ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 22.11.2023
Просмотров: 48
Скачиваний: 2
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | Дені саудың –жаны сау Табиғат физикасы (дыбыс) | ||||
Пәні: | Жаратылыстану | ||||
Күні: | 29.05.23 | ||||
Педагогтің аты-жөні: | Усенова А.Б | ||||
Сынып: 1 «Ғ» | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Өзіңді тексер | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.5.2.3 жасанды жарықтың қажеттілігін және оның көздерін анықтау | ||||
Сабақтың мақсаты | жасанды жарықтың қажеттілігін және оның көздерін анықтау | ||||
Р.Л Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс тар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» | Оқушылар сабаққа назар аударады. Оқушылар әуенмен сәлемдеседі. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | https://www.youtube.com/watch?v=qM2j9lq_pEw | |
Сабақтың ортасы (5 мин) 16 мин | «Ой қозғау» әдісі «Ер Төстік» ертегісіндегі Саққұлақ дыбысты алыстан қалай естиді? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау дыбыстың қалай таралатынын білесің. 1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс «Тәжірибе алаңы» әдісі Пластик бөтелкеге жартылай су құй. 1) Қаламмен жартылай су құйылған бөтелкенің бос жерін ұр. Сосын су құйылған жерін ұр. 2) Құлағыңды бөтелкенің қаламмен ұрған жеріне тосып тыңда. Не сездің? ЕББҚ Тәжірибе жасауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Дыбыс қай жерде жылдам таралады? | Сұраққа жауап береді 1. су құйылған бөтелкенің бос жерін ұрады 2.су құйылған жерін ұрады 3.қаламмен ұрған жеріне құлағын қойып тыңдайды 4.қорытынды шығарады Сұраққа жауап береді | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Лайктар салынған таратпа Дескриптор: - су құйылған бөтелкенің бос жерін ұрады - су құйылған жерін ұрады - қаламмен ұрған жеріне құлағын қойып тыңдайды -қорытынды шығарады ЕББҚ Дескриптор: -тәжірибе жасайды | Оқулық 1-тапсырма 105-бет Қажетті заттар Пластик бөтелке су,қалам, | |
12 мин Сергіту сәті 2 минут | 2- тапсырма Жеке жұмыс «Із кесуші» әдісі Берілген тұжырымдардың дұрыс нұсқасын белгіле. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Дыбыс қалай пайда болады? Қол жаттығуы «Қырыққабат тұздау» Біз қырыққабатты кесеміз, кесеміз, Біз қырыққабатты тұздап,тұздап аламыз. Енді сәбізді үккіштен жақсылап өткізіп аламыз, Біз қырыққабатты басамыз, басамыз. | 1. жасанды дыбыс көздерін анықтайды 2.табиғи дыбыс көздерін анықтайды 3.дыбыстың таралу жолын белгілейді 4.дыбысты не істейнімізді белгілеп, көрсетеді Сұраққа жауап береді Қол жаттығуын жасайды | «Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: -жасанды дыбыс көздерін анықтайды -табиғи дыбыс көздерін анықтайды -дыбыстың таралу жолын белгілейді -дыбысты не істейнімізді белгілеп, көрсетеді ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! | Таратпа қаламсап | |
Сабақтың соңы 7 мин | Кері байланыс «Кім көп лайк жинайды?!» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 лайк) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 лайк) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 лайк) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай бояған лайктары арқылы анықтайды. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | Лайк суреті салынған таратпа Көк қарын даш |
Бөлім | Сөз және оның мағынасы | ||||
Пәні: | Ана тілі | ||||
Күні: | 29.05.23 | ||||
Педагогтің аты-жөні: | Усенова А.Б | ||||
Сынып: 1 «Ғ» | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Кім ақылды? Сөйлеу әдебі | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.1.4.1* коммуникативтік қатынаста сөз әдебін (сәлемдесу, алғыс білдіру, кешірім сұрау, өтініш айту, рұқсат сұрау, қоштасу) сақтай білу; | ||||
Сабақтың мақсаты | сөз әдебін (сәлемдесу, алғыс білдіру, кешірім сұрау, өтініш айту, рұқсат сұрау, қоштасу) сақтай білу | ||||
Р.Л Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс тар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Көңіл күй» | Оқушылар сабаққа назар аударады. Оқушылар әуенмен көңіл – күйлерін білдіреді. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | https://www.youtube.com/watch?v=ui8J9vlQ4wA | |
