Файл: Блім Робототехника Билейтін робот жобасы (орта таырыптар оршаан орта, Саяхат) Педагогты атыжні.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.12.2023
Просмотров: 25
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім: | Робототехника: «Билейтін робот» жобасы (ортақ тақырыптар: «Қоршаған орта», «Саяхат») | |||
Педагогтың аты-жөні: | | |||
Күні: | | |||
Сынып: 2А | Қатысушылар саны: | | Қатыспағандар саны: | |
Сабақтың тақырыбы | Мәтіндік редактормен танысу | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: | 2.2.1.2 өз идеяларын мәтіндік редакторда жазу; | |||
Сабақтың мақсаты: | Жоба және идея атауына түсінік бере алады, өз идеяларымен мәтіндік редакторда жаза алады. |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңі | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | Оқушылармен амандасу. Түгендеу Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру: «Шаттық шеңбер» Біз бақытты баламыз, Ойнап, күліп аламыз. Жетілсін деп санамыз, Оқып білім аламыз. Сабақтың тақырыбын анықтау. Бүгінгі сабақ тақырыбы: Мәтіндік редактормен танысу. -Оқу мақсаттарымен таныстыру; -Күтілетін нәтижені анықтау. Еске түсірейік!
| Сәлемдеседі. Балалар ортаға шеңбер құрып тұра қалады. Сұраққа жауап береді, алдыңғы сабақты еске түсіреді. ЕБҚЕО Сәлемдеседі, шаттық шеңберін жасайды. | Тапсырманы орындаған оқушыны аызша мадатау, толықтыру. | Оқулық |
Сабатың ортасы | Анықта! WordPad программасын қосу үшін қандай командаларды орындаймыз? Компьютермен жұмыс.Мәтіндік редакторда орында
Орында! Блокнот программасы мен WordPad мәтіндік редакторын салыстыр. Қандай айырмашылықтары бар? Қандай программаның мүмкіндігі көп? Сергіту, көзге жаттығу Зертте Қоршаған ортаны зерртеу туралы фильмдер, әңгімелер көп. Жұлдыздарды қандай құрылғымен бақылап көруге болады? Зерттеп айт. Дескриптор:
| Сұрақтарға жауап береді Компьютермен жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды. ЕББҚО- берілген тапсырманы орындайды | Оқушылардың тапсырманы орындау деңгейіне қарай смайликтермен бағалау Тапсырманы орындаған оқушыны аызша мадатау, толықтыру. | Оқулық Компьютер |
Сұрақтарға жауап береді, өз ойларымен бөліседі. Екә программаны салыстырады. Өз ойларымен бөліседі. | ||||
Сабақтың соңы | Рефлексия (жеке, жұпта, топта) «Сұрақ саған, жауап маған» -Не білдік? Не үйрендік? . | Кері байланыс жасайды | Әртүрлі смайликтер арқылы бағалау | Стикер |