ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.01.2024
Просмотров: 35
Скачиваний: 1
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
«К.Әзірбаев атындағы №15 орта мектебі» МКМ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім-5 | Болашақтың компьютерлері (ортақ тақырыптары: «Болашаққа саяхат», «Ғарышқа саяхат») | |||||
Педагогтің аты-жөні | Суименова Балнур | |||||
Күні | | |||||
Сынып: 4 Пән: Цифрлық сауаттылық | Қатысқан оқушылар саны | Қатыспаған оқушылар саны | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Интернетпен жұмыс | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 4.3.2.2 файлдары қоса берілген хабарламаларды электрондық почта арқылы қабылдау және жіберу; | |||||
Сабақ мақсаты | Электрондық почта тіркеу; файлдары қоса берілген хабарламаларды электрондық почта арқылы қабылдау және жіберуді үйрену; | |||||
Бағалау критерийлері: | Электрондық почтаны тіркеуді үйренеді; файлдары қоса жүктелген хаттарды электрондық пошта арқылы қабылдайды және жібереді. | |||||
Ойлау деңгейі | Білу,түсіну,қолдану. | |||||
Сабақтың барысы: | ||||||
Сабақ кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 5 мин | Ұйымдастыру. 1.Білім алушылармен амандасу 2. Қауіпсіздік техникасы ережелеріне шолу. 3.»Алма ,өрік,анар» әдісі арқылы 3 топқа бөліну 4.Үй жұмысын қарлы кесек әдісі арқылы сұрау -Әлемде қандай электронды почта қызметі кең қолданыста? - Не себепті электронды пошта өте жиі қолданылады? -Қазақстандыұ почталық сервер қалай аталады? -Логин қандай әріптерден тұрады? -Телефон номерге не үшін код келеді деп ойлайсың? 5.Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстырады. | 1.Мұғаліммен амандасады. 2. Мұғалімді тыңдайды; 3.Сұрақтарға жауап береді 4. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазып алады; 5. Мұғалімді тыңдайды. | Әр сұраққа жауап берген балалар «Мадақтау» әдісі арқылы бағаланады. | Қағаз қиындыларынан жеміс суреттері | ||
Сабақтың ортасы 7 мин 5 мин 18 мин | Материялды зерделеу. https://youtu.be/UBjGNTwTFAg сілтемесі бойынша бейнекөріністі көргеннен кейін, оқытушы «Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушылармен келесі сұрақтарды талқылайды: 1. Электронды пошта жәшігінің адресі қандай бөліктерден тұрады? 2. Электронды хатты қалай жіберуге болады? Хат жіберу ретін ата. 3. Әлемде қандай электронды почта қызметі кең қолданыста? 4. 5. Бірден бірнеше адреске жіберуге болады ма? 1 тапсырма. Топтық тапсырма. «Талдап салыстыр»әдісі Электронды пошта арқылы хаттар қалай жіберіліп тұр?Ретімен ата. 2-тапсырма. Жұптық жұмыс. Қазақстаннан шыққан ғарышкерлер туралы не білесің?Төмендегі мәтінді теріп бумада сақта.Файлды досыңа жібер.Мәтінді толықтырып саған қайта жіберсін | Бейнекөріністі көреді; Сұрақтарды мұғаліммен бірге талқылайды. Ережелерді дәптерге жазып алады. Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды. | Дескриптор: Мұғалім сұрақтарға белсенді жауап беріп отырған оқушыларды мадақтау әдісі арқылы бағалайды. ҚБ/Жарайсыңдар! Тамаша! Талпын! Дескриптор: -электрондық почтада Хатты жіберу ретін қағазға түсіреді ҚБ/Жарайсыңдар! Тамаша! Талпын! Дескриптор: -Word мәтіндік редакторында мәтін тереді; -Мәтінді бумада сақтайды; -электрондық поштаға кіреді; -файлдары бар хабарламалармен алмасады; ҚБ/Жарайсыңдар! Тамаша! Талпын! | Ноутбук Бейнекөрсетілім https://youtu.be/UBjGNTwTFAg Оқулық 120 бет А4 қағаз Ноутбук, Электронды почта | ||
ӨаСабақтың соңы 5 мин | Керібайланыс: Сабақты «БББ» әдісі арқылы қорытындылайды. Олар нені біледі? Олар нені білгісі келеді? Олар нені білді?- деген сұрақтарға орындаған тапсырмалары арқылы кері байланыс береді. Рефлексия: светафор әдісі Үй жұмысы: Оқулық 120 бет. Үйде орындайық. | Әр білім алушы өзін-өзі бағалайды | | Плакат светафор стикер |