Файл: ыса мерзімді жоспар аза тілі 112саба.doc

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 09.01.2024

Просмотров: 37

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.


Қысқа мерзімді жоспар

Қазақ тілі 112-сабақ

Бөлім:

Ғарышқа саяхат

Мұғалімнің аты-жөні

Ахаева Кулжан

Күні:10.04.2023




Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Қарсы мәндес сын есімдер38-43 жаттығу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.2.5.1* дереккөздерден (мәтін, сөздік, сызба, кесте, диаграмма) қажетті ақпараттарды табу, кездескен жаңа сөздердің мағынасын мәнмәтін бойынша анықтап, ақпаратты қорытындылау, бағалау

Сабақтың мақсаты

  • дереккөздерден (мәтін, сөздік, сызба, кесте, диаграмма) қажетті ақпараттарды табады,

  • кездескен жаңа сөздердің мағынасын мәнмәтін бойынша анықтап, ақпаратты қорытындылайды.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру,

өзін –

өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру

10 мин



Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.

  1. «Санау» әдісімен топқа бөліп отырғызу.

- Топқа ат қойыңдар.

- Топ басшысын сайлап, топ ережесін еске түсіріңдер.

Өткен сабаққа шолу:

А)Үй тапсырмасын тексеру.

«Керме жіп» әдісімен жаңа сабаққа кіріспе жүреді.

-Жіпте ілінген парақтардағы сұрақтарға жауап беріп, жасырын сөзді ашыңдар. (Сын есім)

- Сын есімнің анықтамасын айтыңдар. (с)

- Сын есімнің сұрақтарын атаңдар. (ы)

- Сын есімнің түрлерін ата. (н)

- Негізгі сын есімге мысалдар келтіріңдер. (е)

- Туынды сын есімге мысал келтіріңдер. (с)

- Заттың сапасын білдіретін сөздерге мысал келтір. (і)

- Заттың түсін білдіретін сөздерге мысалдар келтіріңдер. (м)

-Бүгінгі сабақта қарсы мәндес сын есімдерді анықтауға арналған тапсырмалар орындайтын боламыз.

Сабақ мақсатын хабарлау.

Жаттығу жасайды.

Саналады.

Топқа бірігеді.

Топ басшысын сайлайды.

Топ ережесін еске түсіреді.

Тапсырма тексертеді.
Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды.


«Ауызша мадақтау» әдісі:

Жарайсың!

Тамаша!

Жақсы!

Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.


сұрақтар жазылған парақшаларС,Ы,Н,Е,С,І,М


Жаңа білім

15 мин

2 мин
15 мин


Жаңа сабақ

(Ұ) 1-тапсырма - «Ашық микрофон» әдісі.

38-жаттығу.

Мәтінді оқыңдар.

Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтар қойып, жауап алыңдар.

Мәтінде кездескен жаңа сөздердің мағынасын сөздіктерден оқып, танысыңдар.

Т.Әубәкіров туралы мәтінде жазылмаған ақпараттарды дереккөздерден оқып біліп алыңдар.

39-жаттығу.

Берілген мақал-мәтелдің қатесін түзеп жазыңдар.

Үлкен кісі бастар, кіші кісі қостар.

Жақсы болсаң –озарсың,

жаман болсаң азарсың.

Жақсы бала-ойлағыш,

Жаман бала-тойлағыш.

Сын есімдерді тауып, олардың мағынасына назар аударыңдар.

Анықтамамен жұмыс.



Саралаудың «Тапсырма» тәсілі жүзеге асады.

Кейбір оқушыға:

- Қарсы мәндес сын есімдерге мысалдар келтір.
Сергіту сәті: «Қаражорға» биі.
(Т) 2-тапсырма - «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.

40-жаттығу.

Өлеңді оқып, жатқа жазыңдар.

Үйрен жақсы әдептен,

Жирен жаман әдеттен.

42-жаттығу.

Берілген сөздердің сын есім екенін дәлелдеңдер. Оларға қарсы мәнді сын есімдерді табыңдар.

Ірі-ұсақ, жұқа-қалың, құрғақ-дымқыл.

43-жаттығу.

Мағынасы жуық сын есімдерді бір-бөлек, қарсы мәнді сын есімдерді бір бөлек топтастырыңдар. Дәлелдеңдер.

