Файл: Блімі казатілі. Сабаты таырыбы.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 04.12.2023

Просмотров: 12

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Ұйымдастырылған оқу әрекетінің технологиялық картасы

МДС

Күні: 11.05.2023ж.

Білім беру салалары: коммуникация

Бөлімі: казақтілі.

Сабақтың тақырыбы:Жаттығу жасайық!

Сабақтың мақсаты:1.Оқушыларға жаңа сөздер мен тіркестерді үйрету және оларды сөйлеу әрекетінде дұрыс пайдалана білуге үйрету.

2. Есте сақтау, ойлау, тыңдап қайталау қабілеттерін дамыту.

3. Оқушылардың өз дене мүшелерінің атын үйрету.

Сабақтың әдістері: көрнекіліктер көрсетіп сөздін жұмысын жүргізу, сұрақ- жауап, сөздік ойын, сергіту сәті жаттау.

Сабақтың көрнекіліктері: Адам көрінісінің суреті.

Іс әрекет кезендері

Тәрбиешінің әрекеттері

Действия воспитателя

Балалардың әрекеттері

Действия детей

Себентік әрекетті ояту


Ұйымдастыру кезеңі.

Оқушылардың көңілін сабаққа ұйымдастыру. Оқушылармен амандасу.
Сәлеметсіндер ме оқушылар. Бүгін кай күні? Ауа-райы қандай? Қазір қай жыл мезгілі?

Бір,екі,үш жиналды күш

Төрт, бес, алты сабақ басталды.

-

Бота келді. Суреттер әкелді « Адам».

Балалар сәлем айтады .

Балалар сөздер қайталайды.

Балалар көмектесуге келеді.

Ұйымдастырылған

Ізденіс
Организационно -поисковый


2. Өткен сабақ тексеру.

Жұмбақ оқимын, оқушылар қайталады

Оң қолымда бес саусақ

Сол қолымда бес саусақ

Алақанды ашамыз

Бесті беске қосамыз...

Нешеу болды барлығы?

СЕРГIТУ СӘТІ

Біз тұрдық, біз тұрдық.

Оңға, солға бас бұрдық.

Қолды алға,сосын артқа

Отырамыз, тұрамыз,

Сабақта бес аламыз.

3. Жаңа сабақ.

А)Суретпен жұмыс (32 бет)

Мұғалім оқиды, оқушылар тізбекпен қайталады: басыңды оңға бұр, басынды солға бұр, секір, жүгір, қолыңды көтер, қолыңды соз, қолыңды түсір, жат.

Отыр- отырма, секір- секірме, жат- жатпа, жүгір- жүгірме.

Ә) Жаттығу жасаймыз. Мұғалім жасады, оқушылар қайталады.

Б) Доп ойнайық. Лексиқалық қайталайық.




Балалар қайталайды.

Балалар тізбекпен қайталады.
Балалар қайталайды.

Балалар қайталайды

Балалар тапсырманы орындайды.



Рефлекстік- түзетуші


Қорытындалау

Балалар, біз ? Не үйрендік

Балаларсұрақтарғажауапбереді



Ұдайыөндіру – воспроизводить Түсіну – понимать: Қолдану – применять: