Файл: ыса мерзімді жоспар Пн аза тілі Т2 Блім Болашаа саяхат.doc

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 03.12.2023

Просмотров: 23

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Қысқа мерзімді жоспар

Пән: Қазақ тілі Т2

Бөлім: 8. Болашаққа саяхат

Күні : 15.05

Педагогтің аты-жөні:

Сынып: 4

Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар :

Сабақтың тақырыбы: Сағат неше?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

4.​2.​1.​1* берілген сөздерге қарама-қарсы мағыналы, мағыналас сөздерді табу және сөйлеу барысында қолдану

4.​2.​2.​1 берілген тірек сөздер мен жоспардың негізінде қысқа монолог құру

Сабақтың мақсаты :

Оқушылардың барлығы:берілген сөздерге қарама-қарсы мағыналы, мағыналас сөздерді табады және сөйлеу барысында қолданады,

берілген тірек сөздер мен жоспардың негізінде қысқа монолог құрастырады

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы


Ертеңгілік шеңбер.

«Мен саған тілеймін» Қызығушылықты ояту

«Сөзжұмбақшылар» сайысы
Үй тапсырмасын тексеру

Оқушыларды сабақтың тақырыбы және

мақсатымен таныстыру.

Барлық оқушылар бір-біріне шеңбер бойы жақсы тілек айтады.

Мысалы: Саған денсаулық тілеймін! Саған жақсы көңіл күй тілеймін!


Қолпаштау





Сабақтың ортасы


1.Тыңда. Қайтала.
Сөздікпен таныстыру:

Жаңа сөздер:



Жаңа сөздерді дұрыс айтуға дағдыландыру жаттығуы:
2. Айтылым.

1-тапсырма. Оқиғаны болжа. Балалар қайда бара жатыр? Олар не нәрсеге

таңғалуы мүмкін?

.

3. Оқылым.Айтылым.

2-тапсырма. Жаңылтпашты оқы.

Өз жаңылтпашыңды құра.

Тыңдалым,айтылым.

Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады.



Айтылым.

2-тапсырма. Оқиғаны болжа. Балалар қайда бара жатыр? Олар не нәрсеге таңғалуы мүмкін?
2-тапсырма.

Мен суық су іштім,

сен сұйық су іштің.



«Бас бармақ»




Дескриптор:

- Оқиғаны болжайды.


Дескриптор:

Жаңылтпашты оқиды.

Өз жаңылтпашыңды құрастырады.

Слайд

Слайд

Оқулық 59 бет


Слайд

Оқулық

60 бет





Сергіту сәті







3-тапсырма Тыңда және жүргізіп оқы.


Дескриптор:

Мәтінді тыңда, оқы. Дұрыс немесе бұрыс жауапты анықта.





Сабақтың соңы

Үйге: 61 бет 5-тапсырма










Рефлексия «3-2-1» әдісі арқылы рефлексия жасаумен қорытындыланады.


-Бүгінгі сабақтан алған 3 маңызды ақпарат

-Бүгінгі сабақта қиындық тудырған 2 нәрсе

-Бүгінгі сабақта ұнаған 1 іс-әрекет