жуық сын есімдер

қарсы мәнді сын есімдер

ізетті, ибалы

аласа-биік,

қарт, кәрі

кең-тар

момын, жуас

лай-тұнық

сұлу, көрікті

ауыр-жеңіл




Тапсырмамен жұмыс жасайды.

Билеп сергиді.
Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді.

Дескриптор:

Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтар қойып, жауап алады-2балл.

жаңа сөздердің мағынасын ашады-2балл.

Әубәкіров туралы әңгімелейді-1балл.

Берілген мақал-мәтелдің қатесін түзейді-1балл.

Сын есімдерді тауып, олардың мағынасына назар аударады-1балл.


Өлеңді оқып, жатқа жазады-1балл.

Берілген сөздердің сын есім екенін дәлелдейді-1балл.
Мағынасы жуық сын есімдерді бір-бөлек, қарсы мәнді сын есімдерді бір бөлек топтастырады-1балл.

Қазақ тілі 4 сынып оқулығы

2-бөлім


Қорытынды

5 мин


Кері байланыс - «Нысана» әдісі.

  • Сабақтан алған білімдерің жайлы пікірлерін жазыңдар.

  • - Бүгінгі сабақтан алған білімдеріңді бағалаңдар.

Үй тапсырмасы: 25-жаттығу.

Өзінің жұмысын бағалайды.

Жазады.

ҚБ қойылады.

Интербел-сенді тақта




Қысқа мерзімді жоспар

Қазақ тілі 113-сабақ

Бөлім:

Ғарышқа саяхат

Мұғалімнің аты-жөні

Ахаева Кулжан

Күні:11.04.2023




Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Қарсы мәндес сын есімдер 44-48 жаттығ,у

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.2.4.1 – мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының өзара сәйкестігін анықтау және ондағы негізгі ойды тұжырымдау.

4.3.5.1 – стилистикалық қателерді мұғалімінің көмегімен анықтап, түзету; жазба жұмысын пунктуациялық, орфографиялық, грамматикалық нормаларға сәйкес өз бетінше редакциялау.

Сабақтың мақсаты


  • мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының өзара сәйкестігін анықтау және ондағы негізгі ойды тұжырымдайды;

  • қателерді анықтап, түзетеді.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру,

өзін –

өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру

5 мин

Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.

  1. «Санау» әдісімен топқа бөліп отырғызу.

- 1,2,3,4-ке саналып, топқа бірігіп отыра қалыңдар.

- Топқа ат қойыңдар.

- Топ басшысын сайлап, топ ережесін еске түсіріңдер.

Өткен сабаққа шолу, жаңа сабаққа кіріспе:

А)Үй тапсырмасын тексеру.

Ә) Сұрақ-жауап:

- Өткен сабақта қандай тақырып өттік?

-Қарсы мәндес сын есімдер қандай болады?

-Олай болса, бүгінгі сабақта да қарсы мәндес сын есімдерді ажыратуға арналған тапсырмалар орындайтын боламыз.

Сабақ мақсатын хабарлау.

Жаттығу жасайды.

Топқа бірігеді.

Топ басшысын сайлайды.

Топ ережесін еске түсіреді.

Тапсырма тексертеді.
Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды.


«Ауызша мадақтау» әдісі:

Жарайсың!

Тамаша!

Жақсы!

Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.



Жаңа білім

20 мин

2 мин
15мин


Жаңа сабақ

(Т) 1-тапсырма - «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.

44-жаттығу.

Мәтінді оқыңдар.

Мәтін мазмұны тақырыпқа сай ма?

45-жаттығу.

Оқып, түсіп қалған сөздерді орнына қойып жазыңдар.

Ғарышкерлер мекені-

Қазақ жері Бақоңыр.

Қай жер саған жетеді

Ғажап жерім Байқоңыр!
Сергіту сәті: «Қаражорға» биі.
(Д) 2-тапсырмада дәптермен жұмыс.

46-жаттығу.

Көп нүктенің орнына қарамен жазылған сөздерге қарсы мәнді сөздерді қойып жазыңдар.

Жақсы көмек етеді,

Жаман күліп кетеді.

Ақылды мақтанса, істі тындырар, ақымақ мақтанса, аяғын сындырар.

Қарсы мәнді сын есімдерді тауып, астын сызыңдар.

48-жаттығу.

Жаңылтпашты жатқа айтыңдар.

Ғаламат ғажат ғасырда

Ғарыштадық ғаламға.

Саралаудың «Тапсырма» тәсілі жүзеге асады.

