ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.12.2023
Просмотров: 22
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бекітемін___________
№15 ЖББМ директоры
С.С.Жаксыбекова
10 сынып
Алғашқы әскери және технологиялық дайындық пәнің
қысқа мерзімді жоспар
ІV-тарау. Технологиялық дайындық
Сабақ 15
Бөлім: | Өмір қауіпсіздігінің негіздері | |
Педагогтің аты-жөні | | |
Күні: | | |
Сынып: 11 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы | Жол таңбалары және олардың сипаттамалары | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | Жол таңбаларының түрлері, олардың мақсаты мен қолданылуы туралы білу | |
Сабақ мақсаттары: | Таңбалардың жіктелуі. Көлденең және тік таңбалардың талаптарына сәйкес жүргізушілердің іс – әрекеті. Көлік құралдарын пайдалануға жіберу жөніндегі негізгі ережелерді үйрету | |
Тілдік мақсат | Оқушылар: Бейнелеу, талқылау және көрсету арқылы өзінің АӘТД бойынша түсінігін көрсетеді. Негізгі сөздер мен тіркестер: Азимут, Спутниктік навигациялық жүйелер. Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: айтылы-мын жақсарту ауызша сөйлеу дағдылары дамиды, сұрақтар қоя алады. Талқылауға арналған тармақтар: топтарға бөлініп берілген тапсырмаларды талқылайды |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы Ұйымдастыру Кезеңі Қызығушылықты ояту 8 мин | Ұйымдастыру кезеңі. Оқушыларды түгендеу, амандасу, сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. | Тік тұру,сәлемдесу. | ҚБ «Мақтау сэндвичі» | АӘТД кабинеті |
Сабақтың ортасы 30 минут | Жаңа тақырыппен таныстыру Оқушы білімін өзектендір және жинақтау. - Жолда жүргізушілер мен жаяужүргіншілерге жол белгілерінен басқа не көмектеседі? Тірек сызба әзірлеу Таңбалардың жіктелуі Тік Көлденең жол таңба жол таңба Бойлық Кесе-көлденең жол таңба жол таңбаайтып, түсіндіру қажет. | Тыңдау,өз ойын айту,пікірталас Сұрақтар Жеке жұмыс орындалады. Жаңа тақырыпты қабылдауға бағытталып, назарын оқылатын материалға аударуы керек.берілген тапсырмаларды талқылайды. | Бірін-бірі бағалау Өзін-өзі бағалау Бағалау парақшалары | Плакат,маркер, постер, түрлі түсті қағаздар, таныстырылым. |
Сабақтың соңы 7 минут | Рефлексия Оқушылар сөйлемдерді аяқтайды. -Сабақта көбінесе ... есімде қалды. —... екені мені таңғалдырды. - Мен тағы да ... білгім келеді. -Мен сабақта алған білімімді... пайдалана аламын | Кері байланыс | Формативті баға | Стикерлер, макеттер, практикалық оқу жаттығу орындары,стендтер |