ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 10.01.2024
Просмотров: 34
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім: | Сөз және оның мағынасы | |||||
Педагогтің аты- жөні: | Конаккалиева А.Н | |||||
Күні: | 14.04.2023 | |||||
Сынып: 1 б | Қатысушылар саны:20 | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Мазмұндама. Қамқорлық | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.4.1.1 айтылуы мен жазылуы бірдей сөздерді есту, есте сақтау арқылы жазу; 1.4.3.1 сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қою | |||||
Сабақтың мақсаты | Айтылуы мен жазылуы бірдей сөздерді есту, есте сақтау арқылы жазады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қояды. | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Басы | Психологиялық ахуал қалыптастыру «Шаттық шеңберінде» тұрып: Жұлдыз болып тұрайық жылы жүзбен, Орта толсын қуаныш, нұр іздеген. Мейірімді, жанымыз, жүрегіміз Сезінсін жылылықты мына бізден, – деген өлең жолдарын хормен айтады. | Психологиялық ахуалға берілген өлең жолдарын орындау арқылы жаңа сабаққа назар аудару. | | Таныстырылым |
Ортасы | – Балалар, көңіл күйлерің қалай? Егер жақсы болса, қол шапалақтап қояйық. Оқушыларға сабақтың тақырыбы мен мақсаты хабарланады.Мұғаліммәтіндідауыстап,асықпай оқып шығады. Сосын оқушылардан мәтінде кездескен мағынасы түсініксіз сөздер жайлы сұрайды. Оқушы жауаптарынан соң, сөздік жұмысы жүргізіледі. Жазылуы қиын сөздер мен сөз тіркестерін тақтаға жазып қоюғаболады. Балалармен бірлесе отырып жоспарқұрылады. Жоспар мәтін бөліктері бойыншақұрылады. Мәтінніңбасы,ортасы,қорытындыбөлімдеріндегі оқиғалар желісіне негіз болып тұрған ойды анық- тайды. Бірнеше оқушы мәтіннің мазмұнынәңгіме- лейді. Содан кейін оқушылар жазуғакіріседі. Жазып болғаннан кейін басынан бастап өз бетінше оқып шығады. Мұнда оқушылар өздері- нің жазған жұмыстарын тексеруге мүмкіндік алады. Мазмұндама | Мұғалімді мұқият тыңдайды. Тақтадағы жазылған сөздерді мұқият оқып шығады. «Көршіңе әңгімелеп бер» арқылы мәтіннен не түсінгенін жұпта айтып береді. | | |
| Қамқорлық | | ||
| Мазмұндаманың жоспары:
Дескриптор:
| |
215
|
| | Смайлик арқылы бірін-бірі бағалау. | |
Соңы | Қазақ ертегілерінен үзінді оқу. «Оқымысты мен құмырсқа» ертегісінен үзінді тыңдау | «Оқымысты мен құмырсқа» ертегісін тыңдайды | | |
Кері байланыс | Бүгінгі сабаққа «Бес саусақ» арқылы кері байланыс береді. | Сабақтан алған әсерлерін стикерлермен суретке жапсырады. | «Бес саусақ» | Кері байланыс тақтайшасы |