Файл: ыса мерзімді жоспар Бекітемін.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 04.02.2024

Просмотров: 19

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Қысқа мерзімді жоспар

Бекітемін:

Мұғалімнің аты-жөні:

Абдибаева Гулжанат

Пән/Сынып:

5 «Ә» сынып

Күні:

03.10.22

Тарау немесе бөлім атауы:

Жай және құрама сандар

Сабақтың тақырыбы:

Дәреже

Оқу мақсаты:

5.1.1.3 натурал сан дәрежесінің анықтамасын білу;

5.1.1.4 натурал санды ондық жазылу түрінде көрсету;

Саралап оқыту тапсырмалары

1-кезең

Жаңа тақырыптың түсіндірілуі

Сабақ мақсаты мен бағалау критерийлерін таныстыру;


2-кезең

Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету

Бекітуге арналған тапсырмаларды орындату;

Тапсырмалардың жауаптарын жазу.

3-кезең

Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы

Уақыты

Кезең дері

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

8 минут


Ұйым дастыру

Сәлеметсізбе!

Ұйымдастыру кезеңі.

Психологиялық ахуал туғызу.

Үй тапсырмасын тексеру: (диалогтық оқыту технологиясы бойынша)

1. Қандай өрнек әріпті өрнек деп аталады?

2. Теңдеу дегеніміз не?

3. Теңдеуді шешу дегеніміз не?

4. Қандай санды берілген натурал санның бөлгіші деп атайды? (Натурал сан а-ның бөлгіші деп, осы а саны қалдықсыз бөлінетін натурал санды айтады.)

5 Қандай санды берілген натурал санға еселік деп атайды? (Натурал в санына еселік деп, сол в санына қалдықсыз бөлінетін санды айтады. )

5. 2 санына бөлінгіштік белгісі

7. 5 санына бөлінгіштік белгісі

8. 10 санына бөлінгіштік белгісі

9. Натурал сандардың 3-ке бөлінгіштік белгісі

10. 9-ға бөлінгіштік белгісі

11. Қандай сандар жай сандар деп аталады?

12. Жай санға мысал келтір.

13. Қандай сандар құрама сандар деп аталады?

16. Мысал келтір

Әр сұрақтың дұрыс жауабын айтуға жетелеу

Дұрыс жауабын мадақтап отыру



15 мин

Жаңа сабақ

Жаңа тақырыпты түсіндіру.

Блиц-сұхбат

Сұрақтарға жауап беріңіз («иә» –  плюс, «жоқ» – минус)

1. 32 9-ға тең (+)

2. 23 дәрежесінің негізі 3-ке тең (–)

3. 23 дәрежесінің көрсеткіші 3-ке тең (+)

4. 25 саны дәреже түрінде 62-қа тең (–)

5. 16 = 42 (+)

6. 33=27 өрнегінің мәні 3-ке тең (–)

7. 9∙9∙9∙9∙9∙9 тең 94 -не(–)

8. 1∙1∙1∙1∙1=1. (+)


Сұрақтарға жауап береді
Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады


Оқушылар осы мысал-дарға қарап түсінеді.




Карточка

10минут


Бекіту тапсырмасы

№252







Таратпа қағаз

7 мин

Жеке жұмыс

№257

Тапсырманы орындайды







5 минут





Үйге тапсырма. №258

Тақырыптың құндылығын бағалауға реттеуші сұрақтар

Бағалау
Рефлексия

БҮҮ кестесі

Нені білдім?

Нені үйрендім?

Нені білгім келеді?












Тақырыпты меңгергенін анықтау