Кейбір оқушыға:

- Қарсы мәнді сын есімдерге мысалдар келтір.

Тапсырмамен жұмыс жасайды.


Билеп сергиді.
Тапсырма орындайды.

Пікірін дәлелдейді.


Дескриптор:

Мәтінді оқиды, мазмұны тақырыпқа сай екендігін анықтайды-2балл.

Өлеңді оқып, түсіп қалған сөздерді орнына қойып қатесіз жазады-2балл.
Көп нүктенің орнына қарамен жазылған сөздерге қарсы мәнді сөздерді қойып жазады-2балл.

Қарсы мәнді сын есімдерді тауып, астын сызады-2балл.


Жаңылтпашты жатқа айтады -2балл.


Қазақ тілі 4 сынып оқулығы

2-бөлім


Қорытынды

3 мин


Кері байланыс - «Шеринг» әдісі.

  • - Бүгінгі сабақтан алған білімдерің туралы ой бөлісіңдер.

  • Өз жұмыстарыңды бағалаңдар.

Үй тапсырмасы: 47-жаттығу.

Өзінің сабақтағы жұмысын бағалайды.

Күнделікке тапсырма жазып алады.










Қысқа мерзімді жоспар

Қазақ тілі 114-сабақ

Бөлім:

Ғарышқа саяхат

Мұғалімнің аты-жөні

Ахаева Кулжан

Күні:12.04.2023




Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Сан есім 49-53 жаттығу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.2.3.1 – мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру.

Сабақтың мақсаты

  • мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру,

өзін –

өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру

5 мин



Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.

Өткен сабаққа шолу, жаңа сабаққа кіріспе:

А)Үй тапсырмасын тексеру.

«Бұрыш» әдісімен жаңа сабаққа кіріспе жүреді.

-Бұрыштардағы парақтарда әріптер жазылған, соларды біріктіріп, бір сөз құрастырыңдар. (сан есім)

-Сан есім деген не?

-Сұрақтары қандай?

-Анықтамасы қандай?

-Олай болса, бүгінгі сабақта сан есім тақырыбында тапсырмалар орындауды жалғастыратын боламыз.

Сабақ мақсатын хабарлау.

Жаттығу жасайды.


Тапсырма тексертеді.
Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды.

«Ауызша мадақтау» әдісі:

Жарайсың!

Тамаша!

Жақсы!

Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.


Сан есім

әріптері жазылған парақша

Жаңа білім

20 мин

2 мин
15 мин


Жаңа сабақ

(Т) 1-тапсырма - «Ашық микрофон» әдісі.

49-жаттығу.

Мәтінді оқып, сұрақтарға жауап беріңдер.

Неге? Неліктен? сұрақтарымен шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастырыңдар. Топпен ортақ сұрақ дайындаңдар.

50-жаттығу.

Берілген сан есімдерді қатыстырып, сөйлемдер құрап жазыңдар. Құраған сөйлемде олар қандай мүше болып тұрғанын анықтаңдар.

Біздің ауылда мектеп біреу. Мен бес жастамын. Менің ағам жетінші сыныпта оқиды.

Саралаудың «Тапсырма» тәсілі жүзеге асады.

Кейбір оқушыға:

- Сан есімге мысалдар келтір.
Сергіту сәті: «Қаражорға» биі.
(Т) 2-тапсырма - «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.

51-жаттығу.

Мәтінді оқыңдар.

Сан есімдердің астын сызыңдар.

Сұрақтар қойып, сан есімдердің түрлерін анықтаңдар.

52-жаттығу.

Мәтінді оқыңдар.

Мәтінге сүйеніп, сөйлемдердің ақиқат не жалған екендігін дәлелдеңдер.



Ж: ж, ж, а, ж, ж.


Тапсырмамен жұмыс жасайды.

Билеп сергиді.
Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді.


Дескриптор:

Мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап береді-1балл.

Мәтін мазмұнына өз пікірлеріңді айтады-1балл.

Мәтіннің негізгі тұстарын белгілеп, мазмұндайды-1балл.

Мәтінді толық, сосын сын есімдерсіз оқиды-1балл.

Сын есімдер не үшін қажет екенін

Мәтінді оқып, сан есімдердің астын сызады-2балл.

Сұрақтар қойып, сан есімдердің түрлерін анықтайды-2балл. Сын есімдерді табады-1балл.

Мәтінге сүйеніп, сөйлемдердің ақиқат не жалған екендігін дәлелдейді-1балл.

