ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 10.01.2024
Просмотров: 26
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспары | |
Педагогтың аты-жөні | Миркурбанова Д.У. |
Сынып: 8-Г 8-В Күні: 18.04 21.04 | Қатысушылар саны Қатыспағандар саны |
Сабақтың тақырыбы: | Алгоритмді әзірлеу |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 8.3.1.1 Python программалау тілінде тапсырма модельдерін жасау; 8.3.2.1 алгоритмнің трассировкасын жүзеге асыру. |
Сабақтың мақсаты: | Программа өңдеудің кіріктірілген ортасында есептерді шешудің кезеңдері бойынша есептің моделін құрастыруды үйрету |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Ұйымдастыру | 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Үй тапсырмасын тексеру. Жаңа терминдік сөздер Блок – сызба – Блок-сызба – Flowchart Қайталау алгоритмі – Циклический алгоритм – Loop algorithm Алгоритмді әзірлеу – Разработка алгоритма – Algorithm development | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. | | Жұмыс дәптері |
Жаңа сабақ | Прп | Мұғалімді тыңдайды | Оқушыларды ынталындыру мақсатында сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау әдісі бойынша бағалайды | Оқулық, жұмыс дәптерлерікомпьютер |
Бекіту | 1.Есепті шығару кезеңдері қандай? 2.Алгоритмнің қандай түрлері бар? 3.Қайталау алгоитмі дегеніміз не? | | Ауызша мадақтау | |
Кері байланыс | Кері байланыс: Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін, өз ойларын, пікірлерін жазады | Мұғалім оқушыны мадақтау арқылы бағалауы | Оқушыларды ынталындыру мақсатында сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау әдісі бойынша бағалайды | слайд |
Үй тапсырмасы | 171 бет. Сұрақтарға жауап берейік. | Оқушылар жаңа тақырыпқа байланысты сабақ барысында не түсінгенін және сабақ жайлы өзінің қысқаша қорытынды ойын айтады | | |