ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 09.01.2024
Просмотров: 22
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Білім беру ұйымының атауы | №7 ХМГ | ||||||||||||||
Пәні: | Информатика | ||||||||||||||
Бөлім: | І БӨЛІМ. Компьютерлік жүйелер және желілер | ||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | Жақсыкелдина Т.М. | ||||||||||||||
Күні: | 16.09.2022ж | ||||||||||||||
Сынып: 6 «ә» | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Қоғамдағы интернетке тәуелділік мәселелері | ||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 6.4.2.1 интернетке тәуелділіктің проблемаларын талқылау | ||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар: Интернетке тәуелділік проблемаларын талқылай алады. Көптеген оқушылар: Интернетте жұмыс істеу барысыеда қауірсіздік ережелері мен талаптарын біледі. Кейбір оқушылар: Интернетке тәуелділік проблемаларын жою жолдарын біледі, өзгелермен бөлісе алады. | ||||||||||||||
Сабақтың барысы | |||||||||||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||||||||
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру | Ұйымдастыру Оқушылармен амандасу. «Көңіл күй» тренингі. Суреттер арқылы 3 топқа бөліну Қызығушылығын ояту www.youtube.com/watch?v=DFhYwelUWxw http://youtube.com/watch?v=5KMKhAgAsGU. | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. | | YouTube | |||||||||||
Жаңа білім | 1-тапсырма. Топтық жұмыс «Фишбаун» әдісі арқылы себебін анықтайық 1.Неліктен Интернетке тәуелділік адамның мінез-құлқының бұзылуына әсер етеді? 2.Неліктен жасөспірімдер Интернетке әуес келеді? 3.Неліктен Интернеттегі ақпараттың барлығы шынайы ақпарат емес? 2-тапсырма. Жеке жұмыс «1 минуттық эссе» әдісі Компьютерде орындайық (жеке жұмыс) Мәтіндік редакторда «Жасөспірімдердің Интернетке тәуелділігі» тақыбына шағын эссе жазыңдар. Эссені сыныптастарыңмен талдаңдар. Қалай ойлайсыздар, сендерде Интернетке тәуелділік бар ма? | Оқушылар жаңа тақырыпты меңгеріп, тапсырма орындайды. Дескриптор:
| Бағалау; «Басбармақ» әдісі | | |||||||||||
Бекіту | 3-тапсырма. Жұптық жұмыс «Ара ұясы» әдісі арқылы Интернетке тәуелділіктен құтылу жолдарын көрсетеді. «Блоб ағаашы» Үй тапсырмасы: .«Интернетке тәуелділік» сөзіне сөзжұмбақ құрастырыңдар. | Дескриптор:
| Өзін-өзі бағалау | Жұмыс дәптері, оқулық |