Сабақтың ортасы (5 мин) 10 мин | «Ой қозғау» әдісі Берілген сөз қиындыларынан ереже құрастыр. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау 1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Автор туралы мәлімет беру Мәтінді оқы. «Дауыстап ойлан» әдісі -Мәтін не туралы? -Ерден мен Еркебұланның қайсысының ісі дұрыс? -Әдепті бала қандай болу керек деп ойлайсың? -Автор бізге не айтқысы келді? ЕББҚ Мәтін не туралы? Талқылау сұрақтары: 1.Осында жағдайда сен не істер едің? | Ереже құрастырады 1.мәтіннің мазмұнын әңгімелейді 2. Ерден мен Еркебұланның іс –әрекеттерін әңгімелейді 3.әдепті баланы сипаттайды 4.негізгі ойды анықтайды Сұраққа жауап береді | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Лайктар салынған таратпа Дескриптор: -мәтіннің мазмұнын әңгімелейді - Ерден мен Еркебұланның іс –әрекеттерін әңгімелейді -әдепті баланы сипаттайды -негізгі ойды анықтайды ЕББҚ Дескриптор: -сұраққа жауап береді | Ережелер жазылған қима қағаздар Оқулық 1 –жаттығу 130,131–беттер | |
10 мин Сергіту сәті 2 минут | 2- тапсырма Жеке жұмыс «Із кесуші» әдісі 1) Ерден, Еркебұлан, көпір,тапқыр, ақылды сөздерін көркем жаз 2-жаттығу а) көшіріп жаз ЕББҚ Сөздерді көшіріп жаз Талқылау сұрақтары: 1.Сөз әдебі туралы не білдің? Қол жаттығуы «Қырыққабат тұздау» Біз қырыққабатты кесеміз, кесеміз, Біз қырыққабатты тұздап,тұздап аламыз. Енді сәбізді үккіштен жақсылап өткізіп аламыз, Біз қырыққабатты басамыз, басамыз. | 1. әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады 2. сөздерді қатесіз жазады 3.мағынасын талдайды Сұраққа жауап береді Қол жаттығуын жасайды | «Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: - әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады -сөздерді қатесіз жазады -мағынасын талдайды ЕББҚ Дескриптор: -сөздерді жазады Жарайсыңдар! Керемет! | Оқулық 2-жаттығу 131-бет Дәптер қаламсап | |
8 мин | 3 – тапсырма Ұжымдық жұмыс «Бинокль» әдісі Сөздер қоржынынан ізеттілікті білдіретін сөздерді іздеп тап. Сөйлем құрап жаз. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1. Сөз әдебі туралы не білдің? | 1. ізеттілікті білдіретін сөздерді іздеп табады 2.ізеттілікті білдіретін сөзбен сөйлем құрайды Сұрақтарға жауап береді | «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау Дескриптор: - ізеттілікті білдіретін сөздерді іздеп табады - ізеттілікті білдіретін сөзбен сөйлем құрайды ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды | Оқулық 3-жаттығу 131-бет | |
Сабақтың соңы 7 мин | Кері байланыс «Кім көп лайк жинайды?!» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 лайк) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 лайк) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 лайк) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай бояған лайктары арқылы анықтайды. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | Лайк суреті салынған таратпа Көк қарын даш |
Бөлім | 4С Нысандардың орналасуы және бағыты | ||||
Пәні: | Математика | ||||
Күні: | 29.05.23 | ||||
Педагогтің аты-жөні: | Усенова А.Б | ||||
Сынып: 1 «Ғ» | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Не білесің және не істей аласың? | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.5.1.1**есепті сызба, сурет, қысқаша жазба түрінде модельдеу/есепті шешу үшін тірек сызбасын таңдау; 1.5.2.5 деректерді жинақтау, жүйелеу және толықтыру/қолда бар материалдарды пайдаланып, кестелер, пиктограмма мен диаграммалар құрастыру; | ||||
Сабақтың мақсаты | Өз білімі мен білігін тексеру | ||||
Р.Л Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс тар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» | Оқушылар сабаққа назар аударады. Оқушылар әуенмен сәлемдеседі. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | https://www.youtube.com/watch?v=qM2j9lq_pEw | |
