ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 06.12.2023
Просмотров: 20
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар | |||||||
Пән: Қазақ тілі Т2 | Бөлім: 7- бөлім Тағам және суын | ||||||
Күні : | Педагогтің аты-жөні: | ||||||
Сынып: 1 | Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : | ||||||
Сабақтың тақырыбы: Ойын сабақ. | |||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары | 1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап беру; 1.3.1.1 жиі қолданылатын сөздерді тұтас оқу; 1.5.1.5* мұғалімнің қолдауымен сөз тіркестері/сөйлемдегі сөздердің орын - тәртібін дұрыс қолдану. | ||||||
Сабақтың мақсаты : | Барлық оқушы жасай алады: Сұрақтарға жауап бере алады,үлгі бойынша сөйлесе алады. Оқушылардың көпшілігі біледі: Жиі қолданылатын сөздерді тұтас оқи алады. Оқушылардың кейбірі: Сөйлемдегі сөздердің орнын дұрыс қолдана алады. | ||||||
Сабақтың барысы | |||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс | |||
Сабақтың басы (5 минут) | Ұйымдастыру бөлімі Оқушыларды түгендеу. Үй тапсырмасын сұрау Жаңа тақырыппен таныстырады. | Сұрақтарға жауап береді. | Мадақтау | Оқулық | |||
Сабақтың ортасы (6-37 минут) | Айтылым Қайталау сұрақтары қойылады. Айтылым Тыңда. Мұғалім оқушыларға суреттер бойынша сұрақтарды қояды Сергіту сәтін жүргізеді. Жазылым. Берілген буындардан сөз құрап жазу тапсырылады. | Айтылым. Ойтүрткі Бірінші өтілген тақырыптар бойынша өтілген сөздерді еске түсіріп қайталайды. Бұл сабақта оқушылар өткен тақырыптарды қайталайды, еске түсіреді. Мұнда өткен тақырыптармен байланысты суреттер беріледі.Сол суреттер бойынша жұмыстанады. Айтайық Оқушылар оларға өз қалауы бойынша жауап бере алады: Бұл не? (Тақтада өтілген тақырыптар бойынша суреттер көрсетіледі. ) Бұл не? Сен не жейсің? Сен алма жейсің бе? Мынау не? Оның түсі қандай? Сергіту сәті «Түсіп қалған сандарды табады.» 1.Буындардан сөз құрап жазады. 2.Заттардың атауын тауып жазады. | Мадақтау Мадақтау Мадақтау Бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан» | Слайд Слайд | |||
Сабақтың соңы 3 минут | Үй тапсырмасын беру : Диалог | ||||||
Кері байланыс «Бас бармақ» әдісі арқылы | Өз пікірлерін білдіреді. | ||||||
Бағалау | Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |