ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.01.2024
Просмотров: 28
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Мұғалімнің аты-жөні: | Пернебек Нұрмұхаммед | |||||
Пән/Сынып: | Информатика, 7 сынып | |||||
Күні: | 28.11.22-05.12.22 | |||||
Тарау немесе бөлім атауы: | 3-бөлім: Электронды кесте арқылы есеп шығару | |||||
Сабақтың тақырыбы: | Деректер типтері | |||||
Оқу мақсаты: | 7.2.2.5 электрондық кестеде деректердің әртүрлі түрлерін қолдану; 7.2.2.6 электрондық кестеде есептеулер үшін формулаларды жасау; | |||||
Бағалау критерийі: |
| |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Уақыты\ Кезеңдері | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Баға лау | Ресурс-тар | ||
Басы 3 минут | Ұйымдастыру кезеңі. Сәлеметсіздер ме оқушылар?! Сабағымыздың тақырыбы: Деректер типтері. Зерттеу сұрағы: Айнымалы дегеніміз не? | Айнымалының анықтамасын айтады | | | ||
5 минут | Сабақтың барысы: Сабақтың оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін таныстыру. Презентация бойынша мұғалімнің түсіндіруі. | Оқушылар бір – біріне өтілген сабақ бойынша сонымен бірге алынған жауапқа өз ойларын білдіріп, өзара пікір алмасады. | Мадақтау, басбармақ | | ||
10 минут | Жаңа сабақ Мұғалім жаңа сабақ тақырыбы мен мақсатын жариялайды. Мұғалім презентация арқылы таныстырылым жасап жаңа сабаққа түсіндірме жасайды. Жаңа сабаққа байланысты тапсырмалар береді. Оқушылардың өз беттерінше білім алуларына бағыт-бағдра береді. Мақсатқа бағытталған жетелеуші сұрақтар қояды. Мұғалім оқушыларды жаңа сабақты меңгергендігін анықтау үшін алдын ала дайындалған «Ойын жинақтау» әдісі бойынша тапсырма береді. Дескриптор; - Деректер типін жіктелуін сипаттайды; | Жаңа тақырыпты тәжірибе арқылы меңгеру Түртіп алу әдісі Қажетті мәліметті дәптерге жазып алады. 1 -тапсырма. «Ойын жинақтау» әдісі Кестеде берілген мәліметтерді сызықшамен байланыстырады. https://learningapps.org/3196636 тапсырмасын орындау. 2-тапсырма 1. Ұяшыққа оқушылардың бағасын енгізіп орта балын шығару, кестемен қоршау,автотолтыру әдісін пайдалану арқылы. 2. Оқушылардың диаграммасын тұрғызу. 3. Егер (Если) функциясын қолданып шарттың ақиқат не жалған болуын тексеру. | | Пре зента ция https://learningapps.org/3196636 Оқу лық | ||
5 минут | Қорытынды | Кері байланыс. Кері байланыс: «Бас бармақ» тәсілі арқылы бағалау. | Тақырыпты меңгергенін анықтау | Бас бар мақ арқы лы баға лау | Презента ция №9бет | |
2 минут | Оқу тапсырмасы | Үйге тапсырма: Білу және түсіну | Bilimland тапсырмаларын орындайды. | Баға лау крите рийле рін ұсы ну | Презента ция №10 бет |