| «Таза тақта» әдісі Тақтадағы өрнектердің мәнін есептеп тақтаны тазарт Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Өз білімің мен білігіңді тексересің. 1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Кесінді сыз. ЕББҚ Кесінді сыз Талқылау сұрақтары: 1.Қандай фигураларды білесің? | Тақтадағы өрнектердің мәнін есептеп тақтаны тазартады 1. кесінді сызады Сұраққа жауап береді | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Лайктар салынған таратпа Дескриптор: -кесінді сызады ЕББҚ Дескриптор: - кесінді сызады | Өрнектер жазылған А4 Оқулық №1,142-бет Дәптер қаламсап | |
10 мин Сергіту сәті 2 минут | 2- тапсырма Жеке жұмыс «Із кесуші» әдісі Есепте. ЕББҚ Тапсырманы орында. Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырманы орындағанда не қиын, не оңай болды? Қол жаттығуы «Қырыққабат тұздау» Біз қырыққабатты кесеміз, кесеміз, Біз қырыққабатты тұздап,тұздап аламыз. Енді сәбізді үккіштен жақсылап өткізіп аламыз, Біз қырыққабатты басамыз, басамыз. | 1. екі таңбалы сан мен бір таңбалы санның қосындысын табады 2.екі таңбалы сан мен бір таңбалы санның айырмасын табады 3.дөңгелек сандардың қосындысын табады 4.дөңгелек сандардың айырмасын табады Сұраққа жауап береді Қол жаттығуын жасайды | «Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: -екі таңбалы сан мен бір таңбалы санның қосындысын табады - екі таңбалы сан мен бір таңбалы санның айырмасын табады -дөңгелек сандардың қосындысын табады - дөңгелек сандардың айырмасын табады ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! | Оқулық №2,142-бет Дәптер қаламсап | |
8 мин | 3 – тапсырма Ұжымдық жұмыс «Бинокль» әдісі Суреттерге қара. 2 теңсіздік құрастыр. Көгөністердің массалары туралы мәліметтерді пай- далан. ЕББҚ Теңсіздіктер құрастыр Талқылау сұрақтары: 1.Пайдалы тағамдар қатарына қайсысы жатады? | 1. суреттер бойынша бірінші теңсіздікті құрастырады 2.суреттер бойынша екінші теңсіздікті құрастырады 3.мәліметтерді пайдаланады Сұраққа жауап береді | «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау Дескриптор: -суреттер бойынша бірінші теңсіздікті құрастырады - суреттер бойынша екінші теңсіздікті құрастырады - мәліметтерді пайдаланады ЕББҚ Дескриптор: -теңсіздіктер құрастырады | Оқулық №3,142-бет дәптер қаламсап | |
Сабақтың соңы 7 мин | Кері байланыс «Кім көп лайк жинайды?!» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 лайк) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 лайк) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 лайк) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай бояған лайктары арқылы анықтайды. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | Лайк суреті салынған таратпа Көк қарын даш | |
Бөлім | 4С Нысандардың орналасуы және бағыты | ||||
Пәні: | Математика | ||||
Күні: | | ||||
Педагогтің аты-жөні: | | ||||
Сынып: 1 «» | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Нені үйрендің? / Спорт түрлері | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.5.1.1**есепті сызба, сурет, қысқаша жазба түрінде модельдеу/есепті шешу үшін тірек сызбасын таңдау; 1.5.2.5 деректерді жинақтау, жүйелеу және толықтыру/қолда бар материалдарды пайдаланып, кестелер, пиктограмма мен диаграммалар құрастыру; | ||||
Сабақтың мақсаты | Алған білімді қолдану | ||||
Р.Л Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс тар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» | Оқушылар сабаққа назар аударады. Оқушылар әуенмен сәлемдеседі. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | https://www.youtube.com/watch?v=qM2j9lq_pEw | |
| «Таза тақта» әдісі Тақтадағы өрнектердің мәнін есептеп тақтаны тазарт Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Алған біліміңді қолданасың. 1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Өзіңе таныс спорт түрлерін ата. ЕББҚ спорт түрлерін ата. Талқылау сұрақтары: 1.Қандай ұлттық спорт түлерін білесің? | Тақтадағы өрнектердің мәнін есептеп тақтаны тазартады 1. таныс спорт түрлерін атайды Сұраққа жауап береді | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Лайктар салынған таратпа Дескриптор: - таныс спорт түрлерін атайды ЕББҚ Дескриптор: - спорт түрлерін атайды | Өрнектер жазылған А4 Оқулық №1,144-бет Дәптер қаламсап | |
