ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 26.10.2023
Просмотров: 7
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | Ақпараттық жүйелер |
Педагогтың аты-жөні | Султанова Айгуль Какимовна |
Күні 04.05.23ж. | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сынып 10 | |
Сабақтың тақырыбы | § 5.7 ДЕРЕКТЕРДІ ЕНГІЗУГЕ АРНАЛҒАН ФОРМА ҚҰРУ |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: | 10.3.2.4 Деректерді енгізуге арналған форма құру |
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушы: MS Access программасында Форма шеберінің көмегімен форма жасауды біледі Көпшілік оқушы: MS Access программасында деректер базасының кестесін жасап, формаға ауыстырады Кейбір оқушы: Деректерден кесте құрастырып, формасын жасауды ұсынады |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әректі | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4. Бекіту | Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Топқа біріктіру: Оқушылар фигуралар арқылы топтарға бірігеді: «Үшбұрыш», «Төртбұрыш», «Шеңбер» Өткен сабақты пысықтау: «Тұжырымдамалық карта» әдісі Оқушылар үлкен парақтың ортасына басты тақырыпты немесе сұрақты жазады
Фигуралар арқылы бағалау «Миға шабуыл» әдісі
1-тапсырма.Дүниежүзі өзендерінің арасынан 10 өзен ұзындығы және су бассейнінің көлемі бойынша берілген. Осы кестедегі мәліметтерден деректер базасын құрыңдар. Форма шеберінің көмегімен деректер базасының формасын жасаңдар.
Дескриптор:Көпкестелі деректер базасын жасай алады. Фигуралар арқылы бағалау 2-тапсырма.
2-тапсырма.Өздеріңе күнделікті таныс деректерден кесте құрып, оның формасын жасауды ұсыныңдар. Дескриптор: Деректер базасының кестесін формаға ауыстыруды өмірде қолданады. Оқушылардың жұмыстарын бағалау парағына балл қою арқылы бағалау «Эссе» әдісі Деректер базасымен жұмыс жасаудағы деректерді форма түрінде ұсынудың маңызын бағалаңдар. Өздерін бағалайды Кері байланыс: «БББ кестесі» әдісі Оқушылар сабақ туралы бұрыннан не білетінін, сабақта не білгенін және не білгісі келетінін кестеге жазады. | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды | Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету | | | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Үй тапсырмасы | § 5.7 ДЕРЕКТЕРДІ ЕНГІЗУГЕ АРНАЛҒАН ФОРМА ҚҰРУ | | | | |