ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.01.2024
Просмотров: 70
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | V бөлім. Энергия және қозғалыс | |||||
Педагогтың аты-жөні | Құрманалы Әсем Ержанқызы | |||||
Күні | 28.02.2023 ж. | |||||
Сынып 5 «А» | Қатысушылар саны | Қатыспағандар саны | ||||
Сабақтың тақырыбы | Жанды және жансыз табиғаттағы қозғалыс | |||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 5.5.2.1-тірі және өлі табиғатта қозғалыстың маңыздылығына мысалдар келтіреді және түсіндіру | |||||
| | |||||
Сабақтың мақсаты | - Тірі және өлі табиғаттағы қозғалыстың маңыздылығын түсіну | |||||
Бағалау критерииі | Қозғалыс түрлерін анықтайды. Тірі және өлі табиғат қозғалыстарын анықтайды | |||||
Сабақтың кезеңі/ уақыты | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Ерекше білім беруді қажет ететін оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Басы 7 мин | Ұйымдастыру кезеңі. Сынып оқушыларымен сәлемдесу, түгендеу. «Жүректен-жүрекке» психологиялық ахуал орнату | Амандасады Оқушылар бір-біріне бүгінгі күндеріне сәттілік тілейді. | Бір-біріне бүгінгі күндеріне сәттілік тілейді. | Қол шапалақ | | |
Ортасы 25 мин Білу Түсіну Қолдану | Суреттер арқылы тақырыпты ашу. Тақырыпқа байланысты түсініктеме беру 1 тапсырма «Гугл» әдісі арқылы жұптық жұмыс 2 тапсырма «Тарсия»әдісі | Оқушылар суретке қарап іс-әрекетті баяндайды Берілген түсініктерді дәптерге жазу. Оқушылар тақырыпқа байланысты жанындағы оқушыға сұрақ қойып,алмасады және бір- бірін тексереді. Оқушылар сұрақпен жауапты сәйкестендіру арқылы үш бұрыш шығарады. | Берілген түсініктерді дәптерге жазу. Жануарлар 1.Жануарлардың қозғалу түрлерін атықта. 2. Омыртқалы жануарлардың ішкі қаңқасын боя. | Бағалау парағы Дұрыс жауап 3 ұпай Тапсырма дұрыс орындалса 4 ұпай | Фото суреттер | |
Сабақтың соңы Бағалау Үй тапсырмасы 1 минут Кері байланыс 1 минут | Оқушыларға бағалау парағы таратылады Керемет, жақсы, орташа Смайликтер көтеру с | Әр жауапқа бір жүрекшеден жабыстырып отырады. Бүгінгі сабаққа кері байланыс жасайды. | | Бағалау Сабақ тамаша өтті. Ұнады Ұнамады. | |