10 мин Сергіту сәті 2 минут | 2- тапсырма Жеке жұмыс «Із кесуші» әдісі Есепті шығар Алдымен -10 адам Содан соң – 8 адам Барлығы - ? адам Ш:10 + 8 =18 ЕББҚ Тапсырманы орында. Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырманы орындағанда не қиын, не оңай болды? Қол жаттығуы «Қырыққабат тұздау» Біз қырыққабатты кесеміз, кесеміз, Біз қырыққабатты тұздап,тұздап аламыз. Енді сәбізді үккіштен жақсылап өткізіп аламыз, Біз қырыққабатты басамыз, басамыз. | 1. қысқаша шартын жазып, сұрағын анықтайды 2.өрнек құрады 3.мәнін есептейді 4.жауабын жазады Сұраққа жауап береді Қол жаттығуын жасайды | «Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: -қысқаша шартын жазып, сұрағын анықтайды -өрнек құрады -мәнін есептейді -жауабын жазады ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! | Оқулық №2,144-бет Дәптер қаламсап | |
8 мин | 3 – тапсырма Ұжымдық жұмыс «Бинокль» әдісі Теңдеулерді шеш. ЕББҚ Теңдеулерді шеш Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырманы орындағанда не қиын, не оңай болды? | 1. бірінші теңдеудің шешуін табады 2.екінші теңдеудің шешуін табады 3.үшінші теңдеудің шешуін табады Сұраққа жауап береді | «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау Дескриптор: -бірінші теңдеудің шешуін табады -екінші теңдеудің шешуін табады -үшінші теңдеудің шешуін табады ЕББҚ Дескриптор: -теңдеулерді шешеді | Оқулық №3,145-бет дәптер қаламсап | |
Сабақтың соңы 7 мин | Кері байланыс «Кім көп лайк жинайды?!» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 лайк) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 лайк) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 лайк) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай бояған лайктары арқылы анықтайды. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | Лайк суреті салынған таратпа Көк қарын даш | |
Бөлім | 4С Нысандардың орналасуы және бағыты | ||||
Пәні: | Математика | ||||
Күні: | | ||||
Педагогтің аты-жөні: | | ||||
Сынып: 1 «» | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Нені үйрендің? / Спорт түрлері | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.5.1.1**есепті сызба, сурет, қысқаша жазба түрінде модельдеу/есепті шешу үшін тірек сызбасын таңдау; 1.5.2.5 деректерді жинақтау, жүйелеу және толықтыру/қолда бар материалдарды пайдаланып, кестелер, пиктограмма мен диаграммалар құрастыру; | ||||
Сабақтың мақсаты | Алған білімді қолдану | ||||
Р.Л Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс тар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» | Оқушылар сабаққа назар аударады. Оқушылар әуенмен сәлемдеседі. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | https://www.youtube.com/watch?v=qM2j9lq_pEw | |
| «Таза тақта» әдісі Тақтадағы өрнектердің мәнін есептеп тақтаны тазарт Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Алған біліміңді қолданасың. 1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Тек ақиқат пікірлердің нөмірін жаз. ЕББҚ ақиқат пікірлердің нөмірін жаз. Талқылау сұрақтары: 1.Дұрыс пікір қалай аталады? | Тақтадағы өрнектердің мәнін есептеп тақтаны тазартады 1. ақиқат пікірлердің нөмірін жазады Сұраққа жауап береді | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Лайктар салынған таратпа Дескриптор: - ақиқат пікірлердің нөмірін жазады ЕББҚ Дескриптор: - ақиқат пікірлердің нөмірін жазады | Өрнектер жазылған А4 Таратпа қаламсап | |
10 мин Сергіту сәті 2 минут | 2- тапсырма Жеке жұмыс «Із кесуші» әдісі Сұлба бойынша есеп құрастырып, оны шығар. Таңертең – 50 адам Түсте - ? 20 адам кем Ш:50 – 20 = 30 ЕББҚ Тапсырманы орында. Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырманы орындағанда не қиын, не оңай болды? Қол жаттығуы «Қырыққабат тұздау» Біз қырыққабатты кесеміз, кесеміз, Біз қырыққабатты тұздап,тұздап аламыз. Енді сәбізді үккіштен жақсылап өткізіп аламыз, Біз қырыққабатты басамыз, басамыз. | 1. қысқаша шартын жазып, сұрағын анықтайды 2.өрнек құрады 3.мәнін есептейді 4.жауабын жазады Сұраққа жауап береді Қол жаттығуын жасайды | «Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: -қысқаша шартын жазып, сұрағын анықтайды -өрнек құрады -мәнін есептейді -жауабын жазады ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! | Таратпа дәптер қаламсап | |
