Файл: 130 бйрыына 8осымша.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 09.01.2024

Просмотров: 36

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.


Жоғары (В): 85-100%, Алиева Марьям, , Гальстер Николай, Жарылғап Динара,

Екпінді: 65-84%, Аветисян Мариам, Аветисян Мириам, Алиев Мавлюд, Астамиров Ратмир Астамиров Илисхан , Ибрагимова Чичак

Орта 40-64 (С): Вичай Константин,Джушхунов Рамиз, Алиев Мавлюд

Төмен(Н): 0-39%,- жоқ

2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі: Тапсырманы орындау барысында үлгерімі төмен оқушыларға тірек сөздерді қолдану арқылы диалог құрастыруды орындау болды.

3. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың себептері: Сабақ барысында тақырыптарға қызығушылық танытпауы және салғырттық.

4. Жоспарланған түзету жұмысы: алдағы уақытта сұрақтарға дәлелді жауап беруде,өз жауабын нақтылап жазу үшін қосымша сабақтар жүргізу арқылы үйрету жоспарланды.

Күні:

Педагог__________БекбергеноваАктолкын
(Т.А.Ә.(болған жағдайда)



№130 бұйрығына 8-қосымша

Нысан
«Төле би атындағы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

(білім беру ұйымының атауы)

Жиынтық бағалау жүргізу қорытындылары бойынша талдау туралы

мәліметтер

ІII тоқсан Қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша

Сынып: 5 Д

Оқушылар саны: 11

Педагог:Бекбергенова Актолкын

Мақсаты: БЖБ және ТЖБ нәтижелерін талдау


Пән

Орындаған

Мак.балл

ЖБ балдарының пайыздық мазмұны

Сапа%

Үлгерімі%










төмен

орта

екпінді

жоғары
















0-39%

40-64%

65-84%

85-100%







1

2

3

4

5

6

7

8

9

Қазақ тілі мен әдебиеті







Оқушылар саны 11










БЖБ 1

11

9




2

5

4

81.8%

100%

ТЖБ

11

15




4

4

3

63.6%

100%








Мақсатты меңгергендер

Қиындық тудырған мақсаттар

БЖБ 1

5.1.6.1 Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру


5.2.4.1 Шағын көлемді мәтіндердің мазмұнына жоспар құру, соған сүйеніп баяндау

ТЖБ

5.1.4.1 фольклорлық және шағын көлемді көркем әдеби мәтіндердің мазмұнын түсіну

5.3.4.1 мәтіндердің тақырыбын, мазмұндық құрылымын салыстыру

5.4.4.1 ресми стильдің тілдік ерекшеліктері мен талаптарын дұрыс қолдана отырып, хабарландыру жазу


5.2.6.1 тірек сөздерді дұрыс қолданып иллюстрацияларды сипаттау


1. БЖБ нәтижелерін талдау білім алушылардың келесі білім деңгейін көрсетті:

Жоғары (В): 85-100%, Борщева Надежда, Кадыров Али, Кадыров Алим, Гафуров Азиз

Екпінді: 65-84%, Аббасов Аббас, Иззатов Рамазан, Махсудова Сабрина Айвазова Мелек, Вахпиев Кенан

Орта 40-64 (С): Майер Виктор, Мустафаева Салима,

Төмен(Н): 0-39%,- жоқ

2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі: Тапсырманы орындау барысында үлгерімі төмен оқушыларға мәтн бойынша шағын жоспар құру тапсырмасын орындау болды.

3. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың  себептері: Сабақ барысында тақырыптарға қызығушылық танытпауы және салғырттық.

4. Жоспарланған түзету жұмысы: алдағы уақытта сұрақтарға дәлелді жауап беруде,өз жауабын нақтылап жазу үшін қосымша сабақтар жүргізу арқылы үйрету жоспарланды.

1. ТЖБ нәтижелерін талдау білім алушылардың келесі білім деңгейін көрсетті:

Жоғары (В): 85-100%, Борщева Надежда, Кадыров Али, Кадыров Алим,

Екпінді: 65-84%, Аббасов Аббас, Гафуров Азиз, Иззатов Рамазан, Махсудова Сабрина

Орта 40-64 (С): Айвазова Мелек, Майер Виктор, Мустафаева Салима, Вахпиев Кенан

Төмен(Н): 0-39%,- жоқ

2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға туындаған қиындықтар тізбесі: Тапсырманы орындау барысында үлгерімі төмен оқушыларға мәтін бойынша хабарландыру жазу тапсырмасын орындау болды.

3. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларға аталған қиындықтардың себептері: Сабақ барысында тақырыптарға қызығушылық танытпауы және салғырттық.

4. Жоспарланған түзету жұмысы: алдағы уақытта сұрақтарға дәлелді жауап беруде,өз жауабын нақтылап жазу үшін қосымша сабақтар жүргізу арқылы үйрету жоспарланды.



Күні:

Педагог ___________ Бекбергенова Актолкын
(Т.А.Ә.(болған жағдайда)