ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 18.01.2024
Просмотров: 23
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Көркем еңбек | Мектеп: Мұқыр орта мектебі | ||||||
Күні: 07.02 | Оқытушының аты-жөні: Ермұқанова Алмагүл | ||||||
Сынып: | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар: | |||||
Бөлім: | Дизайн және технология | ||||||
Сабақтың тақырыбы: | Үстел ойынын дайындау. Графикалық құжаттама | ||||||
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары | 8.1.5.2-Әртүрлі графика тәсілдерін қолданып, бұйым дайындаудың реттілігі мен тиімді тәсілін анықтай отырып (оның ішінде ақпараттық-коммуникативтік технологияны қолданып), графикалық және технологиялық құжаттар дайындау. | ||||||
Сабақтың мақсаты: | Әртүрлі материалдармен жұмыс жасауды бастайды. Графикалық құжаттаманы Microsoft PowerPoint бағдарламасымен бұйым дайындаудың реттілігі бойынша презентация түрінде орындайды . Оқушылар үстел ойынын бағалау критерийіне сай орындайды. Бұйым дайындаудың реттілігі бойынша презентация жасау. Өзіне және сыныптастарына кері байланыс береді | ||||||
Сабақтың барысы | |||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушылардың әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||
Басталуы | Ұйымдастыру кезеңі Сыныппен амандасу. Ұйымдастыру бөліміОқушылардың сабаққа дайындығы тексеріледі. Қажетті материалдарын, құрал-саймандарын дайындап реттейді. Сабақтың бастапқы бөлігінде оқушыларға сұрақтар қоямын. -Құжаттама деген не? -Ойынға графикалық құжаттамадайындау дегенді қалай түсінесіз? -бүгінгі сабақтың тақырыбы: Графикалық құжаттама. Сабақтың мақсаты өздерің көріп отырғандай қайталанып отыр, сол себептен бізде жұмысымызды одан әрі жалғастырамыз. | Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Сұрақ жауап арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді | Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. | АКТ құралжабдықтары 2. Презентация 3. 1.«Деревянные модели авто..» https: //www.youtube.com/watch?v = sODNPnzVLXY 2. «Деревянные модели машин..» https: //www.youtube.com/watch?v = 685P1V5UGHY | |||
Ортасы | Сабаққа қатысты видеосабақ көрсетіледі Сабақтың бастапқы бөлігінде оқушыларға сұрақтар қоямын. -Құжаттама деген не? -Ойынға графикалық құжаттамадайындау дегенді қалай түсінесіз? -бүгінгі сабақтың тақырыбы: Графикалық құжаттама. Сабақтың мақсаты өздерің көріп отырғандай қайталанып отыр, сол себептен бізде жұмысымызды одан әрі жалғастырамыз. | Оқулық және қосымша ақпараттар . . | | http://igrology.ru/publish_game | |||
Аяқталуы | Кері байланыс | Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін жетістік баспалдағы арқылы біле аламыз. Түсіндім Түсінбедім Аздап түсіндім | Оқушылардың таңдаған баспалдағына пікір қалдыру. | АКТ құралдары | |||
Қосымша ақпарат | |||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? | | ||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім? 1: 2: | |||||||
|