8 мин | 3 – тапсырма Ұжымдық жұмыс «Бинокль» әдісі Диаграммаға қара. Сырым фигураларды дұрыс санады ма? ЕББҚ Тапсырманы орында Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырманы орындағанда не қиын, не оңай болды? | 1. диаграммадағы фигуралар санын анықтайды 2.сұраққа жауап береді Сұраққа жауап береді | «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау Дескриптор: -диаграммадағы фигуралар санын анықтайды -сұраққа жауап береді ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды | Таратпа | |
Сабақтың соңы 7 мин | Кері байланыс «Кім көп лайк жинайды?!» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 лайк) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 лайк) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 лайк) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай бояған лайктары арқылы анықтайды. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | Лайк суреті салынған таратпа Көк қарын даш |
1 2 3 4 5 6
Бөлім | 4С Нысандардың орналасуы және бағыты | ||||
Пәні: | Математика | ||||
Күні: | 30.05.23 | ||||
Педагогтің аты-жөні: | Усенова А.Б | ||||
Сынып: 1 «» | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Нені үйрендің? Спорт түрлері | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.5.1.1**есепті сызба, сурет, қысқаша жазба түрінде модельдеу/есепті шешу үшін тірек сызбасын таңдау; 1.5.2.5 деректерді жинақтау, жүйелеу және толықтыру/қолда бар материалдарды пайдаланып, кестелер, пиктограмма мен диаграммалар құрастыру; | ||||
Сабақтың мақсаты | Алған білімді қолдану | ||||
Р.Л Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс тар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Сәлем, сәлем» | Оқушылар сабаққа назар аударады. Оқушылар әуенмен сәлемдеседі. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | https://www.youtube.com/watch?v=qM2j9lq_pEw | |
| «Таза тақта» әдісі Тақтадағы өрнектердің мәнін есептеп тақтаны тазарт Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Алған біліміңді қолданасың. 1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Өзіңе таныс спорт түрлерін ата. ЕББҚ спорт түрлерін ата. Талқылау сұрақтары: 1.Қандай ұлттық спорт түлерін білесің? | Тақтадағы өрнектердің мәнін есептеп тақтаны тазартады 1. таныс спорт түрлерін атайды Сұраққа жауап береді | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Лайктар салынған таратпа Дескриптор: - таныс спорт түрлерін атайды ЕББҚ Дескриптор: - спорт түрлерін атайды | Өрнектер жазылған А4 Оқулық №1,144-бет Дәптер қаламсап | |
10 мин Сергіту сәті 2 минут | 2- тапсырма Жеке жұмыс «Із кесуші» әдісі Есепті шығар Алдымен -10 адам Содан соң – 8 адам Барлығы - ? адам Ш:10 + 8 =18 ЕББҚ Тапсырманы орында. Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырманы орындағанда не қиын, не оңай болды? Қол жаттығуы «Қырыққабат тұздау» Біз қырыққабатты кесеміз, кесеміз, Біз қырыққабатты тұздап,тұздап аламыз. Енді сәбізді үккіштен жақсылап өткізіп аламыз, Біз қырыққабатты басамыз, басамыз. | 1. қысқаша шартын жазып, сұрағын анықтайды 2.өрнек құрады 3.мәнін есептейді 4.жауабын жазады Сұраққа жауап береді Қол жаттығуын жасайды | «Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: -қысқаша шартын жазып, сұрағын анықтайды -өрнек құрады -мәнін есептейді -жауабын жазады ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! | Оқулық №2,144-бет Дәптер қаламсап | |
8 мин | 3 – тапсырма Ұжымдық жұмыс «Бинокль» әдісі Теңдеулерді шеш. ЕББҚ Теңдеулерді шеш Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырманы орындағанда не қиын, не оңай болды? | 1. бірінші теңдеудің шешуін табады 2.екінші теңдеудің шешуін табады 3.үшінші теңдеудің шешуін табады Сұраққа жауап береді | «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау Дескриптор: -бірінші теңдеудің шешуін табады -екінші теңдеудің шешуін табады -үшінші теңдеудің шешуін табады ЕББҚ Дескриптор: -теңдеулерді шешеді | Оқулық №3,145-бет дәптер қаламсап | |
