ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 10.01.2024
Просмотров: 14
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Мектеп атауы | Молда Мұса атындағы № 5 ЖОББМ | ||
Мұғалім | Ирзаметова А.Р. | ||
Күні: | Сынып: 1А | ||
Сабақтың тақырыбы | Жеке қозғалысы белсенділігі | ||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 1.3.1 - арнайы спорттық техникаларды орындау кезіндегі дағдылар мен реттілікті жетілдіру және қорытындылау | ||
Сабақтың мақсаттары | Барлығы: Бөрене үстіне қойылған кедергілерден аттап жүруді үйренеді Көбі: Жылдамдыққа,ептілікке,күштілікке үйренеді Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. | ||
Жетістік критерийлері | Дене шынықтыру сабағында шаңғы жаттығуларын орындайды | ||
Құндылықтарды дарыту | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. | ||
Пәнаралық байланыс | Өнер, ана тілі сабағы | ||
АКТ қолдану дағдылары | Аудиожазба , таныстырылым. | ||
Сабақ барысы | |||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |
Сабақтың басы 5 минут | Бой сергіту жаттығулары. Дайындық бөлімі Оқушыларды бір қатарға сапқа тұрғызу. а)cәлемдесу. б)Сабақтың тақырыбымен мақсатын ,баяндау. Сап жаттығуларға оңға, солға , кері бұрылу. Қозғалыс кезінде орындалатын жаттығулар. а) Қолдар желкеде өкшемен жүру. ә) Қолдар белде аяқтың ұшымен жүру. б)Қол белде табанның сыртқы қырымен жүру. в)Қол белде табанның ішкі қырымен жүру. г) Қол белде жартылай отырып жүру. в)Толық отырып жүру | Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар. | |
Сабақтың ортасы 8 минут 1 минут 5 минут 3 минут 16 минут | Жаңа сабақты түсіндіру .Д.Ж. 1.Б.Қ-аяқ иық мөлшерінде 1-4 санға басты оңға,солға айналдыру. 2.Б.Қ-аяқ иық мөлшерінде, қол иықта иықты 1-4 санға алдыға, артқа айналдыру. 3.Б.Қ.сол қол белде,оң қол жоғары 1-2сол жаққа иілу.3-4 оң жаққа иілу. 4.Б.Қ.қолды екі жаққа соза ұстап, алдыға 90иілу. 1-оң қолды сол аяқтың ұшына жеткізе тигізу. 2-сол қолды оң аяқтың ұшына жеткізе тигізу. 5.Б.Қ.қол шынтақтан бүгіле, кеуде тұста 1-2 қолды артқа қарай керу. 3-4 солға бұрыла қолды түзете, артқа керу. 1-2 қолды артқа керу. 3-4 оңға бұрыла, қолды түзете артқа керу. 6.Б.Қ-аяқ иық мөлшерінде ,қол белде 1-4 санға белді оңға ,солға айналдыру. 7.Б.Қ.аяқ дене жалпағында, қол белде. 1-отыру, қолды алдыға. 2-Б.Қ. 8.Б.Қ-аяқ иық мөлшерінде 1-оң қолды сол жақ аяқтың ұшына тигіземіз , 2- б.қ-келеміз , 3-сол қолды оң жақ аяқтың ұшына тигіземіз, 4-б.қ келеміз. Ұлттық ойындар: Асау мәстек Ойын бастаушы арқанды жерден 50 см –дей биік етіп керіп байлайды да қасындағы балаларға Былай дейді. Ер екеніңді білейін Ешкі сойып берейін Тақия алсаң еңкейіп Құламасаң теңкейіп Ерлігіңе сенейін Ойын шартын қабылдап ,ортаға шыққан бала: Асау мәстек бұл болса Үйретейін көріңіз Маған таяқ беріңіз!-дейді де таяқпен арқаннан асылып жердегі тақияны іліп алуы керек.Ойынды келесі бала осылай жалғастырады. | Сергіту сәті Сұрақ парақшалары. Оқулық, дәптерлер. Ойын ойнайық. | |
Сабақтың соңы 2 минут | Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған суреттер арқылы бағалау. | Смайликтер | |
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? Сөйлеу-речи-speeches | Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ Құндылықтармен байланыс (тәрбие) | |
Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. | Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы) | Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |