Файл: за мерзімді жоспар блімі Блім 11. 1А блтты технологиялар Кні Сынып.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 10.01.2024
Просмотров: 17
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Бөлім 11.1А Бұлтты технологиялар Күні: Сынып: 11 | Мектеп: Мұғалімнің аты-жөні: Қатысушылардың саны: Жоқ оқушылар саны: | ||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Бұлтты технологияларды iскерлік салада қолдану | ||||||||||||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқыту мақсаты: | 11.1.1.1 бұлтты технологиялар дегеніміз не; 11.1.1.2 файлдарды (мәтіндік құжаттар, күнтізбелер, презентациялар, кестелер) жалпы қатынауда, алыстан және бірлесіп өңдеу | ||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты |
| ||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері | Түсіну:
Қолдану:
| ||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Оқушылар: бұлтты технологияларды пайдалануды түсіндіре алады; бұлт қоймаларын пайдалану және файлдарды ортақ пайдалану қажеттілігін талқылау Арнайы терминдер сөздігі және терминология: Бұлт, кестелер, презентация, қойма, есептеу, кіру | ||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Жұптық жұмыста тапсырмаларды орындау кезінде өзара қолдау және өзара құрмет, академиялық адалдық. | ||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Ағылшын тілі | ||||||||||||||||||||||||||
АКТ пайдалану дағдылары | Интерактивті тақтаны қолдану, презентациялар, практикалық тапсырмаларды көрсету. | ||||||||||||||||||||||||||
Алдын ала білу қажет | Бұлтты сақтау қоймаларын пайдалану, іскерлік салада бұлтты технологияларды қолдану | ||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | |||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Жоспар | Ресурсы | |||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы | 1-3 мин | Мақсат: Сабақтың басталуын ұйымдастыру Сәлемдесу. Жоқ оқушыларды белгілеу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Сабаққа назар аудару. | | ||||||||||||||||||||||||
4-5 мин | Цель: білім алушылармен бірге оқыту және сабақтың мақсатын анықтау | Презентация | |||||||||||||||||||||||||
6-11 мин | Мақсат: ағылшын тілінде жаңа сөздерді оқу және есте сақтау “Домино" ойыны Картаны бір картаның соңы келесіге жауап / тапсырма болатындай етіп орналастырыңыз | Карточкалар | |||||||||||||||||||||||||
12-20 мин | Мақсат: понять что такое облачные технологии и определить их преимущества и недостатки Бұлтты технологиялардың артықшылықтары:
Бұлтты технологиялардың кемшіліктері
| Презентация | |||||||||||||||||||||||||
| 21-40 мин | Мақсат: бұлтты технологиялар түрлеорімен танысу #1 Тапсырма Оқушылар 3 топқа бөлініп, келесі тақырыптарға постерлер жасайды: 1-топ-Яндекс Диск 2-топ-Google Диск 3-топ-Облако mail.ru | Постерлер | ||||||||||||||||||||||||
40-45 мин | Мақсат: Файлдарды ортақ пайдалану Сілтеме бойынша:
Жекелеген қатысушыларға:
| Mail.ru | |||||||||||||||||||||||||
46- 55 мин | #2 Тапсырма Ұжымдық редакциялау режимінде материалды таңдап, газет парағын жасау Бұл жұмыс топтарда туындаған идеяларды талқылауға, бірлескен редакциялауды жүзеге асыруға, жұмыстарды рецензиялауға мүмкіндік береді | Mail.ru | |||||||||||||||||||||||||
56-75 мин | #3 Тапсырма Жұппен жұмыс істеу: Кез келген тақырыпқа презентация жасау және файлды одан әрі өзгерту үшін көршіге кіру мүмкіндігін ашу | Презентация | |||||||||||||||||||||||||
| | | | | | | | ||||||||||||||||||||
| | | | | | | |||||||||||||||||||||
Конец | 76-80 мин | Мақсат: оқушылардың рефлексиясы, кері байланыс. Оқушылардың рефлексиясы үшін сұрақтар:
Оқушылар өз жұмысын және сыныптастарының жұмысын критерий бойынша бағалайды.
| Парақтар | ||||||||||||||||||||||||
Дифференциация-сіз көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз неғұрлым қабілетті оқушылардың алдына қандай міндеттер қоясыз? | Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және сақтау қауіпсіздік техникасы | |||||||||||||||||||||||||
| | | |||||||||||||||||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақтың мақсаты / мақсаты шынайы болды ма? Барлық оқушылар ҚО-ға жетті ме? Егер жоқ болса, неге? Сабақта дифференциация дұрыс өткізілді ма? Сабақтың уақытша кезеңдері сақталады ма? Сабақтың жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? | | ||||||||||||||||||||||||||
Жалпы баға Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту және оқу туралы ойланыңыз)? 1: 2: Сабақтың жақсаруына не ықпал етуі мүмкін (оқыту және оқу туралы ойлан)? 1: 2: Мен сабақ кезінде жекелеген оқушылардың сыныбы немесе жетістіктері/қиындықтары туралы не анықтадым, не үшін келесі сабақтарға назар аудару қажет? |