Сабақтың соңы 7 мин | Кері байланыс «Кім көп лайк жинайды?!» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 лайк) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 лайк) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 лайк) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай бояған лайктары арқылы анықтайды. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | Лайк суреті салынған таратпа Көк қарын даш |
Бөлім | Сөз және оның мағынасы | ||||
Пәні: | Ана тілі | ||||
Күні: | | ||||
Педагогтің аты-жөні: | | ||||
Сынып: 1 «» | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Не үйрендім? Не білдім? | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.1.4.1* коммуникативтік қатынаста сөз әдебін (сәлемдесу, алғыс білдіру, кешірім сұрау, өтініш айту, рұқсат сұрау, қоштасу) сақтай білу; | ||||
Сабақтың мақсаты | Мәтін бойынша өз ойын білдіру құттықтау хат жазу | ||||
Р.Л Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс тар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Көңіл күй» | Оқушылар сабаққа назар аударады. Оқушылар әуенмен көңіл – күйлерін білдіреді. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | https://www.youtube.com/watch?v=ui8J9vlQ4wA | |
Сабақтың ортасы (5 мин) 10 мин | «Ой қозғау» әдісі Берілген сөздерден қандай? неше? не? сұрақтарына жауап беретін сөздерді топтастыр. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау 1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Мәтінді оқы. Мәтіннен қандай? неше? не? сұрақтарына жауап беретін сөздерді тауып, жаз. «Дауыстап ойлан» әдісі -Мәтін не туралы? ЕББҚ Мәтін не туралы? Талқылау сұрақтары: 1.Жалбыз туралы не білдің? | Сұрақтарға жауап береді Аналарына тілек арнайды 1.мәтіннің мазмұнын әңгімелейді 2. қандай? сұрағына жауап беретін сөзді табады 3.неше? сұрағына жауап беретін сөзді табады 4.не? сұрағына жауап беретін сөзді табады Сұраққа жауап береді | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Лайктар салынған таратпа Дескриптор: -мәтіннің мазмұнын әңгімелейді -қандай? сұрағына жауап беретін сөзді табады - неше? сұрағына жауап беретін сөзді табады -не? сұрағына жауап беретін сөзді табады ЕББҚ Дескриптор: -сұраққа жауап береді | Сөздер жазылған қима қағаздар Таратпа Дәптер қаламсап | |
10 мин Сергіту сәті 2 минут | 2- тапсырма Жеке жұмыс «Із кесуші» әдісі 1) Жалбыз, пайдалы, денсаулық, дәрі сөздерін көркем жаз 2-жаттығу а) досыңа арнап құттықтау хат жаз ЕББҚ Досыңа тілек жаз. Талқылау сұрақтары: 1.Сөз әдебі туралы не білдің? Қол жаттығуы «Қырыққабат тұздау» Біз қырыққабатты кесеміз, кесеміз, Біз қырыққабатты тұздап,тұздап аламыз. Енді сәбізді үккіштен жақсылап өткізіп аламыз, Біз қырыққабатты басамыз, басамыз. | 1. әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады 2. құттықтау хат жазады 3.сөйлемдер бір –бірімен мағынасы жағынан байланысады Сұраққа жауап береді Қол жаттығуын жасайды | «Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: - әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады -құттықтау хат жазады -сөйлемдер бір –бірімен мағынасы жағынан байланысады ЕББҚ Дескриптор: -тілек жазады Жарайсыңдар! Керемет! | Дәптер қаламсап | |
8 мин | 3 – тапсырма Ұжымдық жұмыс «Бинокль» әдісі Анаграмманы оқы Шешуін жаз Сөздегі өзгерген әріптердің астын сыз Сөздің мағынасын түсіндір. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Анаграмманы шешуде қандай қиындықтар болды? | 1. анаграмманың шешуін тауып, жазады 2.өзгерген әріптердің астын сызады 3.мағынасын түсіндіреді Сұраққа жауап береді | «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау Дескриптор: -анаграмманың шешуін тауып, жазады - өзгерген әріптердің астын сызады - мағынасын түсіндіреді ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды | Таратпа қаламсап | |
Сабақтың соңы 7 мин | Кері байланыс «Кім көп лайк жинайды?!» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 лайк) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 лайк) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 лайк) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай бояған лайктары арқылы анықтайды. | Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | Лайк суреті салынған таратпа Көк қарын даш |