Файл: за мерзімді жоспар блімі 10. 4АЖасанды интеллект жне Blockchain (блокчейн) технологиясы Кні.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.02.2024
Просмотров: 40
Скачиваний: 3
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 10.4АЖасанды интеллект және Blockchain (блокчейн) технологиясы | | |||||||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||||||||||||
Сыныбы:10 Ә | Қатысушы оқушылар саны: | Қатыспаған оқушылар: | ||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы | Жасанды интеллект | |||||||||||||||||||
Сабақтүрі | Жаңа тақырыпты игеру | |||||||||||||||||||
Осы сабақ арқылы іске асатын оқыт умақсаттары | 10.3.1.1 машиналық оқыту принциптерін, нейрондық желілерді (нейрондық және синапстар) түсіндіру | |||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты | Жасанды интеллект ұғымынқалыптастыру, оны пайдаланудыңартықшылықтары мен кемшіліктерінқарастыру | |||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері | Білу
Түсіну
Қолдану
Талдау
Бағалау
| |||||||||||||||||||
Оқытудыңтілдікмақсаты | Әртүрлісалалардажасандыинтеллекттіқолданудыңартықшылықтары мен кемшіліктерін талдау дебаттарына қатысады; Пәнгеқатыстытерминдер: Жасандыинтеллект, Тьюринг тестілеуі, сараптаужүйесі Пайдалысөзтіркестер: Жасанды интеллект бұл… •Жасандыинтеллекттіңбірартықшылығыретінде…атауғаболады •Жасандыинтеллекттіңбіркемшілігіретінде … атауғаболады | |||||||||||||||||||
Құндылықтарға баулу | сыйластық, ынтымақтастық, жауапкершілік | |||||||||||||||||||
Пәнаралықбайланыс | Экономика, психология, ғаламдықперспективалар | |||||||||||||||||||
Алдыңғымеңгергенбілім | Қолданбалыбағдарламаларменжұмысдағдысыжәнеробототехниканытүсіну | |||||||||||||||||||
Сабақбарысы | ||||||||||||||||||||
Жоспарланғануақыт | Жоспарланғанәрекеттер | Ресурстар | ||||||||||||||||||
Сабақтың басы 7 мин | Сәлемдесу Әрекет:Топтағаталқылау. 1 топ–Жасанды интеллект дегеніміз не? 2 топ–Сараптаужүйелерініңқызметіқандай? 3 топ–Қазіргізамандароботтардықалайқолданааламыз? Дескрипторлар:
Әрекет: Оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін талқылау
Сабақтыңбасындакелесілергетолығырақтоқталыңыз: - Оқушылардыңзейінқойыптыңдауынқадағалаңыз; - Оқумақсаттарыменсабақмақсаттарыноқушыларменбіргеталқылаңыз; - «оқушылардыңжақынарададамуаймағын» анықтап, сабақтыңсоңындакүтілетіннәтижелердібекіту. | PPT | ||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 30 мин | Әрекет: CLIL-Time Дескрипторлар:
Бағалау:БК1 Әрекет: Зерттеу Дескрипторлар:
Бағалау:БК 2 Әрекет: Сараптаужүйесінталдайдыжәнеталқылайды Дескрипторлар:
Бағалау:БК 3 Әрекет: Дебат Дескрипторлар:
Бағалау:БК 4 | PPT PPT PPT PPT, флипчарт | ||||||||||||||||||
Сабақтыңсоңы 3 мин | Әрекет: Рефлексия Дескрипторлар:
Бағалау:БК 5 ҮЙжұмысы «Жаңажасандыинтеллектіқұруидеясыжәнеоныңжұмысынсипаттау» | Стикеры, PPT | ||||||||||||||||||
Дифференциалдыоқыту – Көбірек Қолдаукөрсетуүшіннеістейсіз? Қабілетіжоғарыоқушыларды Дамытудықалайжоспарлайсыз? | Бағалау – оқушылардыңоқуынтексерудіқалайжоспарлайсыз? | Денсаулықжәнеқауіпсіздіктехникасынсақтау | ||||||||||||||||||
Дифференциациятапсырмалардыңдеңгейібойыншажүзегеасады. | Қалыптастырушы бағалау, өзара бағалау | Сабақ барысында оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтау керек. | ||||||||||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттарышынайыболдыма? Барлықоқушылар ОМ-на жетті мен? Егержетпесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс Жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық Кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан Қандай шегінулер болды және неліктен? | | |||||||||||||||||||
Қорытындыбағалау Еңжақсыөткенекітапсырманыатапкөрсетіңіз (оқытуғажәнеүйренугеқатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға Және үйренуге қатысты)? 1: 2: Сабақ барысында сыныптың немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері мен қиыншылықтары жөнінде не білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу керек 1. 2. |
Тексерілді ДОІЖО: Умирзакова Ф.Ж.