Файл: зім туралы, Мені мектебім.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 10.01.2024

Просмотров: 18

Скачиваний: 1

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Пәні:

Математика

Күні:

10.10.2022ж

Бөлім:

«Өзім туралы», «Менің мектебім»

Педагогтің аты-жөні:


Кушкинбаева Б.С.

Сынып: 1


Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

10 көлеміндегі сандарды қосу және азайту / Күзгі кеппешөп

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.5.2.1 цифрды саннан ажырату, көрнекі түрде біртаңбалы сандарды түрлі тәсілдермен: нүктелер жиынтығымен, таяқшалармен және сан сәулесінде көрсету;

1.1.2.5** ондықтан аттамай біртаңбалы сандарды ауызша қосу мен азайтуды орындау.

Сабақтың мақсаты


Сандардың құрамын жазады

Мысалдар құрастырады және есептейді

Сабақ барысы

Сабақтың

кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы (3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі:

Сәлемдесу.

Оқушыларды түгендеу.

Психологиялық ахуал орнату.

«Сәлем, сәлем»

Оқушылар сабаққа назар аударады.

Оқушылар әуенмен сәлемдеседі.




https://youtu.be/O6vVv-Gg_GY


Сабақтың ортасы

(4 мин)
10 мин

«Ой қозғау»

Сандардың құрамын есіңе түсір.

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

10 – ға дейінгі сандардың құрамын қайталайсың,қосып - азайтасың

1-тапсырма

Ұжымдық жұмыс

«Құрастыр және есепте» әдісі

Мысалдар жаз және есепте.

Дескриптор:

- мысалдар жазады

-мысалдардың мәнін еесептейді

Сандардың құрамын айтады

1. мысалдар жазады

2.мысалдардың мәнін еесептейді



Мадақтау

«Басбармақ»

арқылы бағалау

Оқулық

50-51 беті

№1, 50 бет

Таратпа

қаламсап

8 мин

Сергіту сәті

2 минут

2- тапсырма

Жұптық жұмыс

«Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі

Көрсетілген сандар шығуы үшін әр «қабаттағы» бос орындарға сандар тап.

Дескриптор:

-8 шығу үшін бос орындарға сандар табады

-10 шығу үшін бос орындарға сандар табады
«Бас,иық,тізе,аяқ»

Бейнефильм ұсыну


1. 8 шығу үшін бос орындарға сандар табады

2.10 шығу үшін бос орындарға сандар табады

жаттығуды қайталап жасайды

«Басбармақ» арқылы бір-бірін бағалау

Таратпа

дәптер

қаламсап


https://youtu.be/by8NcRAsRAE

Сабақтың соңы

6 мин

3 –тапсырма Жеке жұмыс

«Мен зерттеушімін» әдісі

Пирамиданың құрылысын анықта.

Бос орындарға тиісті сандарды жаз.

Дескриптор:

- Пирамиданың құрылысын анықтайды

-бос орындарға тиісті сандарды жазады

- жұмысын қорытындылайды

1. Пирамиданың құрылысын анықтайды

2.бос орындарға тиісті сандарды жазады

3.жұмысын қорытындылайды



«Комментарий»

арқылы

Таратпа

қаламсап


Рефлексия

7 мин

«Бағдаршам» әдісі (Бағалау)

1.Бүгінгі сабақтан не білдің?

2.Саған қандай тапсырма қиын болды?

3.Қандай тапсырма қызықты болды?


Бүгінгі сабақтан алған білімдері туралы айтады.

«Комментарии» арқылы