Файл: азастан Республикасы Оуаарту министріні 2022 жылы 27 тамыздаы 382 бйрыына сйкес.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 11.12.2023

Просмотров: 25

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 27 тамыздағы №382 бұйрығына сәйкес

Қысқа мерзімді жоспар

Тексерілді:................................

Білім беру ұйымының атауы

Ө.Жәнібеков атындағы №4 жалпы орта лицей -интернаты КММ

Пәні:

Математика

Бөлім:

Квадрат теңсіздіктер

Педагогтің аты-жөні:

Егентаева А

Күні:

19.04.2023ж

Сынып: 8 «В»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Рационал теңсіздіктерді шешу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

8.2.2.9. Рационал теңсіздіктерді шешу

Сабақтың мақсаты

Рационал теңсіздіктерді шешу;

Сандық координатада дұрыс салу

Жауабын дұрыс табу

Бағалау критериі:

Бұрышты дұрыс салуды көрсетеді

Бұрыштық түрлерін салып көрсетеді

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру

Өзін-өзі тексеру

3 мин
Өткен білімді еске түсіру

5 мин

1.Ұйымдастыру кезеңі

-Сәлемдесу,түгелдеу

Үй тапсырмасын тексеру

Тест тапсырмаларын тексеру
Теңсіздіктердің неше түрі бар?


Мұғаліммен сәлемдеседі, сабақққа дайындалады.

Үй тапсырмасын тақтадан салыстыра отырып тексереді


ҚБ:Ұйымдастыру кезеңінде белсенділікпен қатысқан оқушыларды мақтау сөз арқылы бағалау.


Үлестірме

Есептер шығару

25 мин

Жеке жұмыс

Білімлэнд тапсырмасын орындау









Жеке тапсырмаларды орындайды.

Дескриптор

1.Бөлшектің алымын да бөлімін де 0-ге теңестіреді;

2.Шыққан сандарды сан өсіне белгілейді;

3.Кажетті аралықты бояйды

4.Жауабын табады

Жалпы- 4 балл.


Дескриптор:

1.Бөлшектің алымын да бөлімін де 0-ге теңестіреді;

2.Шыққан сандарды сан өсіне белгілейді;

3.Кажетті аралықты бояйды

4.Жауабын табады

Жалпы- 4 балл.



ДК экран



Бекіту

8 мин

Жеке жұмыс. Тапсырма

Тест кітапшасынан тест тапсырмаларын орындау


Жеке тапсырмасын орындайды

Дескриптор

-1.Бөлшектің алымын да бөлімін де 0-ге теңестіреді;

2.Шыққан сандарды сан өсіне белгілейді;

3.Кажетті аралықты бояйды

4.Жауабын табады

Жалпы- 4 балл.



ҚБ:Ұйымдастыру кезеңінде белсенділікпен қатысқан оқушыларды мақтау сөз арқылы бағалау.


Экранға шығару

Кері байланыс

4 мин

Рефлексия:


Кері байланыс парағын толтырады



Өзін -өзі бағалау

1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады.

Үлестірме