Қазақ тілі 4 сынып оқулығы

2-бөлім


Қорытынды

3 мин


Кері байланыс - «Шеринг» әдісі.

  • - Бүгінгі сабақ туралы өз ой-пікірлеріңді білдіру сұралады.



  • Үй тапсырмасы:51-жаттығу.

Өзінің сабақтан түйген ой-пікірін білдіреді.

Күнделікке тапсырма жазып алады.

ҚБ қойылады.






Қысқа мерзімді жоспар

Қазақ тілі 115-сабақ

Бөлім:

Ғарышқа саяхат

Мұғалімнің аты-жөні

Ахаева Кулжан

Күні:13.04.2023




Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Дара және күрделі сан есім 54-59 жаттығу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.1.1.1 тыңдаған материал бойынша негізгі тұсын белгілеп алу және солардың негізінде мәтіннің мазмұнын айту

Сабақтың мақсаты

  • тыңдаған материал бойынша негізгі тұсын белгілеп алады және солардың негізінде мәтіннің мазмұнын айтады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру,

өзін –

өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру

10 мин



Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.

  1. «Санау» әдісімен топқа бөліп отырғызу.

- Топқа ат қойыңдар.

- Топ басшысын сайлап, топ ережесін еске түсіріңдер.

Өткен сабаққа шолу:

А)Үй тапсырмасын тексеру.

«Керме жіп» әдісімен жаңа сабаққа кіріспе жүреді.

-Жіпте ілінген парақтардағы сұрақтарға жауап беріп, жасырын сөзді ашыңдар. (Дара, күрделі)

- Сан есімнің анықтамасын айтыңдар. (д)

- Реттік сан есімді қалай анықтаймыз? (а)

- Реттік сан есімдерге мысалдар келтіріңдер. (р)

- Есептік сан есімдерге мысалдар келтіріңдер. (а)

- Заттың санын, ретін білдіретін сөздерге мысал келтір. (к)

- Есептік сан есімді қалай анықтаймыз? (ү)

- Сан есімдердің сұрақтары қандай? (р)

- Сан есімдердің ішінен реттік сан есімдерді ата. Бесінші, алты, қырық бес, тоқсан тоғызыншы. (д)

- Сан есімдердің ішінен есептік сан есімдерді ата. Сегізінші, алпыс алты, қырық бесінші, тоғыз. (е)

- Сан есімдер сөйлемде қай сөз табымен байланысады? (л)

- Сан есім мен зат есімнің байланысына мысал келтір. (і)

- Олай болса, бүгінгі сабақта сан есімнің дара және күрделі түрін анықтауға арналған тапсырмалар орындайтын боламыз.

Сабақ мақсатын хабарлау.

Жаттығу жасайды.

Саналады.

Топқа бірігеді.

Топ басшысын сайлайды.

Топ ережесін еске түсіреді.

Тапсырма тексертеді.
Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды.


«Ауызша мадақтау» әдісі:

Жарайсың!

Тамаша!

Жақсы!

Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.


сұрақтар жазылған парақшаларД,А,Р,А,

К,Ү,Р,Д,Е,Л,І


Жаңа білім

15 мин

2 мин
15 мин


Жаңа сабақ

(Ұ) 1-тапсырма - «Ашық микрофон» әдісі.

54-жаттығу.

Мәтінді тыңдаңдар.

Негізгі тұстарын белгілеп, сол бойынша мазмұндаңдар.

Мәтіннің мазмұны бойынша диалог құраңдар.

Мәтіннен сан есімдерді тауып, сұрақ қойыңдар.

Сан есімдер: бір, екі, жиырма екі, жиырма үш,

Екі және жиырма екі сан есімдерін салыстырыңдар. Әәрқайсысында сөз саны бірдей ме?

Анықтамамен жұмыс.



55-жаттығу.

Мәтіннен сан есімі бар сөйлемдерді теріп жазыңдар.

Сан есімдердің дара немесе күрделі екендігін айтыңдар.

Дара сан есімдер:3,40,2

Күрделі сан есімдер:1957,1960,19,17.

Саралаудың «Тапсырма» тәсілі жүзеге асады.

Кейбір оқушыға:

- Дара, күрделі сан есімдерге мысалдар келтір.
Сергіту сәті: «Қаражорға» биі.
(Т) 2-тапсырма - «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі.

57-жаттығу.

Мәтелді жатқа жазыңдар.

