Файл: ыса мерзімді жоспар Блім Координация жне реттелу Педагогты атыжні.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 04.12.2023
Просмотров: 15
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлім : | Координация және реттелу |
Педагогтың аты-жөні : | Аблезова С.Е |
Күні : | 16.02.23ж |
Сыныбы:7 | Қатысушылар саны : Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Ми.Ми бөлімдерінің құрлысы мен қызыметтері:сопақша ми,артшы,орталық және аралық ми.Үлкен ми сыңарлары. |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 7.1.7.4-орталық жүйке жүйесі бөлімдерінің құрылысы мен қызметтерін салыстыру |
Сабақ мақсаты : | |
Бағалау критерийлері: | 1.Жануарлардың жүйке жүйесінің типтерін біледі және түсінеді 2.Жүйке жүйесінің құрылысын көрсетеді, ажыратады 3.Жүйке жүйесінің айырмашылығын салыстырады |
Сабақтың барысы
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту 5-7 минут | Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу,түгендеу. Сынып реттілігін қадағалау. | ||||||
Үй тапсырмасын «Үш сұрақ» әдісі арқылы сұрау. Мұнда өткен сабаққа қатысты үш термин сөздерді байланыстыратын сұрақтар қойылады. Фотопериодизм ↓↑ ↓↑ Қысқа күндік Ұзақ күндік 1.Фотопериодизм дегеніміз не? 2.Қысқа күндік өсімдіктер ....... 3.Ұзақ күндік өсімдіктер ....... | Әрбір оқушы бір сұрақтарға жауап береді. | Дескриптор:Сұраққа жауап беру арқылы, үй тапсырмасын қорытындылайды. -2балл | Презентация |
Жаңа сабаққа кіріспе Мағынаны білу | Слайд арқылы жаңа тақырыпты мұғалім түсіндіреді | Оқушылар керекті термин сөздерді жазып алады. | | Презентация Оқулық,жұмыс дәптері |
Сабақтың ортасы Мағынаны түсіну | 1-тапсырма Кестеге жануарлардың жүйке жүйесінің типтерін ажыратып жазыңыз. | Оқушылар кесте толтырып тапсырма орындады. | Оқушылар сұрақтарға ауызша жауап береді-4 балл | |
Мағынаны талдау | 2-тапсырма Жануарлардың жүйке жүйесінің типтерін ажыратып,тип атауларын астына жазыңыз | Оқушылар тапсырманы орындады. | Дескриптор: Тапсырма орындайды-6 балл | |
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 2-3 минут | Кері байланыс: «Плюс-минус-қызық» Мен білемін....... Мен білдім....... Менің сұрағым бар......... | Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін білдіреді. | Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының өзіне тиісті баллын қойып бағалайды. | |