ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 06.11.2023
Просмотров: 40
Скачиваний: 2
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 06 сәуір № 130
бұйрығына 35 қосымша
Шымкент көпсалалы колледжі
№ 115 Оқу сабағының жоспары (практикалық)
Сабақ тақырыбы: Қозғыш тіндердің физиологиялық қасиеттері
Модул/Пән атауы: Анатомия, физиология
Дайындаған оқытушы: Корганбаева Хилала Турсункуловна
2022 жылғы «____» _____
-
Жалпы мәліметтер
Курс 1, 2
табл
Флк 07-21 | Флк 08-21 | Флк 09-21 | Флк 21-22 | Флк 22-22 | Флк 23-22 |
| | | | | |
Сабақтың типі: практикалық.
2.Мақсаты, міндеттер: Қозғыш тіндердің физиологиялық қасиеттерін үйрету.
3.Күтілетін нәтижелер
1) Білім алушылар ағзадағы қозғыш тіндердің физиологиялық қасиеттерін білуі.
4.Қажетті ресурстар:
Оқу әдістемелік құрал жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер
Негізгі әдебиеттер: Сатбаева Х.Қ. «Адам физиологиясы». -
Интернет ресурс: kazmedic.org,infouroki.net
Техникалық құралдар: Материалдар, плакаттар, слайдтар.
Практикалық сабақтың құрылымдық-логикалық сызбасы және хронокартасы
№ | Сабақ бөлімінің атауы | Бөлімдердің мазмұны мен сұрақтар, оқыту түрлері мен әдістері | Уақыты (минутпен) |
| Ұйымдастыру кезеңі | Сәлемдесу, студенттерді тексеру. | 5 |
| Білім алушылардың базалық білімін тексеру | Өткенді қайталау. Үй тапсырмасын тексеру. | 25 |
| Практикалық жұмыстарды, манипуляцияларды орындау техникасын түсіндіру және көрсету | Білім алушылар ағзадағы қозғыш тіндердің физиологиялық қасиеттерін білуі. | 5 |
| Өзіндік жұмыс жүргізуге арналған әдістемелік нұсқау | Ауызша сұрау. | 25 |
| Өзіндік жұмысты жүзеге асыру және нәтижесін талдау |
| 10 |
| Сабақтың қорытындысы, білім алушылардың білімін бағалау | Білім алушылардің жауаптарына талдау жасап бағалау. | 5 |
| Үй тапсырмасы | Сатбаева Х. Қ 92-93 бет | 5 |
| | | 80 |
Сабақ барысы
Тақырыптың негізгі сұрақтары
-
Қозғыш тіндердің негізгі физиологиялық қасиеттерін атаңыз. -
Тітіркенгіштік дегеніміз не? -
Қозғыштық дегеніміз не? -
Қозғыш үлпалардың физиологиялық күйін атаңыз.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 06 сәуір № 130
бұйрығына 35 қосымша
Шымкент көпсалалы колледжі
№ 116 Оқу сабағының жоспары (практикалық)
Сабақ тақырыбы: Тірі тіндердегі биоэлектрикалық құбылыстар; әрекет және тыныштық потенциалы
Модул/Пән атауы: Анатомия, физиология
Дайындаған оқытушы: Корганбаева Хилала Турсункуловна
2022 жылғы «____» _____
-
Жалпы мәліметтер
Курс 1, 2
табл
Флк 07-21 | Флк 08-21 | Флк 09-21 | Флк 21-22 | Флк 22-22 | Флк 23-22 |
| | | | | |
Сабақтың типі: практикалық.
2.Мақсаты, міндеттер: Тірі тіндердегі биоэлектрикалық құбылыстар; әрекет және тыныштық потенциалын түсіндіру
3.Күтілетін нәтижелер
1) Білім алушылар ағзадағы Тірі тіндердегі биоэлектрикалық құбылыстар; әрекет және тыныштық потенциалын білуі.
4.Қажетті ресурстар:
Оқу әдістемелік құрал жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер
Негізгі әдебиеттер: Сатбаева Х.Қ. «Адам физиологиясы». -
Интернет ресурс: kazmedic.org,infouroki.net
Техникалық құралдар: Материалдар, плакаттар, слайдтар.
