың барысы
Lesson’s plan
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі | Саламатсыңдарма Бүгін сабақта кім жоқ Үйге берілген тапсырма қандай? Білімді жан-жақты тексеру.
| Оқушылар өткен тақырыпты қайталау үшін сұрақтарға жауап береді | Бағалау критерилері Дескриптор Сұрақтарға жауап береді Сұрақтың жауабын слайдттан қарап тексереді 2-балл | Оқулық Слайд Үлестірме материалдар Стиккерлер Кестелер | ||||||||||
Сабақтың ортасы The middle of the lesson | Жаңа сабақ Топтық жұымыс –Слайдтты қорғау Терминология (Оқушылар тірек сөздерді табады мұғалім тірек сөздердің бүгінгі сабаққа сәйкес келетін келмейтінін айтады. Сәйкес келетін сөздерді оқушылар аударады.)
| Оқушылар жаңа тақырыпты меңгереді Оқушылар бекіту тапсырмаларын орындайды Әр жұп бір тапсырмаға жауап береді, басқа жұп өз тапсырмаларын бағалайды. Термин сөздерді тауып үш тілде аударады | Дескриптор Есептің шартын түзеді Формуласын анықтап,қорытын қолдана алады Есептің шешімін жазады 5 балл Сұрақтарға жауап беру арқылы 1 балл алады | Презентация: ФИЗИКА 9 сынып оқулық Алматы Мектеп -2019 Д.М.Қазақбаева Ш.Б.Насохова Н. Бекбасар «Дидактикалық материалдар Смайликтер | ||||||||||
Жеке жұмыс | «Сұрақ жауап» 1. Элементар бөлшектер деп қанадй бөлшектерді айтады? 2. Бөлшек пен антибөлшек бір-бірінен қалай ерекшеленеді? 3. Бөлшектр аннигиляциянғанда не болады? Мысал келтіріңдер. 4. Протондар мен антипротондар аннигиляцияланғанда пайда болатын π-мезондар массаларының шамалары туралы қандай пайымдау жасауға болады? 5. Ғарыш сәулелері деген не? | Оқулықпен жұмыс жасайды Тапсырмаларды орындайды Әр жұп бір тапсырмаға жауап береді, басқа жұп өз тапсырмаларын бағалайды. | Декскриптор Тесттегі сұраққа жауап береді толық жауап – 5 балл Әр сұраққа 1 балл | Стикер Стикер | ||||||||||
Сабақтың соңы | Үйге тапсырма §50 тақырыпты оқу | Сабақты қорытындылау барысында оқушылар өз ойларын үлестірме қағаздарға жазып, пирамиданы кім қай мәселені ұққандығына қарай толтырады. | Жалпы сабақты бағалау критерийлер бойынша ең жоғарғы 10 балл | Үлестірме стикерлер Дескриптор Оқулық |