Файл: Білім беру йымыны атауы 7 хмг.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 09.01.2024

Просмотров: 33

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Білім беру ұйымының атауы

7 ХМГ

Пәні:

Информатика

Бөлім:

І БӨЛІМ. Компьютерлік жүйелер және желілер

Педагогтің аты-жөні:

Жақсыкелдина Т.М.

Күні:

17.10.2022ж, 28.10.2022ж

Сынып: 6 «а», «ә»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Практикалық тапсырмалар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

6.1.1.2-компьютердің негізгі құрылғыларының өзара әрекетін түсіндіру

6.1.2.1-операциялық жүйенің негізгі міндеттерін атап өту

6.1.3.1-сымсыз байланыстың артықшылығын түсіндіру

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: компьютердің даму тарихын қолдану кезеңдерін біледі.

Көптеген оқушылар: компьютер құрылғыларының атауын мен атқаратын қызметін жазады

Кейбір оқушылар: «Магистральды-модульдік құрылым» түсініктеме береді

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру

Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді қайталау


1.Оқушылармен амандасу.

2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

3.Сергіту сәті.

Оқулық. 9-бет 4-сурет. Жаттығуды орындауға ұсынамын.



1.Мұғаліммен амандасады.

2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.









Жаңа білім

Жеке жұмыс.1-тапсырма.

§ 1.7 , 34-бет 3-тапсырма
Дескриптор:

-компьютердің даму тарихын қолдану кезеңдерімен сәйкестендіреді.


Жеке жұмыс. 2-тапсырма.

§ 1.7 , 35-бет 4-тапсырма
Дескриптор:

-Компьютер құрылғыларының суреті мен атауын сәйкестендіреді.

Топтық жұмыс. 3-тапсырма.

§ 1.7 , 35-бет 5-тапсырма
Дескриптор:

-Компьютер құрылғыларының атауын мен атқаратын қызметін жазады.
Жеке жұмыс. 4-тапсырма.

«Магистральды-модульдік құрылым» дегенді қалай түсінесің?
Дескриптор:

-«Магистральды-модульдік құрылым» түсініктеме береді.

1-тапсырманы орындайды

2-тапсырманы орындайды

3-тапсырманы орындайды


4-тапрсырманы орындайды


ҚБ: стикер /2 балл/

ҚБ: стикер: /2 балл/
ҚБ: стикер: /3 балл/

ҚБ: стикер 2 /балл/


«Фишбоун» қанқасы

Жұмыс дәптері


Бекіту


1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

2.Кері байланыс: «Смайлик»



-барлығын түсіндім


-менде сұрақтар қалды



-жұмысыма қнағат емеспін



Өзін-өзі бағалау.




Интербелсенді тақта