ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 05.12.2023
Просмотров: 18
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
Пән: Информатика | Мектеп: М. Әбдіхалықов атындағы мектеп-гимназиясы | |||||||
Күні:21.01.2021 | Мұғалімнің аты-жөні: Қабиева Зере | |||||||
Сынып:11 | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||||
Сабақтың тақырыбы | Электронды цифрлық қолтаңба және сертификат | |||||||
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары | А/И 11.1.2.2 электрондық цифрлық қолтаңбаның және сертификаттың мақсатын сипаттау | |||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар орындай алады: электрондық цифрлық қолтаңбаның қолдану алгоритмін біледі | |||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: электрондық цифрлық қолтаңбаға өтінім беріп, сақтап алып қолдана алады | ||||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: электрондық цифрлық қолтаңбаны қолданудың артықшылықтарын біледі | ||||||||
Жоспар | ||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||||
Басы 5 минут | Ширату жаттығуы Үй тапсырмасын сұрау Пазлдар арқылы сабақтың оқу мақсатын ашу. | | ||||||
Ортасы 30 минут | Презентация арқылы жаңа сабақтың материалымен таныстырамын Тапсырма Екі топқа бөлініп, ЭЦҚ туралы ақпараттарды жазып, қорғау. 1-топ. ЭЦҚ пайдаланудың артықшылықтары туралы айту 2-топ. Өтінім беріп, сақтаудың жолдарын айту Дескриптор: ЭЦҚ пайдаланудың артықшылықтарын біледі. ЭЦҚ-ны қолдануға өтінім беріп, сақтап алып қолданудың жолдарын айтады. ҚБ Алған білімдерін тексеру үшін бір-біріне «Миға шабуыл» сұрақтары арқылы диалогтік қарым-қатынас жасауына нұсқау беремін | | ||||||
Соңы 5 мин | Рефлексия «Серпілген сауал» әдісі Тақырыптың түсіну деңгейін арттыруға және талқылау дағдыларын дамытуға қол жеткізу үшін сыныптағы оқушылардың арасында сұрақтарды лақтырамын. Мысалы, “Самат Рахаттың жауабы туралы сен не ойлайсың?” “Самал, Айгүлдің жауабын барынша кеңейту үшін оны қалай дамытуға болады?” “Қанат, естігеннің барлығын бір жауапқа қалай біріктіруге болады?” | | ||||||
Қосымша ақпарат | ||||||||
Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі). | ||||||
|
|
| ||||||
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? 1: 2: |