Білгенің -бір тоғыз, білмегенің -тоқсан тоғыз.

Сан есімдерді табыңдар.

Мәтелдің мағынасын ашыңдар.

58-жаттығу.

Сызбаға қарап сан есім туралы білетіндеріңді жинақтаңдар.

59-жаттығу.

Мәтінді оқып, сан есімдерді сөзбен көшіріп жазыңдар.

Дара сан есімдер: 1961,12,

Күрделі сан есімдер:30,2,3.

Тапсырмамен жұмыс жасайды.

Билеп сергиді.
Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді.

Дескриптор:

Мәтіннің негізгі тұстарын белгілеп, сол бойынша мазмұндайды-1балл.

Мәтіннің мазмұны бойынша диалог құрады-2балл.

Мәтіннен сан есімдерді тауып, сұрақ қояды-1балл.

Мәтіннен сан есімі бар сөйлемдерді теріп жазады-1балл.

Сан есімдердің дара немесе күрделі екендігін анықтайды-1балл.
Мәтелді жатқа жазады, мағынасын ашады-1балл.

Сан есімдерді табады-1балл.

Сызбаға қарап сан есім туралы білетіндерін айтады-1балл.

Мәтінді оқып, сан есімдерді сөзбен қатесіз көшіріп жзады-1балл.

Қазақ тілі 4 сынып оқулығы

2-бөлім



Қорытынды

5 мин


Кері байланыс - «Нысана» әдісі.

  • Сабақтан алған білімдерің жайлы пікірлерін жазыңдар.

  • - Бүгінгі сабақтан алған білімдеріңді бағалаңдар.

Үй тапсырмасы: 56-жаттығу.

Өзінің жұмысын бағалайды.

Жазады.

ҚБ қойылады.

Интербел-сенді тақта




Қысқа мерзімді жоспар

Қазақ тілі 116-сабақ

Бөлім:

Ғарышқа саяхат

Мұғалімнің аты-жөні

Ахаева Кулжан

Күні:17.04.2023




Сынып: 4

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Қорытынды бақылау шығармасы Шығарма

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.3.4.1* мәтінді құруда (жаңалық, репортаж, жарнама) сызба, график, кесте, фото және диаграмманы қолмен сызу/компьютерде теру

Сабақтың мақсаты

  • мәтінді құруда (жаңалық, репортаж, жарнама) сызбаны қолмен сызады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру,

өзін –

өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру

5 мин

Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.

Өткен сабаққа шолу:

А)Үй тапсырмасын тексеру.

Жаңа сабаққа кіріспе - «Құпия қорап» әдісі:

-Мына қорап ішінде не болуы мүмкін? Тыңдап көрейікші? (тық-тық)

- Уақытты өлшеп, санап, таппайды бір тағат. Бұл не? (сағат)

-Адамға сағат не үшін керек?

-Жақсы, енді ребусты шешіп көрейік.

(Күн тәртібі)

-Күн тәртібі не үшін керек?

-Ал біз осы тоқсанда қандай ортақ тақырыпты өтіп жатыр едік? Есімізге түсірейікші. (Ғарышқа саяхат)

-Ғарышқа саяхат жасайтын адамды кім дейтін еді? (Ғарышкер)

-Олай болса, бүгінгі сабақта ғарышкердің күн тәртібінің сызбасын сызып, толтыратын боламыз.

Сабақ мақсатын хабарлау.

Жаттығу жасайды.
Тапсырма тексертеді.


«Ауызша мадақтау» әдісі:

Жарайсың!

Тамаша!

Жақсы!

Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.




Жаңа білім

35 мин


Жаңа сабақ

(Т) 1-тапсырма-шығарма жазу.

«Ғарышқа саяхат» ортақ тақырыбынан алған білімдеріңді еске түсіре отырып және берілген диаграмманы қарап, ғарышкердің «Күн тәртібі» кестесін толтырыңдар.



Ғарышкердің күн тәртібі

р/с

Күн тәртібі

уақыты



































































Тапсырмамен жұмыс жасайды.


Дескриптор:


дәптер


Қорытынды

5 мин


Кері байланыс - «Нысана» әдісі.

  • - Бүгінгі сабақтағы жасаған жұмыстарыңды бағалаңдар.

Үй тапсырмасы: ережелерді қайталау.

Өзінің жұмысын бағалайды.

Жазады.

ҚБ қойылады.

Интербел-сенді тақта