Файл: азастан Республикасы Оуаарту министрлігі 2 Саумалкл мектепгимназиясы.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.02.2024
Просмотров: 20
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
№2 Саумалкөл мектеп-гимназиясы
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Механикалық жұмыс. Механикалық жұмысты есептеу.
Бөлім: | Жұмыс, қуат және энергия | |
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты | Идаятов Аян Серикович | |
Күні: | 01.03.23 | |
Сынып: 7 Г | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы | Механикалық жұмыс. Механикалық жұмысты есептеу. | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 7.2.3.1 механикалық жұмыстың физикалық мағынасын түсіну. 7.2.3.8 механикалық жұмысты формуласы бойынша есептеу. | |
Сабақтың мақсаты | Механикалық жұмысты толық сипаттай алады. Мәліметтерді пайдалана отырып жұмысты анықтай алады |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау. Алдынғы бөлімдегі негізгі тақырыптарды еске салу, үй тапсырмасын сұрау; «Сұрақ-жауап» әдісі | Мұғалімнің сұрақтарға жауап беру Жаңа тақырпқа көшу, сабақтың мақсаттарын талдау | Дұрыс немесе бұрыс принципі Ауызша бағалау | Дәптер Оқулық |
Сабақтың ортасы | Жаңа сабақ «Түсіндіру әдісі» арқылы жаңа сабақты меңгерту. Барлық жағдайларға ортақ нәрсе не? Күтілетін жауап: жұмыс денеге түсірілген күш әсерінен атқарылады, және осы кезде дене орын ауыстырады. Сабақтың тақырыбы және оқу мақсаттарымен таныстыру Мысалдары негізге ала отырып, жұмыстың анықтамасын беру және тұжырымдау. Талқылау сұрағы: Жұмыс деген не? Түсіндірү кезегі:
Тапсырама орындау. «Кім жылдам?» әдісі 154 беттегі №1,2,3,4 | Анықтаманы, формула және өлшем бірлікті дәптерге жазып сабаққа белсенді қатысады | өзара бағалау | Оқулық Монитор Дәптер |
Сабақтың соңы | Жаңа сабақты пысықтау. «Ашық сұрақ» әдісі Үйге тапсырма. 144 беттегі қалған есептері Бағалау. Бағалау парағы Рефлексия (кері байланыс) «Алақан» әдісі арқылы Бас бармақ – керемет әрі қызықты болды! Екінші бармақ – осыған көңіл бөлу керек. Ортаңғы бармақ– менде қандай қиындықтар болды? Төртінші бармақ – бұл жерде орта... Кішкентай бармақ– бүгін мен не білдім, қандай тәжірибе жинақтадым? | Оқушылар жаңа тақырыпты талқылайды | Қортынды баға жинақтау | Дәптер |