ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.01.2024
Просмотров: 14
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім: | 7 бөлім «Ғарышқа саяхат» | |||
Күні: | 4Л- 28.03 4П-28.03 | |||
Педагогтің аты-жөні | Әукен Серік. | |||
Сынып | 4 П,Л | Қатысушылар саны: ______ | Қатыспағандар саны:______ | |
Сабақтың тақырыбы | «Ғарышкер болғым келеді. | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 4.4.1.1* шағын сюжетті комикс/буклет/ коллаж/жарнама/презентацияны сөйлемдермен толықтыру 4.2.1.1* берілген сөздерге қарама-қарсы мағыналы, мағыналас сөздерді табу және сөйлеу барысында қолдану | |||
Сабақтың мақсаты | Шағын суретті сөйлеммен толықтыру Сөздердің қарама-қарсы мағынасын айта алу Қарама-қарсы мағыналы сөздерді сөйлеу барысында қолдану | |||
Бағалау критерийлері | Шағын суретті сөйлеммен толықтыра алады Сөздердің қарама-қарсы мағынасын айта алады Қарама-қарсы мағыналы сөздерді сөйлеу барысында қолданады | |||
Сабақтың барысы | ||||
Сабақтың кезеңі/ уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 10 минут | 1.Ұйымдастыру кезеңі -5 м Амандасу, сабақ мақсаттарымен таныстыру. Сабаққа деген жақсы көңіл күй туғызу | Сабақ мақсатымен танысып, | | |
Сабақтың ортасы 30 минут | Жаңа сабақ «Ғарышкер болғым келеді. І. Тыңдалымалды жұмыс. 1.1. Жаңа сөздермен жұмыс: Дене – тело Зымыран – ракета Жер серігі – спутник Сынақ – испытание Кеңістік – пространство Ғаламшар - планета 8 бет 2- тапсырма 1. Сұрақтарға жауап беру 2. Жаңа сөдерді қолдану 1.2.Суретпен жұмыс 4, 6, 7 бет 1.3. 5 – тапсырма 159 бет. 2. Оқылым 8- бет 3- тапсырма 1. Мәтінді мәнерлеп оқу 2. Мәтіннің мағынасын білу үшін сұрақтарға жауап беру 1. Байқоңыр қайда орналасқан? 2. Ғарышайлақ нешінші жылы салынды? 3. Алғашқы зымыран Байқоңырдан қашан ұшты? 4. Байқоңырдан қандай ғарышкемелер ұшты? 4- тапсырма. Дұрыс және Бұрыс ақпаратты анықтау | Жаңа сөздерді тыңдайды Қайталайды Суретпен жұмыс арқылы бекітіп, есте сақтайды Сөйлемді толықтырады Оқушылар суреттегі сөздерді атайды Мәтінді тыңдау Мәтіндегі ақпаратты толтыру Мәтінді оқу Сұрақтарға жауап беру Дұрыс және бұрыс ақпаратты толтыру | Дескриптор_1._Жаңа_сөздердің_меңгереді_2._Қарама-қарсы_мағынасын_біледі_«Басбармақ_әдісі»'>Дескриптор 1. Жаңа сөздердің меңгереді 2. Қарама-қарсы мағынасын біледі «Басбармақ әдісі» Дескриптор 1. мәтінді мұқият тыңдайды 2. мәтін бойынша ақпаратты толтырады Дескриптор 1. мәтінді мұқият оқиды 2. сұрақтарды түсінеді 3. сұрақтарға жауап бере алады 4. мәтін бойынша ақпаратты толтырады | Таблица |
Сабақтың соңы 5 минут | 9 бет 5- тапсырма Қосымша тапсырма. 6 бет 6- тапсырма | Қалау райын қолданып сөйлем құрастыру | Критерий: Қалау райын қолдана алады | |
Рефлексия | Мұғалімге не өзгерту керек? Сабақтың жақсы және нашар тұстары қандай? ЕҚО оқушымен жұмыс қалай болды? | Оқушылардың жұмысы: жақсы және нашар тұстары; оларға нені қайталау керек? | Бағалаудың қай түрі тиімді болды? | Қандай ресурсты қолдану тиімді болды? |
| | | |
Үнемдеу- экономить
Текше метр- квадратный метр
Ауызсу- питьевая вода
Тұрмыс- быт
Мөлшер- объем
Дейін- до
Кейін- после
Тұрғын- житель
Қоры - запас
Қолдану- использовать