Практикалық сабақтың құрылымдық-логикалық сызбасы және хронокартасы
№ | Сабақ бөлімінің атауы | Бөлімдердің мазмұны мен сұрақтар, оқыту түрлері мен әдістері | Уақыты (минутпен) |
| Ұйымдастыру кезеңі | Сәлемдесу, студенттерді тексеру. | 5 |
| Білім алушылардың базалық білімін тексеру | Өткенді қайталау. Үй тапсырмасын тексеру. | 25 |
| Практикалық жұмыстарды, манипуляцияларды орындау техникасын түсіндіру және көрсету | Тірі тіндердегі биоэлектрикалық құбылыстар; әрекет және тыныштық потенциалын білуі. | 5 |
| Өзіндік жұмыс жүргізуге арналған әдістемелік нұсқау | Ауызша сұрау. | 25 |
| Өзіндік жұмысты жүзеге асыру және нәтижесін талдау |
| 10 |
| Сабақтың қорытындысы, білім алушылардың білімін бағалау | Білім алушылардің жауаптарына талдау жасап бағалау. | 5 |
| Үй тапсырмасы | Сатбаева Х. Қ 60-61 бет | 5 |
| | | 80 |
Сабақ барысы
Тақырыптың негізгі сұрақтары:
-
Электрикалық құбылыс дегеніміз не? -
Әрекет потенциалға сипаттама беріңіз -
Мембраналық потенциалғв сипаттама беріңіз
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 06 сәуір № 130
бұйрығына 35 қосымша
Шымкент көпсалалы колледжі
№ 117 Оқу сабағының жоспары (практикалық)
Сабақ тақырыбы: Әрекет потенциалының пайда болу механизмі
Модул/Пән атауы: Анатомия, физиология
Дайындаған оқытушы: Корганбаева Хилала Турсункуловна
2022 жылғы «____» _____
-
Жалпы мәліметтер
Курс 1, 2
табл
Флк 07-21 | Флк 08-21 | Флк 09-21 | Флк 21-22 | Флк 22-22 | Флк 23-22 |
| | | | | |
Сабақтың типі: практикалық.
2.Мақсаты, міндеттер: Әрекет потенциалының пайда болу механизмін түсіндіру
3.Күтілетін нәтижелер
1) Білім алушылар әрекет потенциалының пайда болу механизмін білуі.
4.Қажетті ресурстар:
Оқу әдістемелік құрал жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер
Негізгі әдебиеттер: Сатбаева Х.Қ. «Адам физиологиясы». -
Интернет ресурс: kazmedic.org,infouroki.net
Техникалық құралдар: Материалдар, плакаттар, слайдтар.
Практикалық сабақтың құрылымдық-логикалық сызбасы және хронокартасы
№ | Сабақ бөлімінің атауы | Бөлімдердің мазмұны мен сұрақтар, оқыту түрлері мен әдістері | Уақыты (минутпен) |
| Ұйымдастыру кезеңі | Сәлемдесу, студенттерді тексеру. | 5 |
| Білім алушылардың базалық білімін тексеру | Өткенді қайталау. Үй тапсырмасын тексеру. | 25 |
| Практикалық жұмыстарды, манипуляцияларды орындау техникасын түсіндіру және көрсету | Білім алушылар әрекет потенциалының пайда болу механизмін білуі. | 5 |
| Өзіндік жұмыс жүргізуге арналған әдістемелік нұсқау | Ауызша сұрау. | 25 |
| Өзіндік жұмысты жүзеге асыру және нәтижесін талдау |
| 10 |
| Сабақтың қорытындысы, білім алушылардың білімін бағалау | Білім алушылардің жауаптарына талдау жасап бағалау. | 5 |
| Үй тапсырмасы | Сатбаева Х. Қ 63-67 бет | 5 |
| | | 80 |
Сабақ барысы
Тақырыптың негізгі сұрақтары
-
Әрекет потенциалының пайда болу механизмін атаңыз
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 06 сәуір № 130
бұйрығына 35 қосымша
Шымкент көпсалалы колледжі
№ 118 Оқу сабағының жоспары (практикалық)
Сабақ тақырыбы: Жүйке талшықтарының физиологиялық қасиеттері
Модул/Пән атауы: Анатомия, физиология
Дайындаған оқытушы: Корганбаева Хилала Турсункуловна
2022 жылғы «____» _____
-
Жалпы мәліметтер
Курс 1, 2
табл
Флк 07-21 | Флк 08-21 | Флк 09-21 | Флк 21-22 | Флк 22-22 | Флк 23-22 |
| | | | | |
Сабақтың типі: практикалық.
