Файл: Орта білім беру йымдарыны педагогіне арналан саба жоспары немесе ыса мерзімді жоспар Сабаты таырыбы.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 30.11.2023
Просмотров: 17
Скачиваний: 2
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Батырдың балалық шағы (екінші сабағы)
Сабақтың барысы:
Бөлім: Ер есімі – ел есінде | Мұғалім: | |||
Күні: | Сыныбы: | |||
Сынып: 5 (Көкжиек баспасы) | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | ||
Сабақтың тықырыбы: Батырдың балалық шағы (екінші сабағы) | | |||
Сабақтың мақсаты: | 5.2.3.1 - ауызша мәтіндер құрауда қазақ тіліндегі төл дыбыстардың дыбысталуын, үндестік заңын ескеріп айту. | |||
Жетістік критерийлері: | ауызша мәтіндер құраған кезде қазақ тіліндегі төл дыбыстардың дыбысталуын, үндестік заңын ескеріп айтады ашық сұрақтарға жауап береді | |||
Сабақтың кезеңі/уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | Айтылым. 1-тапсырма «Қазақ солдаты» романын оқып, Қайрош туралы қосымша мәлімет жина. «Қайрош кім? Ол –қандай бала? Деген сұрақтарға жауап беріп, диаграмманы толтыр. Қайроштың келбетін, мінезін сипаттап жаз. Талаптар:
| «Қазақ солдаты» романын оқиды, Қайрош туралы қосымша мәлімет жинайды. «Қайрош кім? Ол –қандай бала? деген сұрақтарға жауап беріп, диаграмманы толтырады. | Басбармақ | Слайд Диаграмма |
Сабақтың ортасы | Жазылым. 2-тапсырма Кубизм әдісін қолдана отырып, Қайрош пен Шеген туралы жаз. Айтылым. 3-тапсырма «Мағынаны ашу» стратегиясы бойынша, мәтіннің мазмұнын айтып беріңдер. | Кубизм әдісін қолдана отырып, Қайрош пен Шеген туралы жазады. «Мағынаны ашу» стратегиясы бойынша, мәтіннің мазмұнын айтып береді. | Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Мұғалімнің бағалауы. | |
Сабақтың соңы | Жазылым. 4-тапсырма «Ғабит Мүсірепов» тақырыбына синквейн (бес жолды тақпақ) дайында. | «Ғабит Мүсірепов» тақырыбына синквейн (бес жолды тақпақ) дайындап жазады. | Мұғалімнің бағалауы. | |
Үйге тапсырма | «Қазақ солдаты» романын оқу. | | | |