ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 29.11.2023
Просмотров: 29
Скачиваний: 3
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім: Бұрыштар. Көпбұрыштар | ||
Педагогтің аты-жөні: | ||
Күні: | ||
Сынып: | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Бұрыш | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттар: | 5.3.1.5 бұрыштардың түрлерін ажырату (сүйір, тік, доғал, жазыңқы, толық ); 5.3.3.3 бұрыштың градустық өлшемін табуға, бұрыштарды салыстыруға берілген есептерді шығару; | |
Сабақтың мақсаты: | -бұрыштардың түрлерін ажырата алады; -бұрыш бойынша берілген есептерді шығарады. |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы І. Ұйымдастыру 4 мин 2 мин 5 мин |
Қуaнaмын мен де Қуaнaсын сен де Куaнaйық әрдaйым Арaйлaп aтқaн күнге
Жауабы: 9 күні, түнге жетпей. Кері байлaныс: жауабы дұрыс болмаған оқушыларға нұсқау беру.
Бұрыш түрлерін сәйкестендіру. Дескрипторлар: Білім алушы: -бұрыштың градусын табады; - бұрыштың суретін көрсетеді. Кері байлaныс: жауабы дұрыс болмаған оқушыларға нұсқау беру. | Оқушылар мұғаліммен сәлемдесіп, сабаққа дайындықтарын қарайды. Бұрыштың градустық өлшемін, түрін сәйкестендіреді. | 1 балл 2 балл | Интербелсенді тақта Оқулық 5 – сынып. Екінші бөлім/ Т. Алдамұратова, Е. Байшоланова. Атамұра, 2015. 176 бет. |
Сабақтың ортасы 7 мин 4 мин 7 мин 4 мин 7 мин | Топтық жұмыс:
Дескрипторлар: Білім алушы: -әр уақыттың градусын табады; - әр сағаттың градусын жазады. Кері байлaныс: жауабы дұрыс болмаған оқушыларға нұсқау беру.
Дескрипторлар: Білім алушы: -DFE бұрышын табады; -дұрыс тұжырымдарды табады. Кері байланыс: қиындық туғызған есептерді қарастырып, оқушыға нұсқау беру Жеке жұмыс:
Есептер жазылған парақтарды таратамын. Есеп алған оқушы есебін шығарып, жауабы қай оқушымен тең екенің табады. Кері байлaныс: жауабы дұрыс болмаған оқушыларға нұсқау беру. Жұптық жұмыс:
Кері байланыс: - Қандай амалды шығару қиындық туғызды? | Оқушылар сағатқа қарап, градустарды анықтап, түрлерін ажыратады. Оқушылар жаттығу жасайды. Оқушылар дәптерге орындайды. Оқушылар тапсырманы жеке орындап, жұптарын табады. Оқушылар тапсырманы жеке орындайды. Жұптасып орындайды. | 2 балл 2 балл 1 балл 2 балл | Үлестірмелі материал |
Сабақтың соңы 5 мин | Үй жұмысы: №1230, 149 бет Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексия жүргізеді. «Ақылды үкі» | Күнделікке жазып алады Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. Әр оқушы өзінің бағалау парағын мұғалімге тапсырады. | 1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады. | |