2.Мақсаты, міндеттер: Жүйке талшықтарының физиологиялық қасиеттерін түсіндіру
3.Күтілетін нәтижелер
1) Білім алушылар жүйке талшықтарының физиологиялық қасиеттерін білуі.
4.Қажетті ресурстар:
Оқу әдістемелік құрал жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер
Негізгі әдебиеттер: Сатбаева Х.Қ. «Адам физиологиясы». -
Интернет ресурс: kazmedic.org,infouroki.net
Техникалық құралдар: Материалдар, плакаттар, слайдтар.
Практикалық сабақтың құрылымдық-логикалық сызбасы және хронокартасы
№ | Сабақ бөлімінің атауы | Бөлімдердің мазмұны мен сұрақтар, оқыту түрлері мен әдістері | Уақыты (минутпен) |
| Ұйымдастыру кезеңі | Сәлемдесу, студенттерді тексеру. | 5 |
| Білім алушылардың базалық білімін тексеру | Өткенді қайталау. Үй тапсырмасын тексеру. | 25 |
| Практикалық жұмыстарды, манипуляцияларды орындау техникасын түсіндіру және көрсету | Білім алушылар жүйке талшықтарының физиологиялық қасиеттерін білуі. | 5 |
| Өзіндік жұмыс жүргізуге арналған әдістемелік нұсқау | Ауызша сұрау. | 25 |
| Өзіндік жұмысты жүзеге асыру және нәтижесін талдау |
| 10 |
| Сабақтың қорытындысы, білім алушылардың білімін бағалау | Білім алушылардің жауаптарына талдау жасап бағалау. | 5 |
| Үй тапсырмасы | Сатбаева Х. Қ 67-68 бет | 5 |
| | | 80 |
Сабақ барысы
-
Жүйке талшықтарының физиологиялық қасиеттерін атаңыз
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 06 сәуір № 130
бұйрығына 35 қосымша
Шымкент көпсалалы колледжі
№ 119 Оқу сабағының жоспары (практикалық)
Сабақ тақырыбы: Синапс туралы түсінік, түрлері, құрылысы, қасиеттері
Модул/Пән атауы: Анатомия, физиология
Дайындаған оқытушы: Корганбаева Хилала Турсункуловна
2022 жылғы «____» _____
-
Жалпы мәліметтер
Курс 1, 2
табл
Флк 07-21 | Флк 08-21 | Флк 09-21 | Флк 21-22 | Флк 22-22 | Флк 23-22 |
| | | | | |
Сабақтың типі: практикалық.
2.Мақсаты, міндеттер: Синапс туралы түсінік, түрлерін, құрылысын және қасиеттерін түсіндіру
3.Күтілетін нәтижелер
1) Білім алушылар синапс туралы түсініктә, түрлерін, құрылысын және қасиеттерін білуі.
4.Қажетті ресурстар:
Оқу әдістемелік құрал жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер
Негізгі әдебиеттер: Сатбаева Х.Қ. «Адам физиологиясы». -
Интернет ресурс: kazmedic.org,infouroki.net
Техникалық құралдар: Материалдар, плакаттар, слайдтар.
Практикалық сабақтың құрылымдық-логикалық сызбасы және хронокартасы
№ | Сабақ бөлімінің атауы | Бөлімдердің мазмұны мен сұрақтар, оқыту түрлері мен әдістері | Уақыты (минутпен) |
| Ұйымдастыру кезеңі | Сәлемдесу, студенттерді тексеру. | 5 |
| Білім алушылардың базалық білімін тексеру | Өткенді қайталау. Үй тапсырмасын тексеру. | 25 |
| Практикалық жұмыстарды, манипуляцияларды орындау техникасын түсіндіру және көрсету | Білім алушылар синапс туралы түсінікті, түрлерін, құрылысын және қасиеттерін білуі. | 5 |
| Өзіндік жұмыс жүргізуге арналған әдістемелік нұсқау | Ауызша сұрау. | 25 |
| Өзіндік жұмысты жүзеге асыру және нәтижесін талдау |
| 10 |
| Сабақтың қорытындысы, білім алушылардың білімін бағалау | Білім алушылардің жауаптарына талдау жасап бағалау. | 5 |
| Үй тапсырмасы | Сатбаева Х. Қ 88-92 бет | 5 |
| | | 80 |