Файл: Практикум Наурыз Оу бадарламасына сйкес оыту масаттары.doc
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 06.12.2023
Просмотров: 18
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспары | ||||
Бөлім | Әлемнің барлығы ғаламторда | |||
Педагогтың аты-жөні | | |||
Күні | | |||
Сынып: 3 | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы: | Практикум «Наурыз» | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 3.1.2.2 компьютерлік программаларда файлдарды ашу және сақтау командаларын пайдалану 3.2.1.3 құжаттағы ерекшеленген мәтінді қиып алу, көшіру, қою 3.3.1.1 нақты сұрақтарға жауап табу үшін Ғаламторды қолдану | |||
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар: | |||
Интернет желісінде ақпаратты іздеу дағдыларын жетілдіреді | ||||
Көптеген оқушылар: | ||||
Сұрақтарға жауап алу үшін іздеу жүйелерін қолданады | ||||
Кейбір оқушылар: | ||||
Google іздеу жүйесін пайдаланып, мәтінді көшіреді |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сергіту сәті. бейнеролик | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Бейнеролик көреді | | бейнеролик |
Сабақтың ортасы | (Ө) 1-тапсырма. Ғаламтордан «Наурыз» туралы мәтінді жүкте. Дескриптор: -Google іздеу жүйесін пайдаланып, «Наурыз -мейрам» туралы мәтінді көшіреді; -дайын мәтінді өз бумасына сақтайды. ҚБ: «Смайлик» әдісі (Ө) 2-тапсырма. Ғаламторды пайдаланып, «Наурыз-мейрам» туралы бірнеше суретін жүкте. Дескриптор: -Google іздеу жүйесін пайдаланып, «Наурыз-мейрам»туралы бірнеше суретін жүктейді; -суреттерді өз бумасына сақтайды. ҚБ: «Смайлик» әдісі | 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды | Смайлик Смайлик | Компьютер Ғаламтор желісі |
Сабақтың соңы | 1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: | Өзін-өзі бағалау. | | Плакат слайд |
Үй тапсырмасы | § 25 | | | |